Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора

През девет планини в десета...

Момичета прекрасни сте Hug Започвам нова работа и трябва да се въведа в ред. Mr. GreenКак ви харесват косите-с бретон или без бретон? На мен лично по-интелигентно ми изглежда без бретон,средна дължина,но незнам. Каква е вашата представа за стилна работна прическа? Работата е в екип,с униформено облекло,...искам да изглеждам интелигентно.Сега ще кажете,че това е отвътре,но все пак и външността внушава.Давайте идеи Praynig
Цитирай

София

Искаш да си делова, да внушаваш респект, да те взимат на сериозно или просто да се обръщат след теб?  Crazy
Знам, че интелигентна е в кавички, но нямаше да ми хрумне дори да използвам думата за прическа, честно.
Цитирай

Преди всичко прическата (разбирай и липса на такава) трябва да ти отива...  Wink
разгледай тук
Цитирай

важното е да гледаш умно  bowuu
Цитирай

София

Цитат
На мен лично по-интелигентно ми изглежда без бретон

Много се смях... Whistling[/b]
Цитирай

под водата

Цитат
На мен лично по-интелигентно ми изглежда без бретон

Много се смях... Whistling[/b]

Значи,аз съм интелигентна! bowuu
А аз не знаех! 35 35
Цитирай

Torrevieja,España

Ето виж тези.
 http://www.forum.karierist.com/images/moda/hair-1.gif    http://kak-ya.ru/images/photos/3473_2moore.jpg    http://kak-ya.ru/images/photos/3473_1veneta.jpg 
Цитирай

Белгия/София

Нямам критерии за т.нар. от теб интелигентна прическа. Такова чудо няма. Сложи на някоя куха лейка и най най интелигентната и чакай да ти свърши работа  Crazy  Това са глупости. Гледай и следвай собствените си разбирания, това е правилното  Peace
Цитирай

чувала съм, че гладката права коса е по-делова от колкото рошава шармантна прическа.
също и добре поддържан семпъл маникюр.
аз лично не робувам на такива предрасъдаци. (разбирай ходя си рошава:))
Цитирай

София

Ейй...много се смях на темата  Hug

Лично аз не искам да изглеждам интелигентно и ходя винаги рошава и спортно облечена. Достатъчно ми е, че нося очила  35

Не, без майтап. Моето мнение е, поне в бранша, в който работя, че колкото по-пригладен, зализан и с "вид" е човека с/у мен, толкова по-не знае  Smile Общо взето позьорството е изкуство и много хора го умеят. Стига да не попаднат на рошла, като мен  Crazy

Така че, моят съвет е да бъдеш естествена. Достатъчно е да не си крещящо различна с вида си, семпъл маникюр, прилично облекло, лек грим и ненатрапчиви бижута.

Иначе, като прочетох за "интелигентни" прически се сетих за даскалиците ми по история...стегнат кок отзад (без бретон), коса на черта до раменете, плитка направена на кок.
Цитирай

между два живота

Например тази на аватара ти е ОК. Wink
Цитирай

Например тази на аватара ти е ОК. Wink
Сьгласна сьм..тази на профила ти е супер!! Wink
Цитирай

под водата

Ако изглеждаш глупаво,колото и интелигентна прическа да си спретнеш,все ще 'издишаш' от някъде! Wink

А между другото....ако не знаем каква е косата ти сега,няма начин да ти дадем съвет.Дълга,къса,къдрева,черна,на кичури?Каква си?Има значение!
 Абе...ти да не си новата секретарка на мъжа ми! Twisted Evil
Цитирай

София

Ох, една моя колежка много държеше да изтъква колко е интелигентна и казваше, че всеки отговорен служител следва да си носи косата момчешки подстригана или вързана на кок. Та тя носеше къса коса и непрекъснато го повтаряше. Беше много интелигентно от нейна страна, тъй като момичетата, пред които повтаряше, бяха все дългокоси без кокове /вкл. и аз/.   35
Цитирай

София

Според мен няма такова понятие като "интелигентна прическа". Важното и да ти отива на овала на лицето и да се чувстваш приятно.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора