47-ма Американска Бабомартенска

  • 12 609
  • 301
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 091
По мое мнение пък Камерън Диаз за първи път не е облечена в парцали Laughing Тази година за разнообразие наградата за най-зле облечена ще иде при мацката от Майкъл Клейтън, британката Simple Smile

# 16
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Честито на Ния, сладурана!

Аз, за срамотите, за пръв път изпускам оскарите, но се оказа, че имам още едни съседи българи и докато се видим и опознаем, шоуто замина.

И ние сме с темп. вкъщи. Ох, че ми дотежа тази зима вече.

# 17
  • Мнения: 7 837
Анет, да ти е жива и здрава Ния  Grinning

Софко, аз карам вече втора Киа, обаче е Седона. В класа на веновете е сред най-добрите. Иначе, Киа не блестят с другите модели. Специално със Спортидж-а ще сбъркаш. По-добре Соренто, ама ако е ново  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 7 091
На вас Джон Стюард хареса ли ви снощи?  newsm78

# 19
  • Мнения: 2 253
Да, Тандури, писах по-горе.

# 20
  • Мнения: 36
Приемате ли една нова BG mama от North New Jersey? Виждам,че не сам единствената от този район.Ще се радвам да се запознаем. Имам дащеря Весела на 16 мес и сам stay home mom for a while. Ние в момента си влачем сополки от петак и нощем е едно кашляне,не се спи.

# 21
  • Мнения: 36
оппс, нешо забравям да пиша на бг, петък е с ъ,сори.
Виждам,че обсъждате Оскарите, аз гледах малко,честно да си кажа много нови лица,много нещо,не се впечатлих от тоалети.
Софко,теб сам те виждала н друга тема и те познавам задочно.

# 22
  • Мнения: 3 491
Приемате ли една нова BG mama от North New Jersey? Виждам,че не сам единствената от този район.Ще се радвам да се запознаем. Имам дащеря Весела на 16 мес и сам stay home mom for a while. Ние в момента си влачем сополки от петак и нощем е едно кашляне,не се спи.
Добре дошла.  Hug Ти много на север ли си? Аз съм в Централно Ню Джърси. Българските семейства наоколо започнахме група за игра на децата (само че нашите деца като цяло са по-големи), и имахме вече две сбирки. В събота, на 1-ви март, ще се събираме в една от библиотеките да плетем мартеници. Ако те интересува, ми прати на лични и-мейла си, да ти препратя съобщението къде и кога точно.

# 23
  • Мнения: 1 173
аз се включвам , да покажа малко снимки на бебока , на каката утре Simple Smile
 а Камеран Диас , са я сложили в списъка с най-зле облечените.и Алба също( биваха си им рокличките)
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=222599

# 24
  • Мнения: 7 091
Блажка, като каза мартеници Simple Smile Аз тази година ще правя от pipe cleaners ( тези мъхестите пръчици за арт проекти) и стават адски лесно!

Само ви давам идея Simple Smile

# 25
  • Мнения: 3 491
Тандури, добра е идеята.   bouquet Ако имаш време, може и стъпка по стъпка описание и завършен продукт. Аз днес купих бяла и червена прежда. За съжаление ще съм на работа на 1-ви март и няма да мога да присъствам, затова ще трябва да си пратя момчетата добре подготвени.  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 1 393
Да е жива и здрава малката чаровна Ния!   bouquet
И мама днес да и даде да яде джънк до насита по случай празника! Simple Smile  Whistling

Добре дошла и на новата мама!   bouquet

# 27
  • Мнения: 3 478
И от мен честитка за Ния  bouquet Да е здрава и засмяна!

От агитка за нови бремелинки сте преминали към обсъждане на оскарите. Само да се оплача, че и аз се надявах Бубката да бременее с мен и втория път ( че и  първият бяхме заедно) ама ми би отбой  Mr. Green. То верно и ние много избързахме, ама аз и сестра ми така я обвинявам де Embarassed.. Та сега и на двете със систъра ще ви стискам палци ( щото видиш ли и тя вече се наканила) та и на всички останали желаещи барабар. Верно че останахме без бременелки, хайде да видим кой е следващия.

Оскарите не ги гледах целите, че ставам в 4 сутрин и не ми беше по силите, така че не мога да обсъждам много. Довечера по клю-то ако сколасам ще гледам отбраните моменти ( и одежди разбира се).

# 28
  • Мнения: 2 257
Дженкей, ша ми позволиш ли да харесвам, когото си искам, моля? Или не може?  Mr. Green

Честит РД на Ния, тва с Байряма съм го изпуснала като определение, но усещам за какво става дума - да ви е дълго и сладко празнуването ви желая.

Тино, що си крива?

# 29
  • Мнения: 36
Блажка, за теб не знаех, че си наблизо,аз сам в Little Falls,blizo e do Wayne, Totowa, Paterson. Ти каде си? Как се пише в лични?Аз сам новак в писането,но чета ли чета още от начална бременост.

Общи условия

Активация на акаунт