Искате ли да свалите 15кг. за 3 сед. - ОТСЛАБВАЙТЕ С МЕН:)

  • 36 661
  • 350
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 636
Който и лекар да попиташ ще отрече подобно еднообразно хранене. Правила съм диетата на Дюкан и не се чувствах добре- главоболие, запек Laughing, лош дъх в устата, проблеми с кожата, за капак цистит и болки в черния дроб Rolling Eyes... Иначе наистина свалих доста бързо. По принцип не мисля, че е нормално изцяло да се изключат плодовете и въглехидратите от храната. Мисля, че с едно балансирано хранене и спорт също може да се слабее. Е по трудно е за спазване, не е като да ядеш месо на корем. Освен това след такова еднообразно хранене, организмът забравя да преработва другите вещества и започва дебелеене, все пак не може цял живот да си на диета. Точно научни доклади не мога да ти цитирам, но такова е общото лекарско мнение.
Между другото от Майкъл Търмънд, който също е против изцяло протеиновото хранене, съм по-доволна. Слабее се на проблемните зони и много по-трайно. Но там също е по-трудно за спазване: постоянно се готви и тегли с везна.
А и с това месо по магазините, дето не се знае преди колко петилетки е кудкудякало и колко инжекции е поело...
Никой не се опитвам да откажа от диета, просто споделям Peace

# 31
  • Мнения: 68
micxellabams благодаря за споделеното мнение,но аз все пак мисля да пробвам тази диета.
еи другите момичета каде сте??pepsin,evich,popo,tedi 7 newsm78 да не се отказахте???
анабел и ти каде си? сподели малко повече-моля.
аз започвам диетата от днес,дано постигна добар резултат с нея,че в момента сам в застои и не мардам пак имам за сваляне много килца.

# 32
  • Мнения: 1 645
ЗАКЛЮЧВАЩАТА Laughing Е  НВД - нисковъглехидратна диета т.е. аз правех така 3 дни плюс месото и рибата прибавих млечни и зеленчуци без картофи ,моркови и бобови, 1 ден всичко и хляб и сладко и така редувах 1-2 месеца след това ядях всичко и не мърдах...
ftp://

# 33
  • Мнения: 1 197
И аз се запалих ще пробвам,след като свърша на Скарсдейл

# 34
  • Мнения: 110
аз вече започнах, и хубавото е че в неделя е въглехидратния ден.
имам да свалям 10 кг, но ще се радвам и на 6.
успех на всички започващи и започнали, ще се отчитам редовно.

# 35
  • Мнения: 1 197
dudy Бражо на теб  bouquet.Надявам се 10-те килограма бързо да излетят. Радвам се,че ще даваш отчет,та да се реша и аз да я почна

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 358
Аууу, това е точно за мен Hug Както обожавам месото.....Бройте ме и мен от понеделник Peace

# 37
  • SOFIA
  • Мнения: 16
От понеделник и аз съм с вас. Преди 2 седмици изкарах една седмица на месо и зеленчуци и резултата беше 0 и се отказах.А и откакто родих второто си дете ПМС ми е доста осезаем и не мога да се контролирам със сладкишите, а сега точно чакам да ми дойде. Тази диетка звучи добре.3 дни все ще се издържат като знаеш, че на 4-тия ще хапнеш нещо различно.На мен по принцип най-трудно ми е без плодове и кисело мляко. успех на начинаещите и ще чакаме Анабел да се отчете.

# 38
  • Мнения: 1 479
Мисля и аз от понеделник да започна, девойки!Ще пиша!

# 39
  • Мнения: 1 817
А щом може броколи защо не може и други зеленчуци? newsm78

# 40
  • Мнения: 10 758
Нещо не разбрах :thinking:3 дни ядеш само и единствено месо.Нищо друго.Така ли?

# 41
  • Мнения: 249
Къде изчезна Анабел??? newsm78
Хубаво ни предложи да отслабваме с нея , но никаква я няма да ни отговори на многото въпроси!! Thinking

# 42
  • Мнения: 2 492
Нещо не разбрах :thinking:3 дни ядеш само и единствено месо.Нищо друго.Така ли?


Три дена само протеини .


Не знам какви въпроси толкова имате , но мисля , че и без Анабела обясних за какво става дума .
Не е нищо толкова сложно . Simple Smile

# 43
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
Хареса ми този режим на хранене  , мисля да се присъединя и да опитам !

# 44
  • Мнения: 10 758
Нещо не разбрах :thinking:3 дни ядеш само и единствено месо.Нищо друго.Така ли?


Три дена само протеини .


Не знам какви въпроси толкова имате , но мисля , че и без Анабела обясних за какво става дума .
Не е нищо толкова сложно . Simple Smile
Е хубаво де, ама може ли и млеко, сирене, кашкавал, яйца...или само месо трябва?

Общи условия

Активация на акаунт