Почистване на мека мебел-фирма

  • 1 814
  • 8
  •   1
Отговори
Момичета, препоръчайте фирма за почистване на мека мебел и евентуално килими в София.Знам ,че са много ,но никога не съм ползвала, а искам някой който е ползвал да ми даде съвет.Благодаря предварително.

# 1
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
'Vasilka', нямам координати, потърси в гугъла! Трябва да имат сайт!

# 2
  • София
  • Мнения: 210
Ползвах една малка фирма, препоръчана ми от една от мамите във форума - "Пегас 2006". Трябваха ми само за холната гарнитура и не ми отказаха, както направиха доста от по-големите и известни фирми.

# 3
# 4
  • Sofia
  • Мнения: 113
[url][ttp://www.alphaservice.cc//url]

# 5
Мерси, момичета.Страшни сте

# 6
  • Мнения: 3 641
Записвам се да следя темата, че и на мен ми се налага д аползвам такива фирми. Предпочитам по-малки, защото по--големите чистят офиси и нямат време частни поръчки Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 1 492
Записвам се да следя темата, че и на мен ми се налага д аползвам такива фирми. Предпочитам по-малки, защото по--големите чистят офиси и нямат време частни поръчки Rolling Eyes
На мен ми е трудно даже и за офиса да открия. Сега съм се спряла на фирма Рейн, хем са доста по-евтини, хем казаха, че няма да ме запишат чак за април месец, а ще дойдат още другата седмица. Надявам се да свършат работа. http://www.po4istvane.info/index.php?m=739&lang=1

# 8
  • Мнения: 3 641
камелия , благодаря. Наистиан е ценна тази информация за мен  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт