Има ли тук бъдещи мами с термин декември ?

  • 18 211
  • 260
  •   2
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 704
Цитат на: 6o6i
Абе, на вас подуват ли ви се краката? Тук въпреки, че не са големи жеги това лято (Слава Богу Sign Exclamation ) долу при глезена ми се подуват и то забелязах, че десният -повече  Confused Странна работа. Гледам да лежа всяка свободна минута,ама през деня съм на бюро и не става  Embarassed
6o6i
22ра седмица  :B-fly:


аз нямам подобен проблем засега, но от известно време започна много да ме боли гърба и като съм на работа направо полудявам.. место не мога да си намеря и независимо как се опъвам и разтягам с цел да ме отпусне малко..уви.. нищо не помага.. само лежане.. ама като не може Rolling Eyes

# 226
  • Мнения: 951
ШОШИ,на мен все още не ми се подуват краката,но се притеснявам,чо този момент все някога ще настъпи... Shocked Засега се старая да си вдигам краката при всяка възможност и правя контрастни душове,но не съм сигурна,че това е достатъчно...

# 227
  • Мнения: 951
ЯНЧЕ,ремонтът е хубаво нещо,хем знаеш,че правиш нещо ЗА СВОЕТО БЕБЧЕ,хем времето върви по-бързо!Аз,например,за първи път не съжалявам,че лятото си отива!А пък и рано или късно ще трябва да правите ремонт и по-добре да е сега,докато си с малко(сравнително) коремче и много енергия,отколкото с огромен,тежък корем след 10 седмици.Като приключите с ремонта и сте готови да посрещнете бебока ще се почувстваш  thumbsup !!!

# 228
  • София
  • Мнения: 2 493
Цитат на: vanilia
ЯНЧЕ,ремонтът е хубаво нещо,хем знаеш,че правиш нещо ЗА СВОЕТО БЕБЧЕ,хем времето върви по-бързо!Аз,например,за първи път не съжалявам,че лятото си отива!А пък и рано или късно ще трябва да правите ремонт и по-добре да е сега,докато си с малко(сравнително) коремче и много енергия,отколкото с огромен,тежък корем след 10 седмици.Като приключите с ремонта и сте готови да посрещнете бебока ще се почувстваш  thumbsup !!!


Знам че е така  Grinning , но просто изобщо не очаквах толкова да се изморя, а аз общо взето нищо не правих, нали ви казвах... Иначе само като си помисля после колко ще е хубаво и прятно...!   Sunglasses
Успех на всички, които са се заели с тази нелека задача!
 thumbsup

# 229
  • Мнения: 343
ОХХХХ значи не не съм само аз дето превим ремонт  Grinning  Grinning  Grinning
Не е истина колко е гадно Twisted Evil Всичко е мръсно и прашно, цялата къща е с главата надолу и имам чувството, че никога няма да свърши Twisted Evil

# 230
  • София
  • Мнения: 2 493
Цитат на: Jenny
ОХХХХ значи не не съм само аз дето превим ремонт  Grinning  Grinning  Grinning
Не е истина колко е гадно Twisted Evil Всичко е мръсно и прашно, цялата къща е с главата надолу и имам чувството, че никога няма да свърши Twisted Evil


Това чувство за несвършването е много гадно! Но спокойно - все някога ще му се види края  Laughing

# 231
  • Мнения: 343
Да права си - все някога ще свърши  Grinning
В момента си имаме завършен един коридор и когато ми стане гадно си стоя в него и си го гледам ... Grinning  и си помечтавам за момента, когато цялата къща ще е като него!

# 232
  • София
  • Мнения: 2 493
А ние почнахме вчера и още и това си нямаме  Sad ...

# 233
  • Мнения: 2 567
Мерси за съветите, момичета! Grinning
Ще се опитвам да си катеря краката всяка свободна минутка  Laughing
Вчера и днес имам усещането, че бебо е по-спокоен и не рита толкова много. Дали е възможно да се дължи на жегите, при нас са едва от тази седмица  Sign Exclamation Дано всичко да е наред, сега това съм се замислила  Confused:
Лека работна седмица!  Wink
6o6i
22ра седмица  :B-fly:

# 234
  • Мнения: 596
Здравейте,
на мен краката не ми отичат, но много ме болят, когато легна да спя. А следобяд в работата на този стол ..... полудявам!!!!  Imp Не мога да си намеря място и УЖАСНО ми се спи.
Лека седмица и от мен!

# 235
  • Мнения: 558
Привет на вси4ки!
Силве, не си единствената която не знае пола- на мен в 14 седмица ми казаха 4е май е мом4е- такива признаци и аз видях  два броя, но при последния преглед (18 седмица) ми казаха 4е е още рано?!
Мен ми се иска да е мом4е и така си мисля 4е ще е , но наистина най-вярно е, 4е най-добре да е живо и здраво, независимо от пола
Много слънце в душите на вси4ки вас!

# 236
  • Мнения: 596
Вики, здравей,
дори и да ми кажат пола аз няма да повярвам 100% докато не се роди. А и наистината най-важното е да е живо и здраво. Аз съвсем в началото исках момиченце, всички около мен искат да е момиченце без изключение и на мен чак почна да ми става жал и да си мисля за едно сладко момченце.  Grinning

# 237
  • Мнения: 263
Цитат на: 6o6i
Мерси за съветите, момичета! Grinning
Ще се опитвам да си катеря краката всяка свободна минутка  Laughing
Вчера и днес имам усещането, че бебо е по-спокоен и не рита толкова много. Дали е възможно да се дължи на жегите, при нас са едва от тази седмица  Sign Exclamation Дано всичко да е наред, сега това съм се замислила  Confused:

6o6i, не се притеснявай. Това, че ти в някои случаи не усещаш бебето да рита толкова колкото в други дни не е за притеснение. В една от книгите, които чета пише, че понякога бебетата ритат навътре и за това не се усеща толкова колкото, ако ритат по корема.  Ипри мен е така, в дадени дни бебчо не спира да рита а в други като чели е по-малко активен.

И аз бях на видеозон преди две седмици но нашето детенце толкова усилено си стискаше крачетата, че не можа да се види пола добре, но лекарката каза, че има голяма вероятност да е момиче  Wink  

Поздрави на всички декемврийки и леко бременеене!

# 238
Моят термин е 3 декември.На вси4ки желая лека бременност.

# 239
  • Мнения: 1 704
Цитат на: Silviya
А следобяд в работата на този стол ..... полудявам!!!!  Imp Не мога да си намеря място и УЖАСНО ми се спи.
Лека седмица и от мен!


и аз не мога да се преборя с желанието за сън.. все си мислех че ще премине след 3-4 месец, но има дни в които едва издържам да се прибера след работа и от вратата - директно в кревата, а часът е примерно към 7  Rolling Eyes на всичко отгоре на другата сутрин въобще не се чувствам отпочинала..  Cry

Общи условия

Активация на акаунт