Интернет доставчик в района на Дружба

  • 1 909
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 20
Здравейте, ето че дойде и моят ред да си включа интернет в къщи, но идея си нямам към кого да се насоча. Живея в Дружба и се интересувам от добър доставчек на интернет. Моля ако има някой запознат да ми съдейства. Благодаря

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Кузел.нет ми се върти в главата... Дано не бъркам.

# 2
Най-добрият вариант за мен е мегалан. Ние в къщи сме от 3 години към тях и нямам никакви оплаквания.

# 3
  • София
  • Мнения: 5 726
Мегалан.Ние от другите доставчици в Дружба не сме доволни.

# 4
  • София
  • Мнения: 12 554
Ние засега сме на Кузел.нет т.е те вече са Еър Байтс България. Но от известно време се замислям да ги сменям. Може би с Мегалан.

# 5
  • Мнения: 20
Благодаря много за отговорите на всички

# 6
  • Мнения: 425
Определено Мегалан. Много им е добър интернета. Ние от 4 години сме към тях.

# 7
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Аз чаках около 2г. Мегалан да направят мрежа при нас и веднага се прехвърлих към тях. Мисля, че те са най-добрите. Вече 3г. сме им клиенти и повече не мърдам от тях.  Отлично качество на услугата и обслужването. Преди това сменяхме провайдери един след друг, кой от кой по-големи мърлячи. Даже едни имаха нахалството да ми кажат, че ще отстранят повредата чак "когато специалиста им се върне от морето", т.е. след седмица  Mr. Green няма да ги пиша кои са да не им правя лоша реклама  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 2 374
и ние сме на МЕГАЛАН това за мен е най доброто

# 9
  • Мнения: 3 720
Мегалан Peace
Ние обаче сме към Д2 и сме много доволни,обаче са само за Дружба2.

# 10
  • София
  • Мнения: 196
МЕГАЛАН. До сега не съм имала проблеми с тях. И в Дружба 1 ги има, мисля че офиса беше в бл 46.  Смених гадните Евроком - големи мошеници.

# 11
  • София
  • Мнения: 639
Само, не се лъжи да включих Бг мрежа  #Cussing out

# 12
  • Мнения: 425
МЕГАЛАН. До сега не съм имала проблеми с тях. И в Дружба 1 ги има, мисля че офиса беше в бл 46.  Смених гадните Евроком - големи мошеници.

Офиса им е в бл. 48  Wink

# 13
  • Мнения: 14 654
Ние сме абонати на Netissat, засега няма да ги сменям, доволна съм от тях.

Общи условия

Активация на акаунт