47-ма Американска Бабомартенска

  • 12 610
  • 301
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 419
За мартеничките,аз си купих оня ден от българския магазин,ако имате такива при вас,проверете.

# 46
  • Мнения: 1 147
Здравейте,
Искам да ви попитам знаете ли как се нарича в USA - почистване на лице в козметичен салон.
Мерси много  Simple Smile

Най-общо казано facial. Оттам нататък, вариациите са много, в зависимост от салона. Ей на, какво предлага нашия най-прехвален салон http://www.stellarspa.com/services/facials.html

# 47
  • Мнения: 1 173
benson10мерси , сега ще сложа и каката. тези снимки на малкия са вчерашни-прилича на "мартенско магаре) Wink Оставих го на свекървещицата за 30 мин, тя ми "офъка" детето , ужас, че и без да пита може ли. #Cussing out
 Виждам че малкия е на 9м , на колкото сме и ние. как така нямате ССН още и акт за раждане. на Матю сошала дойде след 3 седмици, а акта за раждане го чаках 2 месеца, и отидох да си го взема от Health Department. Но при вас може да е различно , тука в МО сме така. а без акт за раждане , има ли изобщо начин да ви изкарат паспорт?
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=207819
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=222625

Последна редакция: вт, 26 фев 2008, 18:35 от raya_usa

# 48
  • Мнения: 2 381
Някой да знае сайт от където  мога да си поръчам мартеници, моля да пише.  Ще съм благодарна. Hug

Колко мартенички търсиш?

# 49
  • Мнения: 3 478
На мен ми предстои да вадя паспорт на дребния тази седмица ако се наканя, ако не другата със сигурност. Даже мисля след малко да изляза от работа и да избягам до съда, че още няма акт за раждане, да му изкарам един. Неговият сошъл го чаках 3 месеца, а на дребната дойде за 3 седмици. Даже по едно време се чудих Джена как така бързо сколаса с паспорта на Ноли. Но без акт за раждане не виждам как ще изкарат паспорт. При мен поне няма да мине.

# 50
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Благодаря на всички, Дани е все така (температура нагоре-надолу), днес се гледат с баща му. Утре, ако е пак така, ще ходи на лекар пак.

Ето нещо за ушни инфекции и АБ:
http://www.babycenter.com/204_antibiotics-do-little-for-inner-ea … 5:5&pe=e6Js6O

Вики, прекрасна снимка! Тази май най-много ми харесва!

Опитах се да копирам картинката ти с цитат, но докато се наканя, старата тема беше заключена и не можах да цитирам.

МисЗ, как си? И аз си мислех да дам на МрсГ дисклеймър, че щяхме заедно с теб да бременеем, ама ти много смела се оказа.  Laughing

# 51
  • Мнения: 810
И ние вадим паспорт. Сошъла му дойде веднага, сега платих бърза поръчка за сертификат за раждане и после ще платя бърза за самия паспорт. Няма как, не мога да чакам да се намотат.

Рая, бебчо има много хубави очички!

Бубка, дано не стигнете до доктор утре!

Вики, страхотна снимка!!! Дойде ли ти обектива? ЧАКАМ да покажеш снимки с него  Wink Grinning

# 52
  • Мнения: 36
Виждам,че говорите за паспорти на децата. Миналата година имахме лош експириънс с тях. Идеята ми е да аплайвате колко се може по-рано,защото стават много бавно,сега е и най-натоварено,заради ваканциите лятото. Нашият го получихме миналата год 1 ден преди да отлетим към БГ, колко напрежение и нерви хвърлихме.А в БГ паспорта на Веси стана точно за 3 дни

# 53
  • Мнения: 1 593
нашият паспорт стана точно за 3 дни - пратихме документите в понеделник и го получихме в петък. Естествено срещу добра сума примиум  Laughing , която обаче е по-малка от кенсълирани билети  Mr. Green
Иначе паспорт може да се вади и без ССН, поне за малко бебе.

за сметка на това още не можем да извадим БГ паспорт, защото дебилските охлюви в задръстения щат Ню Джърси не могат да си оправят спатиите и да ми апостилират родилния сертификат. По този повод цакаме здраво при всеки престой в болницата  Rolling Eyes

Бенсън, стискам голямо палци да оправите паспорта на шушулката, не за друго, ами искам да ви видя наживооооо  Grinning

Вики, и аз да се подредя на опашка да възхвалявам новия ти аватар  Crazy

мерси за комплиментите за лаптопната снимка на Ноли, но аз всъщност не я бях "слагала" (на аватар) изобщо  Thinking

# 54
  • Мнения: 1 393
Срам не срам, да се подредя и аз тук и да си призная с пламнали уши, че моята почти 18 мес. дъщеря все още няма паспорт.  Embarassed
Въпреки че документите и са готови от месеци. Но със заетия и баща е наистина много трудно да се организираме и тъй като искат и двамата родители да присъстват и да се подпишат при подаването на документите, досега все отлагахме и отлагахме. Но утре сутрин (гледай какво съвпадение с всички тук) баща и заминава за НЮ и тъй като паспортното е на летището, София и аз ще отидем да го изпратим и да му пожелаем лек път.  Simple Smile

Мартеници- в ИБей.

# 55
  • Мнения: 36
Jenna, какво е това 3 дни, при нас нямаше такава опция, 3 седмици най-експресната,редовна- 12 седмици,които при нас се проточиха на 16. И при това беше доста скъпо. Сигурна съм,че в различните щати е различно, де. ООО ние сме в един щат,каде си ти ако не е тайна?

А за апостила,ние трябваше да ходим до Трентън,там стана бързо.

Аз имам готови мартеници,майка ми надонесе преди 2 месеца, но обикновено си правя гривнички от конци,даже и хамерикаците зарибявам и те си слагат Winkщом е за здраве и щастие,кой не би?

# 56
  • Мнения: 3 367
..мартеници правя..
*
..и стеф няма паспорт,нямам съвест,като му се наложи ще проима..
*
Зора,мерси за питаш,няма изкарахте,има изкарваме,дей ин енд аут,10 ин а роуууууууу..засега сме лоу на пластмаса,има билети за представления,книги и арт проекти..не дали да се духат свещи в прискула,драма,духаха около 30 пъти с брат си снощи една филия от рейзън бред с шоколадов и ягодов сироп окрасена..

# 57
  • Мнения: 1 593
http://americanpassport.com/Passport_Child.html

Това е фирмата, която ползваме. На тях се плаща според скоростта и отделно се плаща като подадено по пощата. Мисля, че общо платихме $300-$350 не помня точно. Ако някой има нужда, ще разясня подробно как става с посредник...

Цветка, и аз съм в Северно Джърси, но съм сравнително далече от твоето местожителство. В момента съм в БГ, но бъди сигурна, че като се върна на Ам. Земя ще ходим на кафенце (ако дотогава пишеш ощеLaughing

# 58
  • Бостън
  • Мнения: 13 465
И нашите формуляри за паспорт стоят строени и готови, но аз не съм решила проблема със снимката, та дедлайнът ми е до края на седмицата  Rolling Eyes

Вики - разкошна снимка, Ела е много нежна и красива!

Пумпал - а твоете дете колко се промени за последните седмици! ПУ, да не му е уроки, юнак Simple Smile

# 59
  • Мнения: 36
Ах, ходи ми се и на мен в БГ,там е толкова топло сега,нямам търпение до лятото. Тук в нашите студени щати.... брррррр

Абе ако не пиша редовно,значи не смогвам да ви изчета

Общи условия

Активация на акаунт