Къде сте,момичета от лятото?Липсвате ми.....

  • 3 242
  • 54
  •   1
Отговори
  • Мнения: 451
Започнах да пиша тук лятото,затова темата ми е озаглавена така.
Липсват ми Сабина,Славка,Мариели,Каси....,нека не ми се сърдят някои ,които изтървам...
Знам,с много от вас пиша на кю...,но сякаж изчезна духа на форума и това ми липсва Sad
Не искам да обидя никоя от другите момичета,не ме разбирайте погрешно Praynig
Нека си върнем стария виртуален живот,поне... Praynig
Другия си живот разбрахме,че няма да го върнем,но поне това зависи от нас ,до някъде...
Може би някои от вос се чувстват обидени или неразбрани.....
Пишете,поне на мен мен ми липсвате ТУК Hug Hug Hug

# 1
  • Мнения: 2 336
И на мен ми липсвате. Макар, че лятото не бях една от вас.

# 2
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Пати,незнам какво да ти кажа. HugНа мен ми липсва също това във форума ,което и на теб. HugНякой от момичетата ми писаха и обясних защо не пиша вече.Така е не се чувствам вече добре дошла тук.Не смея да споделя колко ми е тъжно или колко съм самотна,защото ми се обяснява(няма да казвам кой бе последният път),как да се издърпам ,колко щастлива да съм с двете деца.Е,да но аз съм с тях по цял ден не само през почивните дни,аз нося отговорността за всичко,и съм уморена,безкрайно уморена. Sad Sad SadКазвами се какви прекрасни деца имам,имам ги да, но те ни ми носят изцяло това откоето,имам нужда,не съм щастлива а така и тях правя нещастна.Не съм майката ,която те заслужават. Crazy
Не смея вече да сподяля,това.Аз не бях готова за този живот,не бях готова да гледам сама две деца.Беше говорено за друго,искаха малката ,после бях зарязана сама ,с бебе на ръце,неподготвена за това Tired.Ако ми баха казали ,че ще гледам сама бебе,нямаше да я родя,сега я имам,моя е,да -обичам я,но това не е всичко.Напротив-животът ми е преобърнат на 380 ,това не съм аз и никога повече няма да бъда. Tired
И нека този за последно дето ми каза,че трябва да излизам ми каже-как и кога?Няма кой да гледа Мария и за 5мин(майка ми работи),баткото е зает със свой дела.За бавачка пари няма Rolling Eyes
И да-не ме е срам ,да кажа ,че все още,немога да прежаля ,това което загубих.
Позволих си да го напиша тук в твоята тема,защото така отговарям на въпросите ти,ти знаеш........
Много от вас липсват и на мен Hug
Знаеш как е?

# 3
  • София
  • Мнения: 17 259
Славче, аз лично мисля, че наистина имаше един период тук, в който човек не можеше да проплаче, без някой да му каже колко не е прав, но този период мина. Сега си ревем с пълно гърло, така че си повече от добре дошла да пишеш - нали знаеш  Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 4 493
Славе ами по твоята логика трябва всички да спрам да пишем тук  #Crazy
Всеки има трудни моменти, на всеки се случва да прочете тук или да чуе неща които не му харесват, но заради това да спре да говори ли или да спре да слуша  Rolling Eyes, недей така.
Форумът е за да си поплачеш, за да си излееш мъката, за да ти помогнат с думи и кураж, зада ти се скарат и дай боже и за да се похвалиш  Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 2 863
аз пък кат не ти липсвам няма да пиша, само ще спамя Crossing Arms  Heart Eyes

Славе, не знам мен дали нямаш предвид, ама ако е тъй случайно..... сори, ако съм станала причина да не списваш тука....

# 6
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Аз нямам логика,това ,което написах не е свързано с логиката ми а с чувствата ми и усещането ми-моето усещане,винаги съм писала така както ги усещам нещата.
Не обичам да споря,нямам нито желание за това ,нито сила.
Пати.............

Последна редакция: вт, 26 фев 2008, 22:33 от slavka gergova

# 7
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Не Джали,не си ти.Мисля ,че знаеш отношението ми към теб,дори и да си пряма понякога ,него казваш така ,че да засегнеш.Разбираш нещата и лично мен не си засягала.
Извини ако си си го помислила.

# 8
  • Мнения: X
И мен ме няма в списъка ти,но ще пиша,защото ме провокира темата ти,а пък и защото те обичкам. Heart Eyes Hug
Спрях да пиша след появата на така наречените "нови звезди,които са от ден до пладне",но мислещи се за богоизбрани в този форум.Знаеш за какво става дума,писали сме си за това. Което пък не е гаранция,че това ще  ме спре, да се кача на метлата,ако някоя тема или автор ме предизвика с произведението си.Просто не съм попаднала на тема,която да ме провокира силно,за да се включа.С изключение на тази
А плюс това и ме четат хора(с които за малко щяхме да се сродиме Sick),които се интересуват много от това какво се случва в живота ми,после ходят и правят скандали.Абе уж ме мразят,пък ме следят под лупа. Mr. GreenАз имената им забравих вече,те още ме дебнат във форума.
Иначе ви чета честичко.Имам някои фаворити от новите,които чета с удоволствие.Това са Блонди мама,Никси,Фру-фру,Онира,Яхнала метлата(тя не е нова,но все пак). Hug

# 9
  • Мнения: 1 732
Не пиша, защото нямам време. Никакво. Превърнала съм се в робот - работа, сън, пътуване и отново същото. Завъртяла съм се в омагьосан кръг...Не пиша, защото нямам желание да се оплаквам, а и няма с какво да се похваля. Чета и съм в течение с проблемите ви, момичета. Но просто нямам сили... Tired Искам само за един ден да се махна от всички и от всичко, да замина някъде без телефон и само да се разхождам без посока. И аз съм изморена. Това е.

# 10
  • Мнения: 1 023
Славче, аз лично мисля, че наистина имаше един период тук, в който човек не можеше да проплаче, без някой да му каже колко не е прав, но този период мина. Сега си ревем с пълно гърло, така че си повече от добре дошла да пишеш - нали знаеш  Hug

първо вси4ки са изморени. и второ - никой не обещавал да е лесно. и третоо - с рев дали се оправят нещата?! - не.
щото има рев и рев.
перманентния такъв е, не само досаден, но и вреден.
щото като ви паднат децата - не им обяснявате колко лошо са се ударили и как ше остане неизле4им белег, а как да станат бързо-бързо и да продължат.
що ли?!

# 11
  • София
  • Мнения: 17 259
аз пък кат не ти липсвам няма да пиша, само ще спамя Crossing Arms  Heart Eyes


Аз обаче се бях сетила за теб, че много ми чезнеш напоследък  Hug

# 12
Да, форумът не е това, което беше преди. Чета отдавна въпреки, че не не бях регистрирана, но преди като че ли беше по - топъл, общуването беше по- приятно и ползотворно.
И в крайна сметка, пишем тук в нереалността, и като изключим компютрите, като се обърнем към собствения си живот, установяваме /поне аз/, че проблемите са си все още там, същите са си и се налага да се захващаме с тях и разбираме, че: "Никой не може да ти помогне така, както ти самият можеш!" Затова според мен, форумът е до време и, въпреки това съм благодарна на някои от момичетата тук /те си знаят кои са/ защото ми помогнаха, когато ми беше много тежко.  Благодара ви момичета!  Hug

# 13
  • Мнения: 911
и аз само ще спамя, щото ме няма в списъка  Twisted Evil

лятото като че ли и аз най-много пишех, макар че се канех да раждам и всичко в главата ми беше хаос и не можех да събера мислите си  #Crazy
или може би точно затова имах повече нужда да пиша и да ви чета. Не че сега не ви чета всеки ден.

И ПАК да кажа: ако не беше форумът, сигурно щях да откача - страшно много ми помогна в онзи ми черен период! БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ!!!

И не намирам, че нещо се е променило - просто всеки е в различен стадий - затова сигурно звучи различно настроението тук.

Аз се чудех на Сиси кога сколасва покрай новороденото да се разпише във всяка тема преди месец-два, но, предполагам, просто тогава е имала повече нужда да се разтовари, да се оплаче, да сподели. Точно както и аз не можех, без да погледна тук между две кърмения  Wink преди половин година.

Не сме се променили кой знае колко - просто животът си тече

 Peace

# 14
  • Мнения: 911
щото има рев и рев.
перманентния такъв е не само досаден, но и вреден.
щото като ви паднат децата - не им обяснявате колко лошо са се ударили и как ше остане неизле4им белег, а как да станат бързо-бързо и да продължат.

!!!

# 15
  • Мнения: 2 327
Съжалявам, че им хора, които са се почувствали обидени и са се отказали да пишат.
Вярно е, че имаше някакъв конфликтен момент, но нещата се решиха мисля с малко повече толерантност от двете страни.
Все пак имайте предвид, че това е място, което постоянно се променя. За съжаление броя на постителите и пишещите расте доста бързо. А колкото по-голяма е една група, толкова по-трудно се запазват добри и близки отношения.
Надявам се, че непишещите ще размислят и ще започнат пак. Искате, не искате сте част от групата и ви мислим.
Тук рядко можем да решим реално нечий проблем(макар че и това се е случвало), но винаги ще получите разбиране, дори и да не е от всички.

# 16
  • Мнения: X
А на мен пък ми писна да приказвам.
Имам какво да кажа, и добро, и лошо, но ми писна да мисля, да говоря, да дъвча едно и също. Каквото - такова. Не ми се приказва, само ми се смее. От двете най-хубави безплатни неща на света - едното го нямам /кекса/, та ми остава другото. Свободното време прекарвам по детски сайтове и fun такива. Имам нужда от смях. Малко други неща притежавам, така или иначе... та така де, усмихвайте се да ви пожелая.  Grinning

# 17
  • Мнения: X
ааааа
и който може  - да си се секси  Grinning

# 18
  • Мнения: 9 990
Аз, освен, че нямам време, защото ежедневието ми се промени, изчерпах и емоциите някак.Изхабих се.Отделно до развод не съм стигнала.Това не ми пречи да се чувствам по-самотна от самите често.Обаче вече и навик ми стана, някак хубавото после ми е нереално.Та съм се скрила-най-общо казано.
И още-една година мина.Поставих си цели.Следвам ги.Да видим...

# 19
  • София
  • Мнения: 4 493
и аз само ще спамя, щото ме няма в списъка  Twisted Evil

Peace Peace Peace  нали не си мислиш че може да изброи всички

Последна редакция: ср, 27 фев 2008, 15:10 от dioni

# 20
  • София
  • Мнения: 4 493
и аз само ще спамя, щото ме няма в списъка  Twisted Evil

лятото като че ли и аз най-много пишех, макар че се канех да раждам и всичко в главата ми беше хаос и не можех да събера мислите си  #Crazy
или може би точно затова имах повече нужда да пиша и да ви чета. Не че сега не ви чета всеки ден.

И ПАК да кажа: ако не беше форумът, сигурно щях да откача - страшно много ми помогна в онзи ми черен период! БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ!!!

И не намирам, че нещо се е променило - просто всеки е в различен стадий - затова сигурно звучи различно настроението тук.

Не сме се променили кой знае колко - просто животът си тече
 Peace
Абсолютно съм съгласна  Peace Peace Peace, Траяна взимаш ми думите / буквите/ от клавиатурата  Wink
Не само форумът се е променил, а ми и ние самите се променяме  Wink това е неизбежно.
А и Стън е права, че колкото сме повече толкова по-трудно се запазват добрите отношения и добрият тон /за съжаление/
Аз продължавам да разчитам на форумът, защото досега много са ми помагали - пак ще дам за пример това лято, когато бях в безизходица и незнаех какво да правя и как до постъпя, а трябваше да действам много бързо и точно тук беше мястото където откликнахте на болката ми и притесненията ми, дадоха ми кураж и точно тук се появи ПАТИ  Hug Hug Hug която ми даде и професионален съвет и  ме успокои, като разтълкува и ми обясни диагнозата newsm51 smile3525 newsm51 и ми помогна да се справя със ситуацията.
Не съм съгласна с мнението , че като изключиш компютъра проблемите си остават. Проблемите са в главата и когато от там промениш нещо /нещо в начина на мислена или друг поглед над нещата/, имаш шанс да промениш и нещо в животът си, иначе ......... 

# 21
  • Мнения: 351
Аз никога не съм била много активна, но честно казано не са ми интересни теми като "Той ще се върне ли?" "Дали още ме обича?" "Как да го задържа при себе си?" и тнт. А 80% от темите тук са такива. Разбирам и съчувствам на новите момичета, но само едно и също да се предъвква по 100 пъти.... Знам че идват и си отиват трудни моменти за всяка една от нас, но само да говорим колко сме самотни, отчаяни, в каква безизходица сме и други ....не го разбирам, не за това влизах в този форум. Идвах, за да видя, че и аз съм като всички други- женени и неженени,разведени и решили сами да отглеждат децата си... Исках да се почувствам - аз и детето ми като пълноправни членове на това общество. Тук обаче цари тъга и потиснатост.... А аз не се чувствам така, аз съм си много спокойна и уверена. Не се сливам с този мрачен тон на форума. И наистина преди 1 година беше друго.

# 22
[quote Не съм съгласна с мнението , че като изключиш компютъра проблемите си остават. Проблемите са в главата и когато от там промениш нещо /нещо в начина на мислена или друг поглед над нещата/, имаш шанс да промениш и нещо в животът си, иначе ......... 
[/quote]

Диони, с теб съм съгласна, че проблемита си ги носим във себе си и, че ние самите трябва да си помогнем в повечето случаи. Да, при теб разяснението на диагноза в случая е помогнало, внесло ти е яснота, но ако трябва да тичаш по лекари, да лежиш в болница, да отсъстваш от работа, да останеш без пари за храна на детето ти, това е проблем, който трябва да разреши всеки един сам за себе си. Това имах предвид като казах, че изключвайки компютъра, оставам сама със своето си ежедневие и живот и се боря сама с битовизмите, а форума помага за това, да почерпиш сила и да получиш евентуално съвет. Не го омаловажавам в никакъв случай. Даже казах, че много ми помогнаха някои от момичетата тук.

# 23
  • Мнения: 9 990
Аз никога не съм била много активна, но честно казано не са ми интересни теми като "Той ще се върне ли?" "Дали още ме обича?" "Как да го задържа при себе си?" и тнт. А 80% от темите тук са такива. Разбирам и съчувствам на новите момичета, но само едно и също да се предъвква по 100 пъти.... Знам че идват и си отиват трудни моменти за всяка една от нас, но само да говорим колко сме самотни, отчаяни, в каква безизходица сме и други ....не го разбирам, не за това влизах в този форум. Идвах, за да видя, че и аз съм като всички други- женени и неженени,разведени и решили сами да отглеждат децата си... Исках да се почувствам - аз и детето ми като пълноправни членове на това общество. Тук обаче цари тъга и потиснатост.... А аз не се чувствам така, аз съм си много спокойна и уверена. Не се сливам с този мрачен тон на форума. И наистина преди 1 година беше друго.

Няма такова нещо, не е мрачен форума и повечето не мрънкат по дефолт...сори.Първо-смея смело да заявя, че ако тук не можех да избия негатиевното в онези изключително тежки за мен месеци-то нямашпе да съм така ведра и усмихната днес, че и тогава, но навън, сред хората.Никой и не подозираше каква буря е в душата ми тогава, даже напротив-всички коментираха колко жизнерадостност блика.Другото е риене на главата в пясъка.Ако аз тук повтарях непрекъснато, че съм хепи-по-хепи нямаше да стана.Тук можех да поговоря за проблемите си със себеподобни.Масата навън не би ме разбрала.Толкова.

# 24
  • Мнения: 2 336
Ако не беше форумът щях да полудея. Споделяла съм хиляди пъти. Защото намерих хора с моите проблеми, на които им беше пределно ясно как се чувствам. Всички около мен ме съжаляваха, гледаха ме със снизхождение и не знаеха какво ми е всъщност на мен.
Но аз видях тук момичета, които са имали подобна съдба, които са били излъгани по подобен начин и са продължили, тръгнали са напред с вдигнати глави.
Съжалявам ако моите теми са били поредните, предъвкани хиляди пъти. Но за мен си беше тежко. Изпивах жадно всяка дума, която имаше отношение към проблемите ми.
За това казвам на всеки нов човек тук, че не е добре дошъл. Но че все пак сме тук най-вече да бъдем компания, утеха и поне малка опора. За мен това е смисълът да пиша тук. И няма да ми омръзне при еднообразните теми аз да казвам, че имаме достойнство, че трябва да вървим с високо вдигнати глави.

# 25
  • София
  • Мнения: 4 493
Диони, с теб съм съгласна, че проблемита си ги носим във себе си и, че ние самите трябва да си помогнем в повечето случаи. Да, при теб разяснението на диагноза в случая е помогнало, внесло ти е яснота, но ако трябва да тичаш по лекари, да лежиш в болница, да отсъстваш от работа, да останеш без пари за храна на детето ти, това е проблем, който трябва да разреши всеки един сам за себе си. Това имах предвид като казах, че изключвайки компютъра, оставам сама със своето си ежедневие и живот и се боря сама с битовизмите, а форума помага за това, да почерпиш сила и да получиш евентуално съвет. Не го омаловажавам в никакъв случай. Даже казах, че много ми помогнаха някои от момичетата тук.
Peace Добре , но в повечето случай като се оплачеш тук има и много конструктивни предложения и най-вече желание да ти помогнат - наистина с работата няма как да ти помогнат, но да гледа някой детето за 2-3 часа - например  Peace

geniba всеки пише за това което го вълнува - теб и мен може да не ни вълнува "Как да го задържа?", "Как да си го върна?" и т.н., но  тези които пускат темите им е фикс идея, това им е основния проблем.
А относно мрачността на форума - ами забравих те ли лятото като имаше едно момиче - не помня от къде Про 77 дет само се хвалеше, колко бързо я  ritnik fight

# 26
  • Мнения: 9 990
С про77 проблема, ако може да се нарече проблем де...беше друг.В този период а някой мрънне, а го захапваха колко е черноглед и заради това видите ли-сам си го правел и не му потръгвало.Пример-Каси.Еми-на 15 се разчекна това момиче, търси, не спира да се бори, ма не...Ето я и Славка сега-същото дережде е.И лайтмотива-за слънцето на улицата...еми-не на всеки е писано да среща мъж след мъж на всеки ъгъл.За да има избор и да си търси партньор.Примерно.За да има рамо и опора.Примерно пак.
После и друго-никак не сте прави-и в работата на много помогна форума.И ще помага-убедена съм.
И не е до хвалба.Аз сега да се Фаля-ми-не ми е работата.Една година можех да не спирам да повтарям как все пак съумявам да се боря за брака си и за мъжа си.Па другите не могат.Ей тук е разликата.Всеки-както може.И толерантност има доста тук и взаимопомощ, повече познават лично.Но не се хапят с повод и без повод.Спорили сме понякога, но това няма общо с другото.Ма намилването-сами сте си виновни-не сработва, когато начовек му е тежко-ни да се мобилизира, ни нищо.Аз поне така го схващам-лично мнение.
Боря се за световен мир Laughing
Айде-лека вечер, аз яхвам метлата да чистя.Мрън.

# 27
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Когато започнах да пиша тук,беше месец след раздялата,и на море бях ходила(да сменя обстановката)но светът се бе сринал вурху мен.Намерих тогава упора в това да пиша ,сред хора,който биха ме разбрали,хора ,който по един или друг начин да го преживяли,дойдоха момичета ,който сега го преживяваха(Траяна,Самодива,Петето,Ира,Сиси).Споделях,какво чувствам,как расте бебето ми,проблемите с баткото.Понякога плачех когато пиша,друг път се смеех,бях себе си във всеки един момент.
Повярвайте,не съм седнала само да рева,правя всичко ,което е по силите ми.Обръщам внимание на сина ми(учим,обясняваме.говорим за живота в който той постепенно навлиза),играя с малката,водя я по разходки,радвах се на първото зъбче,първата дума,първите крачки,първият и рожден ден. Но се радвах сама......Хората около мен са със семейства не ме разбират,казват ми;Слави,не го ли забрави вече:?-да забравя кое?-изгубеното доверие,предателството,човека ,който беше толкова много за мен,бащата на детето ми.Не не съм-как да обясня това,на хора ,който вечер са с мъжете си,имат прекрасни семейства(защото найстина са такива),не са самотни .Тук изливах душата си.
Намерих човек като Сабина,като Патрисия,с който споделяхме самотата и болките си вечер.
Мариели,с която прекарах една тиха и спокойна нова година,те е невероятен борец в живота.
Бърди и Миленита ,който много се радват на Мария,Ирен-помогна ми в един момент с допълнителни доходи.Виртуалните форумски закачки с Сиси,Джали,Иса,Яхнала метлата,Диони,Малвина,Онира.
Но......в едим момент ми се стори ,че както и да кажа ,че съм зле и в;умопомрачение",ми се нахвърляха и ми казваха как и защо е така.Спрях ,защото не искаха вече да четат мойте песиместични постове,а аз немога да пиша засега поне, оптимистични.Когато си с две деца и си върната не стига ,че душевно а и финансово с години назад,когато никога преди това не ти се е налагало да правиш избор за елементарни неща от ежедневието си(финансови)не виждаш как ще се оправиш поне до есента(когато започна работа),няма как да си  оптимист.
Благодаря на Траяна,Мама УРСА,Бърди,Мими който се интересуваха как съм и имам ли нужда от нещо.
Благодаря на Патрисия ,Сабина ,който пишат с мен на кюто,а на Мариели-тя си знае.....
Позволих си да пиша толкова дълго ,но тази тема.
Ако на някой му е дотягнало Praynig

Последна редакция: ср, 27 фев 2008, 20:55 от slavka gergova

# 28
  • Мнения: 1 732
Животът тече, всичко се променя - променяме се и ние.
Едни по-лесно се адаптират към промените и новите обстоятелства, други, като мен например, болезнено и дълго тъгуват, изясняват си причини и следствия, ровят се и мрънкат по миналото...Това е факт, различни сме и затова ни е трудно да приемем гледната точка на другия, дразним се на нечий менторски тон ( Wink), но...Убедена съм, че всички пишещи го правят, за да помогнат и на себе си и на останалите...по своя начин...  bouquet

# 29
  • Мнения: 9 990
А баш-хора, нрави и съдби различни...но някак и еднакви понякога, идентични проблеми-различно се приемат и борят.Някои искат да мръннат, па да продължат, други успяват да се самонавият колко е в розе всичко.Всеки-както може.Не му отнемайте правото.И пак-боря се за световен мир... LaughingАз например съм чувствителна повече отколкото трябва, може би тук не си личи, но много плача.И въпреки това се хиля като рЕпа навън.Но наскоро ми се случи-бях забравила какво е и се учудих на себе си, че все още го умея-усмихнах се на улицата ей така, несъзнателно.Обаче си имаше причина, повярвайте, не е защото съм успяла да си повтарям до откат-споко, мацка, всичко е ок, споко и пак споко и как съм хепи и всичко ще се подреди, щот съм хепи.Причина има за всичко-и да сме тъжни, депресирани понякога и за усмивките.

# 30
  • Мнения: 451
и аз само ще спамя, щото ме няма в списъка  Twisted Evil

Peace Peace Peace  нали не си мислиш че може да изброи всички
Да се не сърдят тез ,дето съм ги изтървала Naughty Траянке,ти от време на време,казваш по едно "ку-ку",така,че не си зачезнала съвсем Laughing
Да,Evana се покри,дето я забравих,но и тя се обади Hug

Дано темата не е обидила никого Praynig Все пак си казахме на кого ,какво му тежи.А аз се радвам,че всички сме си тук ,и сме заедно Hug

И аз ще кажа БЛАГОДАРЯ ВИ ,ЧЕ ВИ ИМА Hug Heart Eyes

Нека бъдем по-толерантни една към друга,защото всеки от нас е бил или  е на дъното,и знаем,че една дума може да "измъкне" човек,както и да го "закопае" още повече.....

  bouquet  bouquet  bouquet

# 31
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Миличката,Пати Hug Hug Hug

# 32
  • Мнения: X
Пример-Каси.Еми-на 15 се разчекна това момиче, търси, не спира да се бори, ма не...
e айде нема нужда  Joy Joy Joy

# 33
  • Мнения: 9 990
стига ма, Laughingза пример те давам тука,и мисълта ми беше, че човек да изокаше-го резваха.Толкоз.

# 34
  • Мнения: 2 327
Аз за друго щях да я дам за пример Simple Smile Че на всички и обясняват колко добре трябва да се чувства, обаче тя продължава смело да мрънка като не е на кеф и не се отказва да пише Simple Smile
Модераторите и триха и преименуваха теми, но тя пак устоя Simple Smile

# 35
  • Мнения: 9 990
мдам,аз щото може би знам, че мрънкането тук помага.в смисъл-писах го и преди-то ми помогна някак навън да съм "нормална"Т.е.-тук д а се почувствам сред "себеподобни" някак.Бе-свиркайте си. Laughing

# 36
  • Мнения: 911
мдам,аз щото може би знам, че мрънкането тук помага.в смисъл-писах го и преди-то ми помогна някак навън да съм "нормална"Т.е.-тук д а се почувствам сред "себеподобни" някак.Бе-свиркайте си. Laughing

именно! щот какво да им мрънкам на "нормалните", дето въображение нямат да си представят какво и как преживявам (ето, вчера за сетен път много близка моя дружка, на която преди години ревях ежеденонощно, докато бях в странство, и тя ме разбираше или просто търпеше  Wink до безкрай; сега пак същата много разбираща ме приятелка ме пита: "ма, ти няма ли да му пратиш снимка на детето най-после?"  #Cussing out #Cussing out #Cussing out) Не разбира вече...ама не й се сърдя.

И най-вече не искам да хленча пред хората!!! Затова сме си тука за психотерапия  Crazy

# 37
  • Мнения: 911
Дано темата не е обидила никого Praynig Все пак си казахме на кого ,какво му тежи.А аз се радвам,че всички сме си тук ,и сме заедно Hug


абе, Пати, будалкаме се тия, дето не сме в "оня списък"  Mr. Green

ние сме толкова много тук, че аз от половин година се опитвам да запомня коя колко деца има и колко са големи (затова винаги съм се впечатлявала от завидната памет на Славето - всичките имена/никове знае; кое хлапе как се казва...) А аз още не мога да оправя кой сюжет на коя героиня и от кой сериал беше, за което много моля да ми простите!!!  Praynig

# 38
  • Мнения: 2 327
И най-вече не искам да хленча пред хората!!! Затова сме си тука за психотерапия  Crazy

Браво, освен че сме се събрали все виновни, сега се оказа, че и хора не сме... smile3516

# 39
  • Мнения: 9 990
Напротив-баш сме си хора.Нормални.Аз като писах, затова в кавички, щото да се разбира иначе.Идеята ми беше, че човек разбира, ако е минал донякъде през нещо подобно.

# 40
  • Мнения: 2 327
То човек не може майтап да си направи Simple Smile Бъзикам се с Траяна...

# 41
  • Мнения: X
И най-вече не искам да хленча пред хората!!! Затова сме си тука за психотерапия  Crazy
ааааааааа ц ц - хич не е верно
щото кат се правиш на всичко можеща знаеш ли кво става????????? нагледно - ми на тая й е лесно, щото не мрънка!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ама казвам вчера, че пътувам по 4 часа на ден - чак ми се крещи като си го помисля и като видя колко е всъщност зле -отстрани погледнато - и те ей така  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy
еми - викам - да - именно и точно така
и по задръстванията с двегодишно по рейсовете
и то мрънка по спирките, щото не му се чака рейса!!!!!!! щото е на 2, не е на 12, нито на 20, а е само на 2!!!!
щото мани мен и теб, Траянке, ама за сметка на дребните е цялата гнус, за тяхна сметка е!!!!!!!!!!!
и не мрънкам не за друго, ми хич не забелязах тука някоя сама 3 години с бебе и жилище да си е купила, не че се хваля, ама като се появи такава, да дойде да ми се обади, а аааа може и да ми помрънка
и приятелки имам, дето ми викат стига си мрънкала, ма тя като остана сама, след 1 месец забърса некъв/разбира се няма дете/, та и оттакива дето 1 месец в живота си са били сами и един ден не са живели сами акъл не ща
ще ме извините, но и темата е такава- та Пати питаш що - еми е те затова
щот кат нема кой 1 кора хляб да ти подаде, дали си говориш с несамотни или със самотни разлика на практика няма, щото аз тука самотни не виждам, ще ме извините

# 42
  • Мнения: 9 990
 Laughing да де, мен ми ясно...и въпреки това Hug

# 43
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Траяна,миличка една приятелка ми казва;Дела и документи; Laughing-помня всичко,и това е май -лошото.Умея да помня и добрите и хубавите неща и хора били в живота ми.
Трудно забравям,но....прощавам дори и лошото....само дето никой не ме обича такава......а аз давам,давам обич на някой дето не си заслужава(май-такава ми е орисията).
Ама пък си имам хубави деца-белички като мене,аааааааааааа.........ама едното само е синеоко като мен.другото е с тъмни очета.Ама нали и хубави бащи им избирах...... Mr. Green

# 44
  • София
  • Мнения: 737
Здравейте, момичета. Аз никога не съм била особено активна в този форум, но сега "ме присърбяха ръцете" да пиша...
Този форум ми помогна много - вече сте го казали много по-добре от мен, тъкмо се бях почувствала сред близки хора, когато на делото за родителски права ми извадиха мои (според мен съвсем безобидни) цитати от форума, на базата на които се постараха да направят ужасяващи заключения за морала ми  Sick Сега дори се мразя, че допуснах по такъв начин да се дефинира личното ми пространство, но реакцията ми за тогава си беше съвсем естествена - сведох всичко до съвсем "служебни съобщения", които да няма как да се използват срещу мен.
Другата причина е, че работата ми е свързана с доста писане и гледам поне в личното си време да комуникирам основно лично и по телефона, че да не хвана тендовагенит  Wink
И не на последно място - работя ужасно много, трябва да се справям сама, а като се прибера, гледам да съм максимално с почти двегодишния ми син - мамина бесотийка.
И тъй като поспамих достатъчно, накрая искам само да ви благодаря - за това, че ви има тук  bouquet

# 45
  • Мнения: 2 274
Аз бих искала да използвам случая да благодаря за подкрепата през това лято....Защото благодарение на вас оцелях психически, без да преувеличавам.
Няма да забравя как само една дума на Патриция ме вдигаше на крака....   bouquet
Няма да забравя нощните разговори със Славка, която може да те разсмее  и в най-черния момент...   bouquet
Не мога да забравя и бирената част от лятото с Каси ...   bouquet
Благодаря ви, момичета, не може да си представите, наистина колко сте ценни за мен...   Hug Hug  HugПрегръщам ви всички и освен здравето за децата, се моля всички до една да бъдете щастливи и доволни- защото най-много го заслужавате!  Heart Eyes Heart Eyes

# 46
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Годзила-БЛАГОДАРЯ ТИ Hug !!!!!!!!!!!!!НАРОЧНО Е С ГОЛЯМИ БУКВИ!!!!!!!!!!!!! Hug

# 47
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Здравейте момичета. Да чукна на дърво- за сега нямам повод да посещавам този раздел от форума, но и на мен ми стана нещо мъчно за вас и влязох да попрочета какво става с вас. Май съм пропуснала някакъв конфликт. Не знам точно за какво става въпрос, но ми стана мъчно. Поддържайте се. На мен толкова много ми помогнахте, когато бях в беда. Благодаря ви, че ви има.  bouquet

# 48
  • Мнения: 911
То човек не може майтап да си направи Simple Smile Бъзикам се с Траяна...

 Sunglasses

************

Джеми, никакъв конфликт няма. Просто си правим рекапитулацийка малка, ама стана приятно - ето, лее се една всемирна любов!  Peace

 Heart Eyes

# 49
  • Мнения: 911
..... на делото за родителски права ми извадиха мои (според мен съвсем безобидни) цитати от форума, на базата на които се постараха да направят ужасяващи заключения за морала ми  Sick

 Shocked Shocked Shocked Sick

как е възможно въобще подобни цитати да се ползват в съда?
я, да кажат адвокатите, че ми стана интересно...

е, сега разбирате ли ме защо се отказах от идеята за онлайн заклеймяването на моето БНД/ЕРД...Кой знае какво може да им родят болните мозъци на опозицията...

# 50
  • София
  • Мнения: 4 493
Само на мен ли ми се струва така или е истина - всеки ден изниква някой нов във форума - пише, че чете отдавна и не смее да пише - разказва нещо и след това изчезва  newsm78
На повечето и никовете не мога да запомня, камо ли историите ....
Така ли е или просто аз съм супер изнервена и .................. скарайте ми се Sick

# 51
  • Мнения: 9 990
ами мен ако питаш-много хора надникват тук, много повече  от нас, ние сме само върха на айсберга. Mr. Green

# 52
  • Мнения: X
Да, така е, ама какво от това всъщност?

# 53
  • Мнения: 446
Предполагам че е така, много са четящите по-малко пишещите Simple Smile

# 54
  • София
  • Мнения: 4 493
Ами все по малко познати виждам тук, а този форум, това място беше моята константа - това  е - нищо страшно, просто ми е ужасно тъжно /може би защото стоя сама с виното пред РС-то/[/size]

Общи условия

Активация на акаунт