Само ние ли сме вечно болни....

  • 2 342
  • 23
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 217
Абе момичета, ми това мойто вече на нищо не прилича - от7 месеца все някакви вируси ни мъчат, а все си седиме вкъщи. Ето сега и бебо е болничък, батко Боби също, тати и аз. Само големия син още крепи фронта. Вече нямам нерви направо...Тъкмо живнеме и айде пак...
Как е при вас..

# 1
  • Мнения: 1 371
Alexa, пожелавам Ви скоростно оздравяване и занапред болестите да Ви подминават. Най-вече малкият бебок.  Hug

# 2
  • Мнения: 478
Бебчето ми принципно не е болнаво, но преди месец двамата ни тъшна грипа. На мен ми мина за една седмица, но него хайванчето го мъчи цели 3 седмици. Четири дни беше добре, заведох го и на консултация и на следващия ден - херпангина. Вече цяла седмица го мъчи ужасна кашлица и хрема, два пъти идва лекар в нас и все казват ами вече трябваше да е оздравял. Писна ми да го мъча с лекарства (той изпада в истеричен пристъп щом се опитам да му дам нещо) Мрази всички ни и е станал бъзльо, като реча да го гушна мисли, че ще го мъча  Cry

# 3
  • Мнения: 523
Нормално е да боледува , защото няма добре изградена и укрепнала имунна система. Като поотрасне и ще се нормализират нещата .

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 10 345
Нашия татко е много болнав - поне веднъж в месеца е с хрема или го боли гърлото.Да чукам на дърво, малкия до сега не е боледувал сериозно.Като вади зъби е сополив и то предимно вечер.Температура ми е вдигал само 2 пъти и то отново от зъбките.Иначе не ми се е разболявал от нищо друго.Сега вече месец е на ясла и е здрав, само да не ме чуе дявола, дано да е все така  Praynig Пожелавам ви да оздравявате бързо и за напред по-малко да се разболявате  Peace

# 5
  • Мнения: 5 940
Не стойте непрекъснато вкъщи, защото взаимно си предавате вирусите. На един му мине, друг се разболее и пак така. По-добре навън.

# 6
  • Мнения: 9 973
ние си ги въртим-баба,дядо и бебе Laughing

# 7
  • Мнения: 864
Не стойте непрекъснато вкъщи, защото взаимно си предавате вирусите. На един му мине, друг се разболее и пак така. По-добре навън.

Времето на вън е чудесно за разходки  Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 2 217
О, навън излизаме вече, но преди това си беше студ - къде да влача детето по улиците на минусови Т и с тоя вятър.....
Жал ми е за мъничетата, едни бледички такива станаха.....аман вече от зарази...

# 9
  • Мнения: 549
и ния да се включим в групата на болнавите LaughingБаткото ми е нон стоп болен #Cussing out,че на всичкото от горе и операция претърпя сега Sad

# 10
  • Мнения: 3 929
Не стойте непрекъснато вкъщи, защото взаимно си предавате вирусите. На един му мине, друг се разболее и пак така. По-добре навън.
Да, сега в това хубаво време най-добре е да излизате навън. Няма нищо по-лечебно на един грип или настинка от чистия въздух. Проветряването особено е задължително.
Ние, да чукна на дърво, тази зима се разминахме с грипа - истинско чудо! Като тръгна синът ми на ясла, боледуваше всеки месец до декември и изведнъж спря. Изключвам трите дена разтройство и повръщане миналата седмица, но грип нямаше. А и по принцип всички ни подмина вкъщи, а сме доста хора.
Иначе си "влачим" едни ясленски сополи вече втори месец, но нещата се "укротиха", като се затопли времето.
Бързо оздравяване, разхождайте се, пийте вит. С.

# 11
  • Мнения: 2 000
И ние сме така. Все някой вкъщи е сополив или кашли. Аз от 2 месеца не спирам да кашлям и все гърлото ме боли  ooooh!

# 12
  • Мнения: 7 201
Нормално е да боледува , защото няма добре изградена и укрепнала имунна система. Като поотрасне и ще се нормализират нещата .
PeaceНапълно подкрепям.Дани също много ми боледуваше--особено в градината(по 2 пъти в месеца АБ),но сега почти на 5 г.вече е по-рядко(през 4-5 мес.)

Жал ми е за мъничетата, едни бледички такива станаха.....аман вече от зарази...
Напълно те разбирам,мила и ти съчуствам Hug--въпреки че моето дете е само 1-но!Пожелавам ви бързо справяне с болестите Peace и здраве на дечицата ти!  bouquet

# 13
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
И ние.Баткото е ученик, носи вкъщи вирусите и бебето всеки месец си е хремаво.Писна ми! Twisted Evil

# 14
  • Мнения: 864
На всички болни дечица много целувки от нас и бързо оздравяване  Hug Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт