БЯЛ СПИСЪК-продукти,кото са ни помогнали да отслабнем.

  • 49 903
  • 103
  •   1
Отговори
# 30
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 957
prinzesata какви са тези китайски капсули

# 31
  • Мнения: 1 685
А Flax oila ми помага да недебелея.

 ShockedСладурка моля те-как така-мисля да се зафтарям Mr. Green newsm78

Два месеца всеки ден шоколад и често тортички и резултата беше -0,5 Shocked Rolling Eyes

 PeaceА това страааашно ми хареса Laughing  bouquet

# 32
  • София
  • Мнения: 2 044
От китайските и аз съм доволна,миналото лято ги пих 4 месеца и свалих 5 кила-точно колкото имах да свалям

# 33
  • София
  • Мнения: 4 966
А Flax oila ми помага да недебелея.

 ShockedСладурка моля те-как така-мисля да се зафтарям Mr. Green newsm78

Два месеца всеки ден шоколад и често тортички и резултата беше -0,5 Shocked Rolling Eyes

 PeaceА това страааашно ми хареса Laughing  bouquet
Мацка,НЕдебелея съм написала. Laughing

Да,и на мен ми хареса резултата от тортите и шоколада на кантара. Mr. Green
Представи си колко съм яла,след като кръвната захар ми се повиши до максимални стойности. Joy

# 34
  • Мнения: 1 531
бета3 сбелт ми помогна много. писала съм няколко пъти тук във форума. мога да разкажа отново, ако за някого е ново.

# 35
  • София
  • Мнения: 4 966
Разкажи Simple Smileна мен нищо не ми говори...

# 36
  • Мнения: 1 531
Разкажи Simple Smileна мен нищо не ми говори...

това е една испанска хранителна добавка. разработена е така, че да активира мастните клетки да се саморазграждат. съдържа и л-карнитин 500 мг и антиоксиданти. активното вещество е епинефрин, който прави този първия ефект, за който ти написах. тя е в пликчета, течна е. на ден се пият по две пликчета, които се разтварят в голяма чаша вода или една малка бутилка минерална вода. помощна е, когато се храниш разумно и се движиш разумно. започнах в началото с нея, а после през всички периоди на "буксуване" при свалянето на кг съм я пила. аз един месец пих пълната доза, после се изкалпазаних малко - по едно пликче на ден, но пак имаше ефект, макар и по-бавен. поръчвам си я в аптеката до нас. мисля да карам с нея, докато сваля и остатъка от кг.

# 37
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 957
а,каква му е цената,че ми писна да хвърлям луди пари на вятъра?

# 38
  • Мнения: 1 685
Мацка,НЕдебелея съм написала. Laughing

Да,и на мен ми хареса резултата от тортите и шоколада на кантара. Mr. Green
Представи си колко съм яла,след като кръвната захар ми се повиши до максимални стойности. Joy

 ooooh!Уфффф-пак съм недочела Embarassedтова вече ми харесва-непременно ще поръчме пак,а за кръвната захар-бях ти споменала нещо диабекан Hug

# 39
  • Мнения: 1 531
а,каква му е цената,че ми писна да хвърлям луди пари на вятъра?

22 лв за двадесет пликчета. в началото е изваждане, но после като почнеш по едно на ден, не е чак толкова.

# 40
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Съни, извинявай, само  ако си запозната..... Може ли да ми кажеш дали от всички аптеки  се поръчва тази добавка или я има само във софийските?.

Последна редакция: пт, 07 мар 2008, 19:41 от Danielka1

# 41
  • Мнения: 1 531
доколкото знам, би трябвало да може от всяка аптека. ти къде си? запиши си правилно името и помоли в някоя по-голяма аптека да ти направят справка в компютърната система. ако не се справяш, ще попитам.

# 42
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
доколкото знам, би трябвало да може от всяка аптека. ти къде си? запиши си правилно името и помоли в някоя по-голяма аптека да ти направят справка в компютърната система. ако не се справяш, ще попитам.

Мерси,  ще се справя.   bouquet

# 43
Ами добре ще споделя.Пила съм Пу-ерх и чая и капсулите и бях newsm10 newsm44 след ябълковия оцет сега минах на Аюр слим <по аюрведа>пак са капсули да видим...да кажа само,че от оцеда нъцки файда никаква. Crossing Arms

# 44
  • Мнения: 1 531
ти оцетът как го пиеше? не ти ли се повреди стомахът?

Общи условия

Активация на акаунт