КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 8

  • 24 713
  • 291
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 5 074
 Момичета, изпратих гостите / моите ненагледни дъщери, зетьове и внучки/ .
Дълбоко трогната съм от пожеланията, които сте ми написали Peace
Диди, благодаря ти, че ме отмени в почерпушката, щото аз, нали се сещате, че бях заета с друго....
Еееее, няма да ви споменавам поединично.... не съм личен състав.
БЛАГОДАРЯ ПРИЯТЕЛКИ !!!!
Обичам ви Simple Smile

# 76
  • София
  • Мнения: 1 739
Лека нощ от мен, момичета!Сладки сънища 

# 77
  • София
  • Мнения: 15 453
Добро утро! Аз, както винаги пак съм изпуснала.

Честит рожден ден, Хулиганче!


# 78
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 291
На патерици
       ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ХУЛИГАНЧЕ!!!!!!!!!!!
  ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА И МНОГО ЩАСТЛИВА!!!
 nbirthday newsm59  bigdance2 cheers

Вчера тъкмо влязох в темата и малкият се разплака, че "съм му заела кутъла" и аз като примерна баба.....А снощи след банята си чистя ушите и той ме пита:
      - Бабо, защо не си свалиш главата да ти е по-лесно?
Аз: - На теб мама сваля ли ти главата като чисти ушичките?
Той: - Ами сваля я ама аз после си я намествам!
     Умряхме от смях!

Предния ден като излезли от апартамента и майка му ,докато заключва,му казала да извика асансьора.Нашият застанал пред него,че като викнал с цяло гърло: "Асансьорееееееееее , елааааааааа" Чак наизлезли хората от етажа ,а майка му едва улучила копчето от смях.

# 79
  • София
  • Мнения: 1 529

Честитрожден ден,Хулиганче. Желая ти ЗДРАВЕ и щастливи мигове с децата и внучките.[/size]

# 80
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Здравейте бабчета!  Hug Само да се обадя , че още шавам.  hahaha
Лека вечер и до скоро писане.  Crazy
 

Баба Марта прати вест,
ДА НЕ СЕ РАБОТИ ДНЕС!
Да качим краката на бюрата
и да се чешем по главата....
бели, румени, засмени...
от божествен мързел днес опиянени!
След кафенцето горещо
иде време и за още нещо...
сандвич със кюфте
и много бири със мезе...!
 
Здраве, щастие и рози,
Виното - във двойни дози.
Бурен секс във всички пози.
Пожелаваме на Вас
Баба Марта, Пролетта и Аз  Joy
 

Последна редакция: нд, 02 мар 2008, 17:29 от babka_jabka

# 81
  • Мнения: 7 378
                                  Здравейте приятелки!!! Аз обикалям като ..... нямам думи да кажа като какво. Sick Едните дечковци заминаха при другата баба в Пазарджик,а другите забягнаха и аз не знам къде.След като изръшках "Джъмбо" от тавана до мазето  Embarassed  / нали съм баба-леля - ще ходя на питка/ се поболях от скука.Кога съм оставала аз без някой да шаволи около мен. Cry Скука ,скука,та чак ми се плаче.
                                   Хайде да ми направите компания за един чай-следобеден,че пощурявам.
И една изненадка
                                   Поздрави от мен

# 82
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Диди , разходи се към наше село , щом ти е скука.  Hug Добре си дошла!   bouquet

# 83
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 291

            Жабке, ама откъде ги намираш тези песнички - тази сутрин 4 пъти слушахме песента на жабката от джоба,следобяд - още три.Чак не искаше да си тръгват.

Бабииии,къде стееееее?Някои съвсем ни зарязаха!

# 84
  • Мнения: 814
baba yana, хей, твоят сладур - внукът ти ме стопли и искрено разсмя, да ви е жив и здрав, малък, мъдър и толкова духовит Hug!
Аз днес посрещах внучката, дъщерята и зетя. За празниците са отседнали при другата баба и дядо, но не могат да пропуснат и посрещането у дома. На, нали ви е ясно - от ранни зори съм заприготвяла манджи и щуротийки - за внучето едни, за мама и нашия дядо други, пък зетят, той е доста специален, та...голямо връткане из кухнята. Пощурих дядото да тича за едно или друго, да се врътка и той с мен във вихъра на валса и едва като ги изпратих  привечер сколасах да отида на свиждане на свекъра ми - вчера го приеха по спешност в болница и да му отнеса и на него бульон от супата, защото друго не може да яде...
След два "почивни" дни така съм трупясала, че, ако легна, ще осъмна с отворени очи!
За това много се радвам на всички вас, които сте успели да се радвате на почивните дни и сте намерили време и песничките на жабчето да прослушате многократно.

# 85
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 291
Арита, ти имаш дъщеря и би трябвало да знаеш колко помага.Моите и двете бяха тука: посяха граха и арпаджика,почистиха цялата къща,помогнаха и на баща си в градината.Моето задължение беше да осигоря манджите и да се занимавам с внука /което всъщност не е задължение,а радост/
Към 18 ч. ги изпратих за Русе.Но преди това майка ми идва за около час с брат ми и го питат: Как се казва мама? Той: Гали.    А тати? Той:Миличко!

# 86
  • София
  • Мнения: 1 739
МИЛИ ПРИЯТЕЛКИ, АЗ СЪМ НАЙ-ЩАСТЛИВИЯТ ЧОВЕК!!   ЩЕ СИ ИМАМ НОВО ВНУЧЕ!!!     

# 87
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
ЧЕСТИТ 3-ти МАРТ !!! ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!!!
 

Честита радост , бабо Яго. Щастието ти прелива , усеща се.








# 88
  • Мнения: 7 378
                              ЧЕСТИТ ПРАЗНИК , МОМИЧЕТА!!!!!
bg bg bg
                                           Бабче Жабче, благодаря за поканата Тъкмо се бяхме върнали с дядкото от Бояна , а и късно я видях. Embarassed Нека стане по-топло и ще организираме една среща на полянка,край реката до ваше село. Peace
              baba iaga , честита радостна вест! Пожелавам ти най-хубавото и здраво момиченце или момченце

# 89
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 291
                ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ
       
  А на баба Яга  ЧЕСТИТА Й НОВИНА ! Дано всичко бъде наред и след някой и друг месец да черпи за още едно слънчице!
  bouquet smile3525 newsm51  ylinfant smile3504 newsm32  love001

Общи условия

Активация на акаунт