Остават ми 6 дни до раждането,

  • 3 411
  • 62
  •   1
Отговори
# 45
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
леко и бързо раждане   bouquet

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Първо да ти пожелая леко раждане! Hug

При мене с второто ,преносих го 4-ри дена нямаше никакви признаци.Започнаха си през нощта контракциите и родих на сутринта. Бебето слезе в таза непосредствено преди самото раждане т.е след започване на контракциите.
Третото ми беше предизвикано раждане точно на термина. Peace

# 47
  • Мнения: 183
Не виждам причина да се притесняваш. Аз родих със 6 дни закъснение, и аз бяп сигурна за датата на зачеване, ама това няма гаранция за преносване или пък за подготвителните контракции. Отидох след 6-тия ден и ми предизвикаха контракциите и родих живо и здраво бебе. Преди това незнаех , какво е това контракции! Желая ти леко раждане и успех!  bouquet

# 48
  • Мнения: 1 008
Не съм имала контракции, болки и пр.
Един ден преди да родя имах страшно много работа и шофирах сама, навъртях около 200км.
На следващият ден просто ми изтекоха водите- пак без болки, без нищо. 2 дни преди термина.

# 49
  • София
  • Мнения: 1 230
Момичета, не виждате ли датата на първият пост?  newsm78 Трябва вече да има бебче  Hug

# 50
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Секциото ми беше планирано за датата на термина и дотогава нямах никакви симптоми че ще раждам. Simple Smile
Само ми се втвърдяваше корема.Ако трябваше да чакаме да родя нормално сигурно щях да пренося Mr. Green

# 51
  • Майничка
  • Мнения: 12 581
Момичета, не виждате ли датата на първият пост?  newsm78 Трябва вече да има бебче  Hug

Ама, моля ви се, чукча не читател, чукча - писател! Laughing

# 52
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
При мен нямаше никакви признаци докато не ми изтекоха водите, а това се случи точно на датата на термина ми. Бяха ме приели предишната вечер с намерението на сутринта в 6ч да ми пуснат с-ма за предизвикване на раждането, а водите ми изтекоха в 5.45ч Laughing
Леко раждане и живо и здраво бебче, не го мисли толкова Hug

# 53
  • Мнения: 63
Здравейте, мамчета!
Като ви чета, така се успокоявам и си пожелавам и аз такова раждане кат6о на повечето от вас. И наистина, тук вече трябва да има бебче.
Лека вечер на всички

# 54
  • Мнения: 2 910
Еха, pepe_80, ама ти вече си съвсем накрая. Пожелавам на теб и мамите писали по- нагоре в темата много бързо и лесно раждане, а на финала да гушнете здравите си бебчета  bouquet

# 55
  • Мнения: 681
Не се притеснявай мила,всичко ще е О.К. Успех и леко раждане и ще чакаме радостната вест Peace

# 56
  • Мнения: 523
Дамммм , определено вече трябва да е родила мамакарина ! Остава да изчакаме да ни пише какво бебче е родила и как е минало всичко .Ще се моля всичко да е наред  Praynig Hug Hug Hug

# 57
  • Мнения: 1 243
 HugЖелая ти леко и безпроблемно раждане  Hug 

# 58
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Успокой се и се наслаждавай на пролетта навън а бебчо най добре си знае кога да излезе . Леко раждане и едно много красиво беб4е.
      Peace

# 59
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Желая ти леко и безпроблемно раждане и очакваме скоро добри новини от теб Hug

Общи условия

Активация на акаунт