Годеж

  • 18 148
  • 93
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 085
Смятаме с моя приятел да правим годеж, но незнам точно как.Ще ми помогнете ли с някои съвети и традиции и може дори да разкажете вас как са ви поискали ръката.Всичко което кажете ще ми е от полза.Просто не знаем как става.  bouquet

# 1
  • Мнения: 71
Здравей!

Първо искам да ти честитя и да ти пожелая много любов и здраве другото само ще си дойде.  bouquet
И така по въпроса-Ще се уговорите един ден които ви е най удобен и ще дойдат да ти поискат ръката.След това се даватк подаръците и същинската част-купона
Ние като правихме нашият годеж не си давахме халати чехли и т н а си купихме неща каквито ще ни трябват.например дрехи козметики спално бельо и други такива неща.

# 2
  • Мнения: 223
Не знам до колко е точно желанието ви да спазите традицията.

При нас стана така: На първата ни годишнина си разменихме подаръци, като неговият беше пръстен в кутийка. На колене ми предложи да се оженим. Аз приех с радост. След това поднесохме новината на родителите си, които започнаха да си звънят по между си и да си честитят (в различни градове са). Пък те от своя страна разпространили на всички близки и започнаха масови честитки по телефона  Laughing След седмица отидохме на гости на нашите и на една приятна вечеря с много смях той се обърна към дядо ми и го попита официално за ръката ми, дядо ми ме даде веднага Laughing И така приятничко без излишни условности, но с много романтика се случи между нас.

А иначе традицията повелява друго. Но... всеки може да прави каквото му харесва и както го чувства.

# 3
  • Мнения: 1 085
Моят приятел е доста срамежлив и незнам как ще стане.Решили сме да се съберем двете семейства и някак си да стане но незнам дали да иска ръката ми пред тях или на саме преди това и после да го отпразнуваме.Трябва и с майка ми да се посъветвам.!
Мислите ли съм малка за годеж на 21 съм почти.Няма да се женим още може би догодина като навърша 22!

# 4
  • Мнения: 234
Как ще си малка,аз на 20 родих първото си дете.  Peace
Честито за годежа и ви желая от здраве и късмет да не се оттървете.   bouquet
Много щастие и любов през съвместния ви живот. Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 1 085
Мерси много!Ние ще правим годежа през Април защото тогава нашите ще са в отпуска понеже живеят в чужбина.Така че има време  да си говорим за годежи и всичко останало.Много сте готини момичета. Hug

# 6
  • Мнения: 2 479
     Честито и от мен! Моят съвет е да зарежете старомодните размени на чехли, халати и т.н. - излишно прахосване на пари и нерви. Ако иска приятелят ти, могат да дойдат у вашите с родителите му - да ги запознаете ако вече не сте и да те "поискат" от тях. Друг подобен вариант е да отидете на заведение - така няма да има нужда майка ти или ти да се занимавате със сервиране и отсервиране,а ще можете да се отпуснете, да се почерпите и да си прекарате една  приятна вечер.

# 7
  • Мнения: 274
Бъни, не се излагай!!! Къв годеж на 21 годинки...Ти да не си от ромски произход, че да се омъжиш преди да навършиш пълнолетие Simple Smile  Кви чехли кви халати.....?!?!? Сега ти трябва Live Baby Live!!!! Екшън, безразборен секс, лека дрога, безсънни нощи, джулай морнингс, или както го казаха онези тримата -  hey child stay wild.... Рано ти е още Бъни. Звънни му и му кажи директно - "Пич, размислих. Ще ти звънна пак след 5-6 години...Аре чао , че ме чаката едни приятели.." Simple Smile Тва е. Simple Smile

# 8
  • Мнения: 1 085
Да и ние мислехме за ресторант по скокойно е!Някои хора канят роднини и тем подобни!Аз искам само двете семейства тоест 7-8 4овека!
А може ли аз да отида с него да си избера пръстена или не е на добре?

# 9
  • Мнения: 1 085
Бъни, не се излагай!!! Къв годеж на 21 годинки...Ти да не си от ромски произход, че да се омъжиш преди да навършиш пълнолетие Simple Smile  Кви чехли кви халати.....?!?!? Сега ти трябва Live Baby Live!!!! Екшън, безразборен секс, лека дрога, безсънни нощи, джулай морнингс, или както го казаха онези тримата -  hey child stay wild.... Рано ти е още Бъни. Звънни му и му кажи директно - "Пич, размислих. Ще ти звънна пак след 5-6 години...Аре чао , че ме чаката едни приятели.." Simple Smile Тва е. Simple Smile

Ще се направя че не съм го прочела.И със сигурност не съм от ромски произход!

# 10
  • Мнения: 305
Първо честито!Щом сте взели това решение заедно това е най-важно.

При нас нещата бяха следните.Отидохме заедно и избрахме пръстена като се разбрахме, че когато той събере смелост и реши тогава ще ми го подари.Една вечер, петък срещу събота бях в тях на гости и на сутринта, съпругът ми ми поиска ръката.Аз се съгласих, казахме на неговото семейство, отидохме в нас казахме на моите родители.На обяд се събрахме на обяд двете семейства в тях и това беше.Вечерта се видяхме с приятелите ни и ги почерпихме и това беше.
Направете нещата както вие ги усещате, както вие ги искате.Успех и весело изкарване! Simple Smile

# 11
  • Мнения: 1 085
Може и така да стане , защото както споменах той е много срамежлив и ще му е неудобно да поиска ръката от баща ми.

# 12
  • Мнения: 242
 Първо Честито!При на стана следното бяхме поканили нашите на гости,предната нощ около 1 часа той ми предложи ,дето се вика по долни гащи,на другият ден си седнахме 6 -мата на масата и до 12 вечерта те така се бяха разприказвали ,че ваобще не можехме да вземем думата,накрая моя мъж спря музиката обърна се към баща ми и каза нещо от рода дали би дал ръката ми  newsm78  Laughing.Всичките останаха като гръмнати,баща ми каза ами ти си си я взел вече,и се чукнахте,двамати бащи се подредиха добре(понапиха се по този повод) ,а двете майки глътнаха по един бастун (млъкнаха)и така приключи вечерта,след един месец се събрахме пак този път с братята и сестрите и това ни беше годежа е подариха ни по нещо и от двете старни де ! bowuu

# 13
  • Мнения: 1 085
Ох чак си го представих.Много добре сте си изкарали.Защо винаги бащите се радват а майките като гърмяни зайци  Laughing Laughing Laughing

# 14
  • Мнения: 242
Просто бащите по умело се прикриват  Hug

Общи условия

Активация на акаунт