Има ли тук бъдещи мами с термин декември ?

  • 18 219
  • 260
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 558
Zdravejte, moja termin e na 30.12- nova godina, nov kusmet?!
I az se potiskam ot kilogramite i vida si no maj nie po-skoro izlishno se trevojim za tova.
Sushto taka me pritesniava koe zavedenie da izbera za rajdaneto- pro4etoh ujasni otzivi za pove4eto mesta v Sofia...Vse pak maj II gradska vodi v klasaziata za naj-dobro miasto
Vie kak ste reshili tozi problem?
Usminato liato i vesela (Simple Smile bremennost na vsi4ki

# 196
  • Мнения: 1 704
Цитат на: bobolenta
Цитат на: vanilia
Обаче имам проблем с ежедневните гащички...Дали трябва да купувам някакво специални ,или обикновени номер "парашут" или "палатка"? Shocked Вие как го решихте този проблем?


За гащичките - аз така и не стигнах до фаза "парашут" или "палатка", до последно носех безшевни бикини, естествено по-голям номер /при обичаен S или XS, си купувах M или L/. Много са удобни и няма такова нещо като стягане.


и аз нося от безшевните..  реших проблема по същия начин - L/XL и забряваш за всякакво неудобство

# 197
  • Мнения: 3 569
Хей мамчета я обяснете или дайте URL да ги видя тези безшевни гащи, че жената горката се измъчи. И ние сме декември (28-и), така че споделете Simple Smile)

# 198
  • Мнения: 2 693
Цитат на: Future pere
Хей мамчета я обяснете или дайте URL да ги видя тези безшевни гащи, че жената горката се измъчи. И ние сме декември (28-и), така че споделете Simple Smile)


Ами има ги във всеки магазин за бельо - просто влез и питай. Също можеш да погледнеш и в магазина на Мамма - http://shop.danet.bg/ , не си спомням дали бяха безшевни, но са специално за бременни. Grinning

# 199
  • Мнения: 596
Лелееее, ужасни са!  Shocked С такова бельо ли трябва да ходят бременните?

Имам предвид бельото за бременни на Danet

# 200
  • Мнения: 2 693
Цитат на: Silviya
Лелееее, ужасни са!  Shocked С такова бельо ли трябва да ходят бременните?


Е не, аз не съм ходила с такова, ходех с безшевни танга и имах само 1 чифт безшевни бикини, не специално за бременни, но не съм убедена че всички бременни могат да ходят така... Grinning

А иначе, това бельо /от горния линк/ също е безшевно, току-що проверих.

# 201
  • София
  • Мнения: 2 493
и аз съм твърдо ЗА безшевното белЬо.  Sunglasses

# 202
  • Мнения: 1 704
Цитат на: Silviya
Лелееее, ужасни са!  Shocked С такова бельо ли трябва да ходят бременните?

Имам предвид бельото за бременни на Danet


е там са малко по-специализирани модели, но иначе от типа безшевни ще намериш във всеки магазин и нормални бикини, и прашки (аз продължавам да си нося такива, само че както казах един номер по-големи), сутиените също са много удобни.. тип потниче с тънки презрамки.. най-хубавото е, че се разтягат по твоя размер  Grinning  и никъде не стягат, нито дразнят

# 203
  • София
  • Мнения: 2 493
Цитат на: Mags
сутиените също са много удобни.. тип потниче с тънки презрамки.. най-хубавото е, че се разтягат по твоя размер  Grinning  и никъде не стягат, нито дразнят


аз точно за сутиените исках да попитам... Добре ли държат, защото немога да си намеря удобен обикновен сутиен  Cry , а сега както са ми наедрели имам нужда от нещо добре поддържащо.... притесняват ме тънките презрамки... дали издържат на това?  Laughing

# 204
  • Мнения: 1 704
Цитат на: Yanche
Цитат на: Mags
сутиените също са много удобни.. тип потниче с тънки презрамки.. най-хубавото е, че се разтягат по твоя размер  Grinning  и никъде не стягат, нито дразнят


аз точно за сутиените исках да попитам... Добре ли държат, защото немога да си намеря удобен обикновен сутиен  Cry , а сега както са ми наедрели имам нужда от нещо добре поддържащо.... притесняват ме тънките презрамки... дали издържат на това?  Laughing


издържат не бой се  Laughing ако те притесняват презрамките, купи си от тези с по-широките, като потничета (иначе са абсолютно същите като изработка) в интерес на истината те са малко по-стабилни, ако става дума за голяяяяяям бюст  Laughing , но така или иначе не презрамките държат тежеста.. целият сутиен прилепва страхотно и държи стегнато и стабилно (еееегати рекламата им направих на тия  Laughing ) аз взех и от двата вида и не ползвам никакви други сутиени..

# 205
  • София
  • Мнения: 2 493
Цитат на: Mags
издържат не бой се  Laughing ако те притесняват презрамките, купи си от тези с по-широките, като потничета (иначе са абсолютно същите като изработка) в интерес на истината те са малко по-стабилни, ако става дума за голяяяяяям бюст  Laughing , но така или иначе не презрамките държат тежеста.. целият сутиен прилепва страхотно и държи стегнато и стабилно (еееегати рекламата им направих на тия  Laughing ) аз взех и от двата вида и не ползвам никакви други сутиени..


Mags, нави ме!   Sunglasses .  Много благодаря!   Smile

# 206
  • София
  • Мнения: 2 493
Някой ще ходи ли довечера на срещата 18,30 в Борисовата на езерото Ариана?

# 207
  • София
  • Мнения: 938
Да ви се похваля - вчера ме гледа д-р Мазнейкова и сме 100% девойка!! Много се радвам, защото и аз, и таткото искаме момиче! Почвам да си мисля имена. Давайте предложения, иска ми се да е нещо с В и да си отива и с фамилното име. Типично български имена няма да звучат добре, защото фамилното ни име е Хер, а бащиното ще бъде Мартин, освен това трябва да е лесно за произнасяне и на български и на немски и да не звучи смешно. Как ви се струва Ванеса Мартин Хер?

# 208
  • Мнения: 1 704
Ураааа честито  Laughing  Laughing  ти май си първата, която вече знае пола на бебчо.. аз съм на консултация на 9.08. и ще видим тогава дали нашия хубостник е на кеф да си покаже красотите  Laughing  мен ме е обхванало чувство за момче, ама като се знам каква съм ясновидка нищо чудно да се окаже точно обратното  Wink    
колкото за името - Ванеса не е никак лошо.. а как ти звучи Виктория Мартин Хер ?!

# 209
  • Мнения: 2 693
И Ванеса и Виктория са хубави. Ето ти още две - Ванина, а имам една позната, която се казва Виния, не съм срещала друг с това име Wink .

Общи условия

Активация на акаунт