15 март - Втора официална среща на двойните и тройни колички и кореми!!!

  • 9 452
  • 158
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 895
Мили майки и бащи,
 дами и господа!

Датата е избрана! 15 март е Денят, в който ще покажем на Борисовата градина що е то близнаци и имат ли те почва у нас Twisted Evil

Моля ви дайте своя глас в анкетката, за да изберем часът на срещата Laughing Все пак датата и мястото са вече известни Laughing
 Ако има някакви други предложения за час съм готова да ги добавя! Майките с малките бебоци да се обадят, моля, за да се съобразим с тях според часовете за хранене и сън!

Зареждайте се с енергия и добро настроение през тази седмица - следващата ще се видим Hug


Списък на заявилите присъствие на срещата:

1.   kassi /patrissia/
2.   tanini
3.   esma
4.   hellche
5.   pitia
6.   NellyDi
7.   lorraine
8.   desin4o
9.   severfen и meglenita
10.  nadiaeuro
11.  DessiJ
12.  Snejy
13.  didka_2
14.  matskio
15.  mamarosi
16.  Аниto
17.  Double with Cream
18.  irka_s
19.  pollitta
20.  uzi_buzi
21.  desi_mama_85
22.  too many boys
23.  jein77
24.  Aila
25.  gadjonova
26.  Гоца
27.  RadoMit
28.  liddi
29.  blond33
30.  тединцето

Последна редакция: ср, 12 мар 2008, 19:58 от Double with Cream

# 1
  • Мнения: 1 165
Супер идея!! То и без това сме толкова много и навсякъде. Аз гласувах за 8 март, но всъщност нямам планове и за другите дни засега. Така че когато кажете - там сме, само да сме здрави!  Grinning

# 2
  • София
  • Мнения: 1 842
Оооо, супер! И ние сме там! И аз нямам претенции за датата, когато кажете.
 Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 1 022
Аз гласувах за 8, защото е по-скоро, но ме е страх да не е студено. Дават го студено в началото на март. Нооооо, да опитаме, пък ако завали сняг, ще го отложим с една седмица  Laughing

# 4
  • София
  • Мнения: 1 711
Страхотна идея. Аз също нямам претенции към датата. Гласувах за 8, но когато и де е ако сме здрави и не е студено ще сме там Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 803
И аз съм за 8 - ми , дано да е слънчево и топло както тези дни Laughing

# 6
  • Мнения: 1 069
МММММММ, супер, аз съм или за 8 или за 15-ти, така че която дата изберете стига да сме здрави идваме

# 7
  • София
  • Мнения: 415
И за нас няма значение датата - ако всичко е наред идваме  Simple Smile Гласувам за 15 , но и другите са ок.

# 8
  • Мнения: 770
Супер! Гласувах за 8-ми, но и 15 март също става! Ще следя темата Peace

Последна редакция: вт, 26 фев 2008, 11:01 от desin4o

# 9
И аз за 8, но нямам претенции и да е друг ден.

# 10
  • Мнения: 1 744
Аз само на 9март не мога , защото имаме рожденници тогава и ще празнуваме. Дано и времето е на наша страна! Peace

# 11
  • Мнения: 306
Жалко, че няма такава среща и във Варна. Много ми се иска да нагушкам малките дундьовци!

# 12
  • Мнения: 2 950
На 15-и ми е най-добре! Тъкмо има по-голям шанс да е топло. Но ако кажете по-отрано и за 8-и ще се организираме.  Hug

Редакция: Гласувах за 15-и, обаче сега се сетих, че ми е по-удобно на 8-и! Как да с ипроменя мнението? Извинявам се за объркването.

Последна редакция: ср, 27 фев 2008, 16:34 от DessiJ

# 13
  • Мнения: 50
Ей, страхотна е идеята за среща! Есента я изпуснахме, но сега се надявам да няма пропуск и ще доведем всичките си близнашко-приятелски семейства  bigdance2 Дано само всички да сме здрави! Иначе и аз гласувах за 8-ми, но няма значение кога ще е! До скоро!  newsm80

# 14
  • Мнения: 623
Радвам се,че отново ще има среща! smile3501
Аз съм за 15-ти, единствено с надеждата за по-хубаво време, въпреки че на баба Марта не може да се разчита  Mr. Green.

Общи условия

Активация на акаунт