ЗА вчерашното "Чудя се"

  • 2 253
  • 24
  •   1
Отговори
Ама аз май ви хвърлих в смут с моето желание. Всъщност истината е, че преди година съпругът ми се разболя от рак. Преди да започне химиотерапията даде сперма въпреки че лекарите даваха големи надежди всичко да се оправи. То се оправи, но след 6 месеца се оказа, че има ужасно много разсейки. Почина в началото на годината като последния месец го изкара с морфин. Така че това е причината да искам дете, а пък да се окаже, че ще го гледам сама. В крайна сметка няма нищо любопитно, по-скоро прилича малко на сапунка....

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 4 571
Много съжалявам за случилото се.
Не знам за какво са ти говорили по вчерашната тема, но искам да изразя възхищението си от решението ти и да ти кажа, че ще те подкрепям, доколкото мога оттук.

# 2
  • Мнения: 2 978
Извинявай, но не съм чела другата тема...какво те притеснява и какво изкаш да правиш?



п.п. сега намерих другата тема...та допълвам...

Незнам дали има кой да ти помага...но лично аз бих се решила на тази стъпка....все пак това ще е едно малко сладко същество, което ще Ви свърза за винаги!!!

Разбира се ти си решаваш самичка....но ти желая успех каквото и да решиш!!!
Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 1 581
Много съжалявам за това, което се е случило. Решението е трудно и ти трябват много сили. Искрено ти желая успех и хубаво малко бебче.

# 4
  • Мнения: 5 468
Не съм чела предишната ти тема, но мисля, че ако бях на твое място, щях да родя детето му.

# 5
  • София
  • Мнения: 39 746
мила съжалявам за случилото се. Аз бих родила. Бащата на моя съпруг е починал когато той е бил на 9м. Благодарна съм на свеки, че е отгледала такова страхотно дете.

# 6
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Цитат на: new*
Не съм чела предишната ти тема, но мисля, че ако бях на твое място, щях да родя детето му.


И аз мисля така. А и тук ще срещнеш голяма подкрепа. Успех, каквото и да решиш!

# 7
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
.......ако искаш това дете и си готова да го гледаш сама....направи го.
но ако имаш и най-малкото съмнение...недей

Имай предвид, че живота продължава за теб и е възможно да срещнеш друг човек тнт....
Знам, че това може да ти звучи ужасно като вариант в момента....но е добре да обмислиш всичко много внимателно.

Аз лично..не обмислям много-много нещата предварително.....и поставена в твоята ситуация...може би щях да поискам детето...пък после да се оправям...

Знам само, че едно дете дава много смисъл и много радост и нежност...невероятно е....но си има цена. И ако си готова да я платиш....действай.

Каквото и да решиш ти желая щастие...
Темата не е много за този форум....може би наистина е по-походяща за самотните родители....но ще я оставя до края на деня, ако искаш да я видят повече хора и тогава ще я местим....

# 8
  • Мнения: 1 464
АКО БЯХ НА ТВОЕ МЯСТО,ЩЯХ ДА РОДЯ  СЛАДКОТО БЕБЧЕ!

# 9
  • Мнения: 4 187
Подкрепям Реза! Страхотно е да имаш Дете от човека когото обичаш! Сигурна съм, че ще се справиш ако решиш да имаш бебче! Не е и задължително да го отглеждаш сама ( всичко се случва в този живот).
Но това е много, много отговорно решение! Моляте само да го обмислиш хиляди пъти и от всички аспекти.

Истината е , че ние не може да ти дадем съвет! Успех Heart Eyes !

# 10
  • на езерото
  • Мнения: 263
И от мен съжеление за случилото се.Ако бях на твое място бих почакала мъничко (незнам до колко време се пази спермата )смятам че решението ти е много емоционално.Вярно е че нямя нищо по хубаво от едно дете,но трябва да помислиш колко ще ти е тежко когато виждаш как другите татковци водят дечицата си гушкат ги и тн.Днешните временна са доста трудни трябва да прецениш дали ще издържиш финансово...
Млада си можеш да се влюбиш в друг, а много малко мъже искат да гледат чуждо дете Cry (за съжеление разбира се).Сложи всичко на кантар и каквото решиш.но най-важното е да вземеш решение за което няма да съжеляваш после.
 Ако съм на твое място със сигурност бих родила и обичала безкрайно бебето си.
Успех мила  newsm51

# 11
  • Варна
  • Мнения: 974
Мисля че си станала много смела, след всичко което си преживяла и би се справила успешно с едно дете!
А по въпроса дали трябва да го направиш, има много фактори които трябва да претеглиш...явно таткото го е искал значи ще е желано дете.
Има един момент с възрастта, много зависи на колко години си и можеш ли да изчакаш, за да премислиш и претеглиш всички "за" и "против".
Смятам че материално ще се оправиш, но имай предвид че детето ще задава въпроси, готова ли си с отговорите?
СЛед като имаш кой да ти помага ще ти е по-лесно, но намирането на половинка в живота ти ще е по-трудно, и има вероятност да останеш сама. Мисля че си наясно със самотата.
решението ще е изцяло твое. Каквото и да е то, ти желая късмет и много щастливи моменти оттук нататък!!!
Пращам ти всичките си добри мисли!!! Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 233
Мила Недка, изпитанието е огромно, знам. Колебанието - също.
На нас дори не ни казаха да замрази сперма, от операцията изминаха почти 10 месеца, а от химитерапията - 6. Всеки ден тръпна ...
Каквото и да предприемеш, вярвам, че ще е правилното решение! Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 6 315
ДМиличка, няма нужда да ни даваш обяснение.... Защо си пуснала вчерашната тема и какви са причините да отгледаш сама детенце са си лично твои и не е нужно да обясняваш....

Много съжалявам за загубата ти! Зная, че е ужасно!

Лично за себе си не знам как бих постъпила в подобна ситуация, но ако наистина го искаш, то аз съм с теб! Детенце, което е направено от двама души, които се обичат много е нещо прекрасно и се възхищавам на смелостта си.

Финансово ще се оправиш със сигурност, поне според мен! А щом имаш и помощник, всичко ще е наред!

 Heart Eyes Дано вземеш правилното за себе си решение!

# 14
  • Мнения: 660
Недка,наистина съжалявам за болката която носиш в душата си.
Относно едно бъдещо планирано бебе...аз се замислих за свекърите...ако им е бил едно дете,нямаш представа какво щастие ще им донесеш и какъв хаир ще сториш,ако им родиш едно внуче.
За материалната страна на въпроса не говоря....и с много и с малко винаги се отглеждат тия малки ангели.
Успех какъвто и път да си избереш!

Общи условия

Активация на акаунт