Таблетки,кремове и пр. за уголемяване на бюста?

  • 21 779
  • 62
  •   1
Отговори
Здравейте момичета,

искам да Ви попитам дали някоя от вас е ползвала други средства освен силикона за уголемяване на бюста?
Тук из нета чета за разни хапчета на билкова и не знам си каква основа...
Някой пил ли е?Има ли ефект?

Благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 516
Не се надявай, кака.

# 2
  • Мнения: 794
Противозачатъчни. Една приятелка напредна с  номер от тях  Crazy

# 3
  • Мнения: 78
Ех ако всички реклами бяха истина ........ хапче с което отслабваш за 5 дни с 4ри килограма, прах за пране който прави дрехите туко що купени от магазина и т.н. Outta Joint Имам близка приятелка, която тя вярва на всичко ....... та и хапчета и кремове за бюст купува, с тонове. Не знам дали очаква някой ден да се събуди с гърдите на Памела Андерсън, но вече от 2 години ефект няма. На всички ни се иска да сме слаби, с приятен според личните ни виждания бюст и т.н., обаче, по мои наблюдения, без да "минеш" под ножа няма как. Ако имаш възможност пробвай, аз все още вярвам, че моята приятелка ще открие вярното хапче и ще се събуди с бюста на Памела..........

# 4
  • Мнения: 1 802
Много точен отговор! Това е и моето мнение!  Peace

# 5
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Противозачатъчни. Една приятелка напредна с  номер от тях  Crazy
И аз така, е не чак с номер, но има прогрес  Laughing

# 6
  • Мнения: 3 094
Бюст расте освен от силикон, от сериозни хормонални смущения и напълняване - избери си нещо Mr. Green

# 7
  • Мнения: 154
Чувала съм че и с боза става Mr. Green

# 8
  • Мнения: 577
Чувала съм че и с боза става Mr. Green
Joy Joy Joy

и на въпроса ти
Някой пил ли е?- Не
Има ли ефект?-Не


# 9
  • София
  • Мнения: 136
Има и един стар виц. почти набор ми е
"Търкай с тоалетна хартия на голо. Като гледам при г*за действа"  Joy

# 10
  • Мнения: 491
Чувала съм че и с боза става Mr. Green

Абе, то ако ставаше трябваше да съм като дойна крава, толкова боза съм изпила през живота си !
Иначе за противозачатъчните и аз съм чувала. Даже имам приятелка, която пи и наистина и се уголемиха гърдите, но като ги спря... се върна на изходна позиция ! Scream

# 11
  • Мнения: 4 292
Иначе за противозачатъчните и аз съм чувала. Даже имам приятелка, която пи и наистина и се уголемиха гърдите, но като ги спря... се върна на изходна позиция ! Scream
Сериозно ли? А освен гърдите, нещо друго уголеми ли и се?   Twisted Evil

# 12
  • Мнения: 422
Чувала съм че и с боза става Mr. Green
И аз така сьм чувала..ама не пия боза и незнам!! Peace

# 13
  • Мнения: 551
И аз съм чувала приказките за бозата, също и за ядки,но май не расте само бюста  Laughing
А за противозачатъчните съм съгласна,макар да ми се наложи да ги пия само един месец веднага ми се отразиха,но като ги спрях........

# 14
  • Мнения: 7 723
Противозачатъчни. Една приятелка напредна с  номер от тях  Crazy
И дънките й пораснаха с два номера обаче, нали? Whistling

....п.п....подготвям дълъг пост по темата.... Whistling

Последна редакция: пн, 25 фев 2008, 21:30 от Руска

# 15
  • Мнения: 1 234
Аз за пяна от бира съм чувала hahaha,ама всичко това са пълни глупости.От боза и противозачатъчни освен г... друго няма да ти порасне.Ако на някой му е пораснало,бъди сигурна че е по-скоро генетично,отколкото от боза,хапчета,кремове и не знам още какво Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 1 312
Бозата е мит.
Расте гъзунгата-на друго не се надявай.
На хапове не вярвам.
Трябва да са бъкани с хормони за да имат такъв ефект и пак няма да е само върху желаната област.

# 17
  • Мнения: 7 723
Така..... ето я и така разискваната тема за вълшебните хапчета Whistling

....темата е доста дълга и си заслужава да се прочете,
ама аз мога да я разкажа в резюме:

Става въпрос за едни вълшебни хапове,
които освен аз, и други съфорумки пиха... Whistling
При всички нас резултата не беше зашеметяващ.
Да не кажа направо, че имаше липса на такъв. Crazy

Естествено, имаше и съвети от сорта:
Пий боза! Дърпай си ги! Масажирай си ги!
Редовен секс! Ново гадже и...т.н... Crazy
...и понеже на доста голяма част от съфорумките
задните им части с възрастта се уголемили,
а те обвиняват за това ментето тоалетна хартия,
с която се е напълнил българският пазар,
имаше и съвети да си търкаме междуцицието
именно с тоалетна хартия...от долу- на горе Mr. Green Joy

# 18
  • Мнения: 2 936
 Shocked Рускеее...... Joy Joy Joy

# 19
  • Мнения: 1 234
имаше и съвети да си търкаме междуцицието
именно с тоалетна хартия...от долу- на горе Mr. Green Joy

  hahaha rotfImao  hahaha rotfImbo Е,те тва е разковничето май Mr. Green

# 20
  • Мнения: 491
Иначе за противозачатъчните и аз съм чувала. Даже имам приятелка, която пи и наистина и се уголемиха гърдите, но като ги спря... се върна на изходна позиция ! Scream
Сериозно ли? А освен гърдите, нещо друго уголеми ли и се?   Twisted Evil

Гърдите и гъзо са в тясна зависимост, разбира се !!!  Rage

# 21
  • Мнения: 92
Забрави това с уголемяването на бюста от хапчета!Моя се уголеми защото понапълнях,като му се нарадвам,ще сваля някое килце Stop

# 22
Чвула съм че приемът на хмел и бирена мая увеличава бюста  Rolling Eyes
Вит Е също които се съдържа и в ядките.

# 23
  • Мнения: 7 723
Чвула съм че приемът на хмел и бирена мая увеличава бюста  Rolling Eyes
Вит Е също които се съдържа и в ядките.
А аз съм чувала, че и гъзюгата- също Whistling

Последна редакция: пн, 25 фев 2008, 23:31 от Руска

# 24
  • Мнения: 4 292
Гърдите и гъзо са в тясна зависимост, разбира се !!!  Rage
Tогава мерси, ще се въздържа.  Whistling

# 25
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
На моя приятелка чак на 40 години започнаха да и растат гърдите от самосебеси.Без да и расте гъзо. bombs amiiii

# 26
  • Мнения: 5 647
Противозачатъчни. Една приятелка напредна с  номер от тях  Crazy

Сигурно не само в номера на сутиена е "напреднала".

# 27
хахаха  Joy

Много ме развеселихте  и успокоихте Laughing

Благодаря Ви  Hug

# 28
  • Мнения: 422
Найстина ли и от бирената мая..до сега я пиех когато се сетя,заради кожата...сега почвам всеки ден #Shocked само и само  bombs .. и се  pregnant от нея  moresmile

# 29
  • Мнения: 7 723
На моя приятелка чак на 40 години започнаха да и растат гърдите от самосебеси.Без да и расте гъзо. bombs amiiii
Това си има диагноза- климактериум.... Whistling

Найстина ли и от бирената мая..до сега я пиех когато се сетя,заради кожата...сега почвам всеки ден #Shocked само и само  bombs .. и се  pregnant от нея  moresmile
Shocked Shocked Shocked Не знаех, че и от бирената мая
можело да се забременява..... ooooh!
Човек се учи цял живот....  Mr. Green Joy

 

# 30
  • Мнения: 196
На моя приятелка чак на 40 години започнаха да и растат гърдите от самосебеси.Без да и расте гъзо. bombs amiiii
Това си има диагноза- климактериум.... Whistling

Найстина ли и от бирената мая..до сега я пиех когато се сетя,заради кожата...сега почвам всеки ден #Shocked само и само  bombs .. и се  pregnant от нея  moresmile
Shocked Shocked Shocked Не знаех, че и от бирената мая
можело да се забременява..... ooooh!
Човек се учи цял живот....  Mr. Green Joyахахахах

 

# 31
  • Мнения: 7 723
 Баси, разби ми се мита за непорочното зачатие! ooooh! Crossing Arms
Дали пък и дева Мария не е пиела бирена мая на Сома? newsm78 Joy

# 32
  • Мнения: 551
Аз пиех бирена мая по друг повод но не забелязах да са ми наедряли гърдичките Mr. Green

# 33
  • Мнения: 1 045
Ама потресена съм колко сте неинформирани  ooooh!  Вече има и рингтон за телефон / измислен от китайци / който , колкото повече се слуша толкова повече увеличава гърдите  rotfImao rotfImao rotfImao hahaha hahaha hahaha

# 34
  • Мнения: 7 723
Ама потресена съм колко сте неинформирани  ooooh!  Вече има и рингтон за телефон / измислен от китайци / който , колкото повече се слуша толкова повече увеличава гърдите  rotfImao rotfImao rotfImao hahaha hahaha hahaha
Вибрацията му може и да увеличи нещо,
ама само ако е в преден джоб на мъжки дънки.... Whistling
Вероятно превода от китайски е сгрешен.... Mr. Green Joy Joy Joy

# 35
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
Много луда темичка Joy Вече не вярваме в таблетки,кремове и т.н. ,и затова само се смеем на остроумните отговори. Руска   е царицата на изказванията Mr. Green

# 36
  • Мнения: 5 647
Аз пиех бирена мая по друг повод но не забелязах да са ми наедряли гърдичките Mr. Green

Като пиех бирена мая ми наедря дупенцето. Доста.

# 37
  • варна
  • Мнения: 564
Нека и аз да се включа че много ме развеселихте Joy.Аз съм с малък бщст,който по време на бременността ми стана троен Laughing.После кърмих 4 бебета наред в болницата/ е само мойто не искаше да суче Mr. Green/ и така една година след като родих бщста ми се възстанови,даже си стана по-малък.Изключвам да е увиснал ,защото нямам бщст,че да висне и така майчета.Бщст расте по време на бременост. А от мойте двете бщст нямам като спомен,но гъзът ми остана hahaha

# 38
  • Мнения: 19
Тази година на БГ-козметичен пазар ще дебютира хилуронофа(или както там се пише) киселина на по-голями молекули,с която си пълнят гърдите в Италия вече.Ефекта й е с трайност от 3-12месеца.

# 39
  • Мнения: 5 647
Тази година на БГ-козметичен пазар ще дебютира хилуронофа(или както там се пише) киселина на по-голями молекули,с която си пълнят гърдите в Италия вече.Ефекта й е с трайност от 3-12месеца.

Как така се пълнят? Това хапчета ли са или какво?

# 40
  • Мнения: 3 094
Тази година на БГ-козметичен пазар ще дебютира хилуронофа(или както там се пише) киселина на по-голями молекули,с която си пълнят гърдите в Италия вече.Ефекта й е с трайност от 3-12месеца.

Как така се пълнят? Това хапчета ли са или какво?

Хиалуроновата киселина и сега я слагат в устните и назо-лабиалните бръчки - директно се инжектира. Тази киселина се усвоява от човешкия организъм и в рамките на няколко месеца до една година и половина ефектът изчезва - т.е. това са нетрайни, временни филъри.
Не мога да си представя кой ще ти инжектира гърдите на 6-9 месеца с поне 300 мл филър от хиалуронова киселина. Това, което се вкарва в устните и бръчките е 1-2 до 5 милилитра........

# 41
  • Мнения: 19
с тези молекули,но с по-малки си пълнят гърлите в момента устните-ЧРЕЗ СПРИНЦОВЧИЦА.Не е забранения гел или силикон,а алтернатива физиологична,която се усвояава в последствие от организма

# 42
  • Мнения: 5 647
Не мога да си представя кой ще ти инжектира гърдите на 6-9 месеца с поне 300 мл филър от хиалуронова киселина.

Все ще се намерят откачалки. На мен ми се струва супер тъпо, а и предполагам, че няма да е от най-безболезнените процедури.

# 43
  • Мнения: 19
Тази година на БГ-козметичен пазар ще дебютира хилуронофа(или както там се пише) киселина на по-голями молекули,с която си пълнят гърдите в Италия вече.Ефекта й е с трайност от 3-12месеца.

Как така се пълнят? Това хапчета ли са или какво?

Хиалуроновата киселина и сега я слагат в устните и назо-лабиалните бръчки - директно се инжектира. Тази киселина се усвоява от човешкия организъм и в рамките на няколко месеца до една година и половина ефектът изчезва - т.е. това са нетрайни, временни филъри.
Не мога да си представя кой ще ти инжектира гърдите на 6-9 месеца с поне 300 мл филър от хиалуронова киселина. Това, което се вкарва в устните и бръчките е 1-2 до 5 милилитра........
Именно! Тукашен доста известен дерматолог се гордее,че запълнил белези от несполучлива операция за оголемяване на бюста с такива филъри,и че ще внесе голямите молекули,които са хит!!!

# 44
  • Мнения: 3 094
Не мога да си представя кой ще ти инжектира гърдите на 6-9 месеца с поне 300 мл филър от хиалуронова киселина.

Все ще се намерят откачалки. На мен ми се струва супер тъпо, а и предполагам, че няма да е от най-безболезнените процедури.

