Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Шабла

Здравейте на всички който са си направили труда да ми помогнат Smile Аз от около месец разбрах за този сайт... Проблема ми е, че хал хабер си нямам от Френски още по-малко, че съм от онези хора който са настроени адски скиптично към нещо подобно - сайта и трето, че нямам карта на Райфаизен Банк, ЦКБ, СЖ Експресбанк... Понеже живея в малък град картите ни са съобразени с малкото банки които имаме в града а именно ОББ...
... Та искам да помоля някои който е поръчвал поне 2-3 пъти а не като мен Embarassed и който живее във Варна, (а може и областа) дори и във Добрич да си поделим таксата за колетчето ако трябва даже цялата ще платя  Smile.. Просто искам да опитам... много съм се зарибила.. Ще чакам с нетърпение  предложения. smile3525
Цитирай

София-Лагера

Иди в темата .На първа страница са написани моми4етата на които можеш да поръ4аш.
Цитирай

Шабла

Извинявай за въпроса, но коя тема, че току що се регнах... Blush
Цитирай

Бургас

Ами на първа страница е в този подфорум! Ето я: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=269958.0
И първо прочети първия пост!!!
Цитирай

Шабла

Там няма човек за моя регион
Цитирай

София

Можеш да поръчаш от някое от момичетата там,ако няма от твоя град,като пристигне поръчката тя ще ти ги прати по пощата и готово Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.