DEANHIT

  • 3 431
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
Според мен се отклонявате малко.Да хапчето е "отпускащо",но човечеца е скрил-това е въпроса.Защо въобще трябва да го пита,той сам не намира ли за редно да и каже.Проблема е много по-сериозен според мен.С отпускане и сексуални ласки едва ли ще мине.Днес е скрил хапче утре кой знае.Между другото как му действат?Ако си "доволна" от резултата,не го закачай Laughing-това на шега.Постъпи както намериш за добре.Все пак трови само себе си!

# 16
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Айде без драми...само. Всеки в даден момент има нужда да се отпусне психически или душевно. И всеки го прави по различен начин. Това че е си е взел едно хапченце не го прави душевно неуравновесен или депресиран. Но мисля, че в случая валериановите капки са по добри  newsm78

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 88
Плашещото по скоро е че не иска да сподели с теб проблемите си. Явно има такива и предпочита без твое знание да търси начини за преодоляването им. Колкото и безобидни да са тези хапчета, все пак се взимат с определена цел, а ти дори не подозираш. А за теб ще е по-добре да си поговориш с него и да си изясниш ситуацията, вместо да стоиш в невидение Peace

Общи условия

Активация на акаунт