 да - вероятно, пък и гърдите ти да се свиват и отпускат на всеки 9 месеца насам - натам като че ли са балон, кой знае най-малкото до какви стрии и кръвоизливи по кожата ще направи...при инжектиране на уста 2 мл казват как боли и ако спукат кръвоносен съд колко е болезнено, неприятно , че често и инфекции стават. А за 300 мл - при това огромно количество жлези в гърдите като ги набодат (ако въобще е възможно) повсеместно - никой не ти гарантира незасегнати жлези, кръвоносни съдове и прочие..кой знае по гърдите като засегнат нещо такова до какви истории би довело.....и некрози съответно.

Последна редакция: ср, 27 фев 2008, 14:07 от Bastet

# 45
  • варна
  • Мнения: 564
А ако организмът ти отхвърли "продукта",циците ти ще станат като мутанти-отекли, на буци и ще си катов някой филм за бъдещето hahaha

# 46
  • Мнения: 3 094
А ако организмът ти отхвърли "продукта",циците ти ще станат като мутанти-отекли, на буци и ще си катов някой филм за бъдещето hahaha

хиалуроновата киселина не се отхрърля, защото нея я има в човешкия организъм - при по-малко от процент дава алергии....но това наистина не значи, че гърдите ти след такива интервенции няма да са ужасни.

# 47
  • Мнения: 757
хиалуроновата киселина не трае няколко  месеца,година а няколко дена,защо се връзвате на това което казват лекарите newsm78
а не знам как ще стои в гърдите newsm78 за две седмици-цици Joy Joy

# 48
  • Мнения: 7 723
.... за две седмици-цици Joy Joy

LaughingТова ми прозвуча малко като тези-
временните татута, дето се падат от  снаксовете  Joy
Дали да не си купя розов лъки бой, за момиченце? newsm78 Mr. Green Joy

# 49
  • Мнения: 7 723
Е, никой ли няма да издаде кои са вълшебните хапове? Crossing Arms

# 50
Аз намерих в един сайт ( най-случайно) едни хапчета казват се "Бюст плюс"доколкото  прочетох хапчетата са на билкова основа.казах на една моя приятелка която има същия проблем и решихме да попитаме в аптеката.хапчетата струват около 80 лв в една опаковка са 250 хапчета пият се по 8 на ден т.е. 4 сутринта и 4 вечерта .с въпросната приятелка решихме да делим надявам се да има ефект  Wink

# 51
между другото честит първи март  Grinning

# 52
  • Мнения: 7 723
....надявам се да има ефект  Wink
Надеждите умират последни Wink

# 53
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Хич,не ме интересува големината на бюста.....,не бих се подложила на никакви манипулации,поне на този етап..... Laughing

# 54
Чвула съм че приемът на хмел и бирена мая увеличава бюста  Rolling Eyes
Вит Е също които се съдържа и в ядките.
А аз съм чувала, че и гъзюгата- също Whistling
Ами само от приема на вит Е?
А за тези хапчета Бюст плюс-ако има ефект,казвайте  Embarassed

# 55
  • Мнения: 7 723
....А за тези хапчета Бюст плюс-ако има ефект,казвайте  Embarassed
Ето в тая тема са обсъждани и те! Wink

# 56
....А за тези хапчета Бюст плюс-ако има ефект,казвайте  Embarassed
Ето в тая тема са обсъждани и те! Wink
Мерси мн  Wink

# 57
  • Мнения: 148
Уф, тоя мечтан хубав Бюст bombs  Пила съм и бирена мая  - не е мръднал. Доста боза съм изпила  - все си е същия. Пих противозачатъчни - вярно наедрява, ама след като спрях хапчетата пак си е ниню search. Но да ви кажа много , много не вярвам за тия хапчета. Че то ако ставаше така всичкия Пайнер и Холивуд  щяха ли да дават луди пари и да се мъчат с пластични харургии. То хубаво ако има такива вълшебни хапченца и кремчета, ама...  Засега разчитам на сутиените с по-дълбоки джобчета в които могат да се пъхнат по-дебели подплънки. 

# 58
моля Ви, пишете дали ма ефект от тези хапчета бюст плюс. Ще  съм Ви ааааадски благодарна Praynig

# 59
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Има вече такава тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=234556.0

И там не е открито вълшебното хапче  Grinning

# 60
  • Мнения: 59
няма такова чудо ...  щях да се радвам ако имаше...

# 61
  • Мнения: 2 936
LEO, май трябва да заключи и тази тема....

няма смисъл да се обсъждат безмислици  Whistling

# 62
  • Мнения: 1 312
LEO, май трябва да заключи и тази тема....

няма смисъл да се обсъждат безмислици  Whistling
Що бе?
Някой вярват и в непорочното зачатие Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт