Ето че и МАРТ дойде при нас, щъркелчета тук ще кацат всеки ден и час!

  • 11 324
  • 285
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 877
Честит рожден ден на Нинка smile3525 newsm59

Къдричка не се шашкай за размерите, нали знаеш че малко да му трепне ръката и е неточно. Все пак ти си била пред кабинета на Папукчиев, аз бях при Кукуряшкова. Тя на мен ми каза че главата не се била аранжирала, а в Окръжна ми казаха, че се е приготвило за излизане бебето. Така че виж какви разлики се получават.

# 31
  • Мнения: 69
еве, аз те гледах подозрително, защото направих асоциация със снимките от една форумска срещан, но не знаех, че ходиш при нея и си викам "не е тя" ... можехме да си побъбрим Grinning

# 32
  • Мнения: 326
Къдричке, тъй като и на мен бебка ми я изкараха 2313 гр. в понеделник и била с малка глава и дълъг крак, след малко ще звънна на Марков, да отида ако може днес на преглед, за да съм по-спокойна. На него май най му вярвам.

П. П.
Тя на мен ми каза че главата не се била аранжирала...
А това какво означава?

# 33
  • София
  • Мнения: 1 877
То ходенето при нея е само за да пуска изследвания и болничен. Всичко по-сериозно се отива в Окръжна. И аз те оглждах подозрително ама ....
Може ако те пускат на разходки и ти е близо парка на Патиланци да излезеш, аз днес ще ходя там с една приятелка да разхождаме бебето и.


Ми май че не се е наместила в таза, а на мен вчера ми казаха че се е приготвило вече да излиза

# 34
  • Мнения: 83
ЧРД на Нинка!Пожелавам ти много здраве и ...прекрасен подарък тия дни!
Момичета,толкова се вълнувам за утрешните мами-все едно аз ще си видя бебо Grinning!Тази нощ пак беше ужасна-сигурно малкия ми е прищипал всички нервове около таза Whistling!А как ритамеее-незнам нормално ли е вече толкова да мърда,но пък ме успокоява,че е буйничко!Тия мишлета така ме въодушевиха,че си записах най-после телефоните на вестителките!
Да попитам обебилите се мами-тези еднократни гащи свършиха ли ви работа или да не ходя да си купувам?
Спокоен и слънчев ден от нас! Hug

# 35
  • Мнения: 519
Добро утро и от мен! Hug
Честито на рожденничката! Пожелавам й скоро да получи най-прекрасния подарък на света и да е най-щастливата мама на света!  bouquet
Да кажа, че темичката е невероятно красива. Peace
За утре гледам, че сме 3 мами с планово секцио. Аз май се успокоих най-накрая. Странно, но до вчера умирах от страх, а днес ми е спокойно. Whistling Хмм...имам усещането, че нашата беба се е обърнала седалищно от 1-2 дни. Thinking Много беше буйна тези дни, но днес се е кротнала и тя като майка си. Laughing

За протокола Wink - терминът ми е на 11 март, а не на 19ти и чакаме момиченце.

# 36
  • Мнения: 0
ЧРД на Нинка![/color]
Браво за новата тема!
Кураж на мамите в утрешния ден!
Хубав ден на всички мами!
Аз малко бързам,че умирам от ГЛАД!
 love001  love001  love001

# 37
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Честит рожден ден, Нинка!
Много мигове на щастие с бебенцето   bouquet
Къдричка, много сладки мишлета, браво   bouquet
Олимпия ти все пак си оставаш в Токуда, така ли?
Ходя на ЖК там, но клоня към Т.Киркова, заради свижданията 2пъти на ден (за ВИП стаите).
В Токуда свиждането е на вратата, без бебета, а аз искам пак да си кърмя "батито"  Heart Eyes
Диана -  Hug Бързо възстановяване и най-сладкото бебче   bouquet

# 38
  • Мнения: 8
Ninka_pav,  ЧРД! Много радост и хубави моменти!
Къдричка, темата е страхотна. Много са сладки мишоците!
Тази нощ не можах да спя, бебка беше невероятно буйна. Имах чувството, че ще ми изскочи от корема.

