КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 8

  • 24 615
  • 291
  •   1
Отговори
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
  Добре дошли!    

 
                                ЩУРИ БАБИ - автор:zi4e

Щури баби ...полудяват
и на хакерки се правят.
Бабките на компа чатат
и аватара си показват.
Сменят го кат кърпи носни
да изглеждат все по- грозни.
В БГ-мама те се преброяват
и редиците им се увеличават.
Мъка,радости те споделят
и всички дружно се подкрепят.
Във форума-се строяват
и приятелки те стават.
Внуците за компа плачат
баби викат--чакайй-чатяяя!
ЕХХ...бабчета щастливи
вий на форума сте хакерките диви.





         

                Стари теми:

1. Хайде баби не се бойте и в ВG-Mamma се пребройте.
2. Хайде баби не се бойте и в ВG-Mamma се пребройте. - II
3. Баби диви и щастливи , на внуци палави, игриви! - 3
4. Баби диви и щастливи , на внуци палави, игриви! - 4
5. Баби диви и щастливи на внуци палави , игриви и на дедковци .... шавливи. - 5
6. Баби диви и щастливи ,с дядовци и внуци палави ,игриви. - 6
7. Баби диви и игриви,с дядовци палави и с внуци щастливи. - 7

Чакащи заглавия за теми:

1. БАБИ на внуци палави , игриви и на дедковци .... шавливи.  - на бабка жабка
2.  Първото кокиче наднича под снега , БАБА и внуче са в очакване на пролетта. - на бабка жабка

Последна редакция: ср, 27 фев 2008, 10:32 от babka_jabka

# 1
  • Мнения: 4
Ха така този път съм първа в новата темичка.
Да ни е честита, сомо весели неща да споделями.
Жабче страхотна си! newsm51

# 2
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
А наново, ДОБРО УТРО.

Дано всички  дечица  да са здрави и да няма кашлюк-кашляк.  

Бабчето и Хулиганка ни зачезнаха.  Я да драснат някой ред , да споделят к'ви ги вършат, та ни забравиха.  Особено Хули никаква не се е вясвала , поне при нас де.  
Благодаря , Мони! Старая де , колко мога.  Blush

Лек и успешен слънчев ден.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 529
Жабче много ми хареса второто заглавие за темата. Да изпишем бързо тази тема ,та да го сложиш. Благодаря ти за старанието,което влагаш във форума! Сегашното заглавие е много на място. Hug

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Аз докато напиша това, вие хоп друга темичка .Да ни е честита!
Но ще си ви го пусна да го видите .


Момичета ето ви сайт да си направите клип с вашите лица и да ги пуснете да ги видим да се посмеем защото става много смешно и неестествено много малко прилика има но е забавно.
http://www.gizmoz.com/newsite/widgets/movies/step1.jsp?partner=


Ето го моя с мъжа ми голям смях не мога да се позная . smile3532 smile3532 rotfImao rotfImbo rotfImaoВсе едно че са други хора изобщо не си приличаме и се хиля от половин час.


Ето го--http://www.gizmoz.com/widget/5422930_me?publish=1&partner=gizmoz   

  smile3532 smile3533 smile3532      

# 5
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Шпунц , мислех да сложа второто заглавие , ма рекох , че още два дена има до баба Марта. И затова лепнах това заглавие. Старая се и влагам (до колкото знанията и времето ми позволяват) много любов в темичките.  Hug

Но  Naughty да отбележа , че не се взимам за тартор или к'вото там някой може да си помисли. Crazy Кой предвари той прави темичките, време за чакане няма , 15 стр. се изписват бързо (йеле па при нас).   bouquet

А бре момеее Зиче , нестига , че имам още работа , ми ти ме блазниш само да чепкам в компа.  Joy Накрая да не ми излезе това: rotfImao rotfImbo rotfImao

# 6
  • София
  • Мнения: 15 426
Зичее, много хубаво танцувате! Grinning

# 7
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Joy Joy Joy Зичеееее върха сте с дедко. doh Супер денсите , па и полегнахте , а? smile3532

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Жабче супер си пиле благодаря ти за тимичката и за хубавото заглавие  

                   

Хайде направете си и вие и дайте да се посмеем Joy Joy Joy

# 9
  • Мнения: 814
Жабче, новата темичка е супер  newsm51 ! И  всяка следваща става все по- готина! Пък и заглавието си го бива!
Нека и да ни е честита и по-весела newsm10!
Хей, Зиче, как ти идват такива идеи  smile3520, клипчето  си го бива, голям танц дансите с дедото newsm62
Ама никак не приличате на бабче и деди, да знаеш от мен  smile3521 !

Последна редакция: ср, 27 фев 2008, 15:53 от Arita

# 10
  • Мнения: 4 335
Ха така,Вие пак с нова теми4ка.Между другото здравейте и да ви е 4естита теми4ката  bouquet

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Арита ами направи си клипче мила и ти няма да приличаш на себе си камоли на баба и дядо то всичко се променя .Косата  ,лицето е по широко много е малка приликата -абе лудница е но забавно. Joy rotfImao rotfImbo

# 12
  • Мнения: 804
Засрамих се. Приемам критиката, ама имам много работа и нещо не смогвам да се класирам, но ви наблюдавам.
Все си мисля, дали не може темата да е с повече страници, защото тя си е просто една "бабешка" говорилня. Ако някой е наясно как става - да сподели.
В предишната ставаше дума за срещата ни около 8 - 9 март. Какво стана? Имаме ли решение някакво.
Добре е ако всички можем да се съберем, дори ако трябва да отложим датата.

# 13
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Бабчееее , добре че ни подсети.  doh Айде бабетки , ако не на 8-ми , поне на 9-ти март - неделя да се видим.  Heart Eyes Преди бяхме си определили среща пред НДК - билетния център. Hug Ако сте ЗА  Peace дайте пак там , но само да определим дата и час.  newsm78
Давайте мнения и идеи.  Thinking


примерно....

ДАТА - 09.03. - НЕДЕЛЯ
МЯСТО - НДК- билетен център
ЧАС - 15:00 ч.


Относно страниците , това е правило на форума и не може да са повече от 15 стр.   bouquet

# 14
  • София
  • Мнения: 18 679
Дами, не й ли е мястото на тази тема в отчетни newsm78 Влязох да видя какво си пишете - ми то досущ като това, което си пишем в темата за бъдещите юлски бебета или за децата, родени в един и същи период, или за майки от един град. Мисля, че вашият форум е "Отчетни" Peace

Общи условия

Активация на акаунт