Ако партньорът ви се окаже...

  • 2 740
  • 51
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 841
... супер-герой - как ще реагирате?
Ще му простите ли внезапните излизания посред нощ, приглушените разговори по телефона, пуснатите теми в ДиС "Дали ми изневерява?"?
Фактът, че делите трапеза и легло с някой, който току що е спасил света/обезвредил смъртоносен токсин, прелетял или преплувал половината свят - ще ви изпълни ли с гордост?
Ще се засрамите ли за мрънкането за кофата за боклук или за онова винтче, което така и не завива в продължение на месеци?
И не на последно място - ще го насърчите ли да бъде такъв, какъвто е, или ще започнете "обработка" да зареже "геройстването" и да се превърне в "нормален" мъж?
С две думи - как виждате ролята "момичето на героя", по мярка ли ви е?


Темата ми хрумна вчера след продължителен филмов маратон, включващ 2 серии на игралния Спайдърмен, 3 на Батман, плюс няколко от анимационните за Супермен...

# 1
  • Мнения: 27 524
Не ми е по мярка. Няма да мога да живея в сянка, себична съм Blush

# 2
  • Мнения: X
въх,нидей, той моят и без това си е такъв. За мен остава или поддържаща женска роля без номинация за Оскар или птичка с пръчка в г..а

# 3
  • Мнения: 3 447

Ще се засрамите ли за мрънкането за кофата за боклук или за онова винтче, което така и не завива в продължение на месеци?
Точно обратното - "Не те е срам, смъртоносни токсини ще ходиш да ми обезвреждаш, а токсичните чорапи в коша не можеш да си прибереш!"

# 4
  • varna
  • Мнения: 404
не искам супермен,искам мъж който да си е само за мен,а не да го деля с целия свят!!!

# 5
  • Мнения: 4 733
 Случих на представител на фамилните лари, доволна съм от което Laughing

# 6
  • Мнения: 27 524
Случих на представител на фамилните лари, доволна съм от което Laughing

лаври или пари, Кас?  Simple Smile

# 7
# 8
  • Мнения: X
аз пък си помислих,че става въпросза домашните духове- лари. newsm78

# 9
  • Мнения: 27 524
Аз не знам какво са лари  Embarassed

# 10
  • Мнения: 4 733
Духове, покровители на семейството. Сигурна съм че знаеш. Шегаджийка Laughing

# 11
  • София
  • Мнения: 1 783
Гледали ли сте "Феноменалните"? Там супер- героинята , омъжвайки се за сепур-героя, му казва " За да просъществува бракът ни, е нужно да си много повече от господин Феноменален."
Цитатът може и да не е точен, но смисълът е 100% същият.

# 12
  • Мнения: 6 992
Е, той Е супер герой!
Поне в компютърните игри Mr. Green Редовно го карам да прави нещо той ми вика "Не сега, спасявам света"  Joy
На мен и без това не ми дреме с кого си говори и какво прави, така че халал да му е новата длъжност.
Ще се радвам да го гледам по вестниците.

# 13
  • Мнения: 27 524
Духове, покровители на семейството. Сигурна съм че знаеш. Шегаджийка Laughing

Да, сетих се след постинга на пепиляжка, но връзката с мъжа ти пак не я разбрах. Блондинка съм, не се сърди, наистина не вдянах  Embarassed Няма значение, важното е, че си доволна  Hug

# 14
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817
Хм, и аз няма да се смутя, като Дона.
Даже ще юркам с двойна сила - хайде, щом можеш, за пет минути да си минал с прахосмукачка, да си изпрал и проснал и чиниите да си измил. Пък после да си фърка на воля.

Общи условия

Активация на акаунт