# 39
  • Мнения: 69
За протокола Wink - терминът ми е на 11 март, а не на 19ти и чакаме момиченце.

промених го, явно отдавна така си върви и направо съм го копирала Hug

Може ако те пускат на разходки и ти е близо парка на Патиланци да излезеш, аз днес ще ходя там с една приятелка да разхождаме бебето и.
вече ме пускат Mr. Green, разминахме се с болките миналата седмица и сега имам зелена светлина Sunglasses и аз там се разхождам през ден два с една приятелка с бебе, много е приятно, мислех си тъкмо днес да го направя пак, че два дни не излизах, навън е супер! Сигурно ще се засечем Grinning


# 40
  • София
  • Мнения: 1 877
ние към 12 ще сме там.

# 41
  • Мнения: 503
честити да са ни малките принцове и принцеси появили се тия 2 дни!

Честит рожден ден на Нинка!

Момичета и аз имам проблем с бодуването посреднощ,но му се види края.

Направих си всички необходими изследвания и чакам заветната дата за секциото Wink

Синът ми междувременно лепна бронхо -плеумония и съм притеснена много.Ще трябва 10 дни да взима АБ
и да се гледат с татко си двамцата Rolling EyesДано се справят.

Стискам палци на предстоящите мами и се моля за здрави бебоци Grinning

Хубав ден на всички!

# 42
  • Мнения: 1 369
Олимпия, аз нали полежах малко във ВИП стая в ТК, мъжа ми си беше постоянно при мен през деня. Никой не се е опитвал да го гони, изобщо не съм разбрала,че има часове за свиждане. Но може пък това да е било, защото бях по-особен случай newsm78
 Между другото, наистина изглеждаш доста бледа, предполагам са ти предписали желязо. Аз си самопредписах Малтофер Фол, защото си намерих една опаковка вкъщи. Предполагам,че утре като кажа на д-ра за падналия хемоглобин, ще ми каже да пия желязо. Само не знам какво ще правим с бактериите:(((((((((((((
 Адашке, нали знаеш,че ехографа и реалните размери много се различават. И Зори даже вчера го доказа. И на нея й казваха едро бебе, ама 4 кила никой не беше й казал:)) А и важно да е живо, здраво и доносено, а пък ако е дребно-ще порасне:) Май и на Цвети същия лекар й беше казал, че е дребно бебето, а пък Власова- че е едро. Всеки си ги вижда през своите очи:)) Зависи от диоптъра явно....

# 43
  • Мнения: 18
Здравейте и от мен най-после!   bouquet Добрах се до компютъра, сега започвам с поздравите.
Вчера в училището разбрах за Зори и Георги!!! Толкова се зарадвах!
ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ ТОЗИ ЮНАК ГОЛЯМ И САМО УСМИВКИ ДА НОСИ НА МАМА И ТАТЕ!
На мамите DKMD, Spirit и Яна - ЧЕСТИТИ МАЛКИ ПРИНЦЕСИ!!!
Тере, много се вълнувам с твоите контракции, снощи по нощите докато борех моите с хапчета видях, че и ти имаш, сега се вълнувам и чакам следващия бебок.
Нинка, Честит Рожден Ден!!! Подаръка си го знаеш - той е на път!!!   bouquet  bouquet  bouquet
Къдричка, много е хубава темичката, поздравления! Мишоците с мърдащи уши са страшни!  Hug
На Дианка, Веси и Енигмата искам да пожелая утре всичко да мине неусетно - единственото, което да помните да е вълшебния момент на първата среща и прегръдка на малкия бебо!!! Кураж момичета!!! Мислим за вас и ви подкрепяме!  Hug Hug Hug

Аз днес съм на преглед - сигурно вече ще вземем да решим как ще раждам, че както се размърдах в последно време по улиците, нищо чудно бебо пак да хукне да излиза. После ще се отчета!
Усмивки на всички през целия ден и дано има пак хубави новини!
 

# 44
  • Мнения: 354
Здравейте и от нас, супер сладка темичка!
Честит рожден ден Нинка bdbaloni
Абе тези бебета кога станаха 11  #Crazy направо толкова е сладко!
За озверелите от глад мами - и аз съм във вашия отбор!
Прекрасен ден на всички   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт