Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 26 фев. 2008, 19:03 ч.
  • Преглеждания  1 154  Мнения  8  Онлайн  1
Отговори
Здравейте!
Имам дете на година и седем месеца. В момента е болен, лекуваме се с всевъзможни лекарства, но въпросът ми е с какво да му мажа устичката, защото е напукана (от сухия въздух вкъщи, макар че опитваме да овлажняваме, все е сух!).
Опитах се да потърся във форума, но попаднах все на питания за мазане на корем, дупе и тяло.

Реклама
# 1
С мед Peace

# 2
С вазелин--има и меден такъв! Peace

# 3
  • Германия
Аз слагах малко от бебешкото кремче за лице, но много рядко се е налагало.  Grinning

# 4
  • sofia
Вземи на Нивеа синия,хидратиращ балсам,на дъщеря ми само той и действа

# 5
Можеш да мажеш и с Ланзинох,с който се мажат гърдите на кърмачките при рагади.Той не се измива и няма опасност при поглъщането му

# 6
  • София
Може да го мажете с меден вазелин. На нас много ни помага  Hug

# 7
  • София
Можеш да мажеш и с Ланзинох,с който се мажат гърдите на кърмачките при рагади.Той не се измива и няма опасност при поглъщането му
Абсолютно точно! Има страхотен ефект

# 8
Благодаря ви, засега го намазах с меден вазелин (на мен много ми помага, но не знаех дали може да се ползва от малки деца). Ако не свърши работа, ще прибегна до някое от другите неща, които ми препоръчвате.

Реклама

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт