Д–р Иван Сигридов

  • 2 287
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 367
Здравейте.Знае ли някой къде преглежда в момента д-рИван Сигридов?До декември миналата година беше във "Фемина",ходих при него на фетална морфология в 13седмица и останахме много доволни(аз и съпруга ми)-много начетен,интелигентен и образован лекар(въпреки,че е млад).Обяснява всичко на достъпен език ,обръща внимание на всяка подробност,отговаря на всеки въпрос,а ако не е от неговата компетенция,казва къде може да се получи такъв и т.н.,но от януари не е там,а не ми дадоха инфо къде е в момента.Налага ми се отново да направя фетална морфология и бих искала отново той да я извърши,но имам малко време(до 24седмица).Ще се радвам,ако някой ми даде някакви негови координати.Е ако не го открия на време или няма часове,ще ида на друг Cryно се учудвам,как този човек ,с едно посещение,изгради такова доверие в мен!Радвам се ,че все още има такива хора!

Последна редакция: вт, 26 фев 2008, 20:58 от kklara

# 1
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 993
В момента преглежда в ЦРЗ "Надежда".
http://invitro-bg.com/

# 2
  • Мнения: 367
Само там ли?

# 3
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 993
Ами може и другаде да преглежда, но аз само за тази клиника знам, понеже съм й пациент. 
Там е от януари месец. Следи жените, забременели в клиниката. Предполагам прави и ФМ.

Общи условия

Активация на акаунт