Яйце в дупка

  • 10 941
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Пробвах яйцата в дупка,направих смес с кренвирш и кашкавал на кубчета,но и на мен ми станаха малко рохки,явно котлона е бил силен.Другият път си знам,а и повечко масло ще сложа.Иначе са много вкусни.

# 46
  • Мнения: 2 774
Мммм да вкусно  eat ,моето мило като бяхме млади гаджета ми правеше от време на време .
Този вариант ме заинтригува ,не съм се сещала да  правя вариации на тези яйца в дупка- интересно име м/у другото-а си падам по подобряването на манджите .
..... отгоре върху филията нареждам нарязана на тънка филийка шунка и върху нея тънка филийка кашкавал /да се покрие филията с шунката и кашкавала/. Филията не я обръщам да се пече от двете страни, но тигана го захлупвам с капак - така че кашкавала се разтапя. ..
gaby_s много добро изпълнение   bouquet

# 47
  • Мнения: 22 867
Вкусно става! За любителите на пикантно - изпържената филийка може да се натърка със скилидка чесън и да се поръси с нещо зеленичко или шарена сол. А за децата - изрязвате с форми за сладки различни отворчета във филийките и слагате яйцето. Ако отворчетата са по-малки - разбърквате яйце /яйца/ с виличка и сипвате във филийките колкото е нужно. Разбърканото яйце се стегна по-бързо от цялото.

# 48
  • Мнения: 1 818
labrex,красота  Peace

# 49
  • Мнения: 11 747
тъкмо пак ям яйце в дупка! Grinning голям хит! не вярвах, да има нещо толкова лесно и приятно, което все още да не знам, ама ето че имало! Grinning

# 50
  • Мнения: 985

Сладки или солени, филийките винаги са изрязани с формата на сърце. Щерката е проклета и злояда и какви ли не театри съм правила, за да яде. С тези филийки прояде жълтъка на яйцето.

# 51
  • Мнения: 22 867

Сладки или солени, филийките винаги са изрязани с формата на сърце. Щерката е проклета и злояда и какви ли не театри съм правила, за да яде. С тези филийки прояде жълтъка на яйцето.

Бях изрязала още мече, звездичка и луна с формички, но късно се сетих да снимам. Затова предложих, знам, че на дечицата им харесва и се лъжат по-лесно да хапнат.

# 52
  • Мнения: 118
Става вкусно ако вместо хляб  се използва хамбургски салам, т.е. салам с голям диаметър

# 53
  • Мнения: 3 314
6те пробвам  Peace  много вкусно ми изглежда  Crazy 

Общи условия

Активация на акаунт