Козметика Bilka

  • 9 815
  • 73
  •   1
Отговори
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Здравейте, момичета   bouquet

Някой ползвал ли е козметиката за лице на Bilka?
Скоро бях при козметичката ми и с голямо учудване разбрах, че моята кожа вече не е мазна ( а винаги е била такава), а е станала нормална, леко дехидратирана. Съответно започна смяна на всичката ми козметика за лице  Simple Smile Козметичката ми даде тестерчета на медицинска козметика от салона, но ме посъветва да пробвам и някакви по-леки масови кремчета.

Та в магазина попаднах на Bilka:


Какво ще кажете?

# 1
  • София
  • Мнения: 141
Аз лично не съм ползвала, но моя позната ми препоръча крем за лице с мавруд на Bilka. Маврудът бил много полезен за кожата.

# 2
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Магито, мерси за отговора  Grinning
Аз друга серия тяхна си харесах, не с мавруда. Явно голямо пробване ще падне, че като цял живот съм свикнала с козметика за мазна кожа, сега ще трябва да се превъзпитавам  Laughing

# 3
  • Мнения: 3 459
Крема с мавруд страшно много омазнява кожата. Ползвах го известно време и го сппрях поради тази причина  Wink

# 4
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Джей, аз си взех кремче с краставица и пъпеш и същия почистващ лосион. Водят се овлажняващи. За сега съм доволна, ползвам ги обаче само от 2-3 дена. Аз съм свикнала да ползвам скъпа козметика и особено медицински кремове. И ми е странно, че толкова евтино кремче ми понася добре.

Иначе козметичката ми даде мострички на Bioderma. Ще ги пробвам и тях.

# 5
  • София
  • Мнения: 141
Аз съм с мазна кожа и явно кремчето с мавруда не е за мен, така ли?

# 6
  • Мнения: X
Аз мавруда предпочитам да го пия Crossing Arms
Така също е много полезен.

# 7
  • Мнения: 852
Да се запиша и аз
Ще следя темата,защото мислех и аз да си взема крема за лице с мавруд на Bilka newsm78

# 8
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Магито, ами явно не е подходящ тоз мавруд за мазна кожа. Аз като гледах на сайта на Билка, те май нямат серия за мазна кожа. По-добре се ориентирай към друга марка.

Аз мавруда предпочитам да го пия Crossing Arms
Така също е много полезен.
  Joy

# 9
  • Мнения: 803
Аз съм доволна от маската за лице с мавруд. Кожата ми е смесен тип, по-скоро към суха и добре й влияе. Става много мекичка, а и маската ухае страхотно.

# 10
  • Мнения: 42
Не съм ползвала до сега нищо на Bilka, но така като чета ще взема и аз да пробвам. Wink

# 11
  • Мнения: 537
Аз ползвам крема за ръце, освен че мирише хубаво, много омекотява кожата на ръцете.

# 12
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Beld, аз мога да похваля само серията с краставица и пъпеш.  Hug Като четох мненията на другите момичета май серията с мавруд не е много добра.

# 13
  • Мнения: 3 459
Джей, аз си взех кремче с краставица и пъпеш и същия почистващ лосион. Водят се овлажняващи. За сега съм доволна, ползвам ги обаче само от 2-3 дена. Аз съм свикнала да ползвам скъпа козметика и особено медицински кремове. И ми е странно, че толкова евтино кремче ми понася добре.

Иначе козметичката ми даде мострички на Bioderma. Ще ги пробвам и тях.
А от тези с пъпеша как се чувстваш?
Усещаш ли неприятно опъване след измиване?
По принцип моята кожа е много чувствителна и каквото и да ползвам силно я изсуша и става на кафяви петна, а също така чувствам и едно неприятно опъване на кожата след измиване.

# 14
  • Мнения: 35 891
Beld, аз мога да похваля само серията с краставица и пъпеш.  Hug Като четох мненията на другите момичета май серията с мавруд не е много добра.

не е лоша, по-скоро е точно толкова добра, просто е за по-суха кожа и ароматът е една идея по-траен

Общи условия

Активация на акаунт