БЕБЕТА ЮНИ- 21 :)

  • 16 748
  • 282
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 212
geneva2008   да ви е честит таткото рожденник  smile3501 smile3501 smile3501 smile3525 !!! да ви е жив  и здрав и много много много да ви слушка и обича  newsm59

# 46
  • Мнения: 7
Мога да си мажа глезена, с фастум гел но много тънко, това ми го казаха в една аптека и аз се по уплаших значи не е безвреден и предпочитам да се помъча малко, пък има два месеца да клюхтя на работа до края на април. Добре, че пътувам с автобус и вървя само по 10 мин от спирката до работа и до в къщи, а бе гадна работа, но си струва да се помъча малко.

# 47
  • Мнения: 148
Добро утро и от мен Hug
72veni72 това с краката и а го изпитвам, а почти никога не се качвам на високи обувки, пък и килцата не са ми много за сега +-5,6 са. И разширени вени си имам от отдавна. Но най сигурно - удобни обувки и консултация с док.
geneva2008  smile3510 честит рожден ден на таткото ви, много да ви глези и слуша.
Нещо е мрачно днес, дано светне слънчицето, че ние с малчо сме си в къщи и имаме много планове за днес - ще садим семенца да ги гледа как порастват.
Хайде лек и усмихнат ден днес  love001

# 48
  • Мнения: 148
http://musicidol.btv.bg/video/?mediaFileId=203&castingId=3

Ето още малко от Music Idol за разсънване Laughing

# 49
  • Мнения: 210
И аз гледах онзи ден Мюзик Айдъл... ама на мен тая мацка ми стана много тъжно като й скивах изпълнението.... Как се беше облякла  ooooh! накичила, гримирала... Аз така не бих отишла боклука да хвърля ,дори под смъртна заплаха  Sad... Представете си от кое дере е изпълзяла , явно там хитът "Кен Лий" е на почит в цялото село или махала... И дори не подозират,че е английски език това  Shocked Сигурно нямат ни интернет ни кабелна... И как само спореше... съвсем искрено си вярваше ....

Майкъл Джексън на кроасаните ме разсмя истински... Крещях от смях, потекоха ми сълзи и държах бебчето да не вземе да изхфръкне от моя кикот... Момчето е луд фен, но няма нито танцувални, нито певчески данни, а и е малко комичен... Изморих се да се хиля...

Миомите ми ги откриха на 4Де -то... Но док. каза,че онзи кретен Диков е трябвало да ги забележи отдавна...  Close Така че е хубаво да се ходи на такива прегледи - истината лъсва  Wink  Четох, че всяка 5 жена на някакъв етап развива такива гадости, но са доброкачественни и за БЕБА не са опасни... по-скоро за нова бременност, има опасност от аборт ако започнат да нарастват...

И аз имам разширени вени на двата крака  Crazy дори всяко лято съм на хомеопатични илачи, сега ходя със специални чорапи ... но не се притеснявам, защото нямам съсирване и няма опасност, единствено се притеснявам,че ще се увеличат и няма да са много приятна гледка...

На мен ми изтръпват нощем и крака и ръце  Sad но знам че е нормално...

Искам и аз коластра... чакам я с нетърпение...

Ооооооо, снощи едни познати ми подариха рекламен куфар на АЭРОФЛОТ Руските авиолинии newsm44... Преди време им загубили един голям и сега им изпращат едно мъниче точно за кошницата за ръчен багаж, оранжевко, коженко и със сини пластмасови колелца и дръжки.... Като взеха всички да го плюят и да го обиждат... аз взех да го защитавам и те ми го подариха  smile3506 и сега се чувствам неудобно - все едно съм си го изпросила...

# 50
  • Мнения: 15
Добро утре момичета!!! smile3525Ееееее...очаквах и днес да ни зарадва едно слънчице   Nature Sunny ,ама не.Поне е топло!!!

И аз ощ не съм ходила на 3Д.На 31 имам час при Марков (това беше най-ранния свободен час).Чакам с нетърпение Wink .На мен лично ми е много интересно и любопитно!!!
С краката съм добре.Само като седя дълго права,започват да ме наболяват петите newsm78 .Странно ама факт.Раширени вени нямам!

geneva2008   да ви е жив и здрав таткото и мнооооого да ви радва baloni Two Hearts
 
А с килцата....вече почти 7 съм качила и това хич не ми харесва.Сестра ми качи общо осем за цялата бременност и още на 1-вия ден си влезе в старите дрехи.И аз се надявах да съм така,ама не Confused Embarassed

# 51
  • София
  • Мнения: 225
Днес ми е толкова смърцофлясано, че ми иде да се затворя някъде и никой да не виждам. Снощи видях едно прегазено куче, а такива гледки напоследък ми влияят пагубно и дори трябва да спирам колата, наревавам се зверски и после чак продължавам. Добре че си нося големите слънчеви очила, че да не ме гледат хората като зомби после как шофирам.
А иначе сутринта бях на лекар и всичко е в норми с бебона. Кръвното ми е ОК, нямам отичане още. Само съня ми е ужасно неспокоен напоследък. Комай официалният ми термин е 3 Юни, но и лекарката каза да се подготвям психически за Май да раждам, живот и здраве. В болницата срещнах и една приятелка, която също е бременна и много и се зарадвах. Тя още не казвала, че не е прескочила третия месец. Вече втора близка приятелка ще ми прави бременна компания:)

Хайде приятен ден и дано изгрее повече слънце - то винаги лекува лошото настроение.

# 52
  • Мнения: 51
Здравейте мам4ета!

отдавна не съм се включвала, но бях в отпуск една седмица и вие толкова много сте изписали 4е не мога да смогна.Честито на всички които знаят вече цвета на гащичките си.... аз за съжаление все още не съм сигурна Sad((
За 3D няма да ходя - лекарката която ме наблюдава мисли че щом видеозона е показал че всичко е нормално -няма смисъл. За краката -все още не ме болят или подуват, но очаквам това да се случи в най скоро време.
А за килцата честно да си кажа не знам колко съм качила, но не е много и е само на корем;нямам проблем с кг и не знам колко съм била в началото...... Rolling Eyesсега съм 65кг на ръст 173см
Лек ден на всички мамчета с хубави коремчета! Simple Smile)))

# 53
  • Miami
  • Мнения: 412
Joy ох marvele извинявай за смеха ми, но тази дума ми стана много смешна Peace
И на мен подобни гледки ми влияят зле, абе изобщо от най-малкото нещастие,  което видя и се разплаквам.

miona здравей, ама как не знаеш колко си била преди? Като ходиш на консултация не те ли теглят newsm78. Мен още първия път ме претеглиха и сега като ходя пак ме теглят, мерят ми корема и чак тогава отивам на видеозона. Може би всеки лекар има различна практика.

# 54
  • София
  • Мнения: 389
Здравейте и от мен!
Аз пък от време на време чета в темата на мартенските мами и то при тях са сега едни родилни вълнения - много мило. И като прочета, че имат ново бебче и ми става такова мило, направо сълзичките ми потичат. Представям си и ние какви ще сме картинки като ни дойде времето   baby_neutral

# 55
  • Мнения: 210
И аз чета темите на всички от януари до март  Embarassed и само се разчувствам...   Grinning Даже на няколко пъти имаше "ред сълзи - ред сополи"  Mr. Green

# 56
  • Мнения: 657
Здравейте и от мен, момичета!  Hug
Не съм писала отдавна, но с това хубаво време в последните няколко дни направо е грехота да се стои в къщи Simple Smile
Ние сме си добре с бебка, момата си шава редовно дори наскоро е открила къде ми е пикочния мехур и много й харесва да ме побутва там и да ме разхожда до тоалетната за щяло и нещяло Laughing  Аз вчера ударих 68-ия килограм, да се похваля Simple Smile Иначе качвам постепенно което е добре.. Коластра - понякога забелязвам жълтеникави точици на памучетата, които си слагам на зърната след като ги намажа сутрин, предполагам че това е то коластрата, но и да не беше се появила не бих се притеснявала, както казахте и вие не е показател за нищо Simple Smile
И да ви се оплача - преди няколко дена зловещо почна да ме боли кръста, всички ми казват че е заради тежестта на бебето и промяната в стойката на тялото и най-вероятно е така, но ме държа поне 3 дена през които нито можех да седя нито да си намеря удобна поза за спане.. Сега поотмина, предполагам тялото ми вече си посвикна, та и нощем си поспивам спокойно вече..  ooooh! А от време на време ме наболява дупето, ама не мускула ами костта, то май пак било някакво разместване, свързано с подготовката на тялото за раждане.. Абе май всичко си е в реда на нещата ама просто е неприятно newsm78
Днес времето се сгрочи тъй че ще се седи в къщи и ще се гледат филми  Party Чао от мен засега!   bouquet

# 57
  • Разград
  • Мнения: 377
Здравейте, мили тумбачета!  Hug Вчера забравих да благодаря на Кака Мая за новата темичка. Сега да кажа и аз за коластрата. Не е нужно от сега да трътне, за да имаме после кърма, а и при всички е различно. Аз нямам още, но това ни най-малко не ме притеснява.
geneva2008  nbirthday на таткото и да си купонясате bigdance2

# 58
  • Мнения: 51
Кори, не зная колко съм качила от самото начало, тъй като аз с втора бременност ми беше доста спокойно -имах ОК от теста за бременност и отидох чак третия месец -не знам може би ако мои приятели не ме ръчкаха непрекъснато щях и в 4 -тия да отида на първа консултация. Та исках да поясня че не знам колко съм била още в началото, а иначе разбира се мерят и то всеки месец, последния не бях наддала нито килце;)
На мен също ми е доста уморено днес, а май е от пролетната умора, защото днес в офиса всички са така....
За ускорения пулс -и аз мисля че е нормално, моето сърчице бие като лудо, не съм го проверявала колко
Я мамите чиято бременност е втора да споделят те дали са така -аз съм го ударила на едно спокойствие -мъж ми вика че карам много безотговорна бременност!!!!

# 59
  • Мнения: 233
miona, няма нищо по-хубаво от това да караш една спокойна бременност!   Hug

Ние вече си имаме слънчице и днес ще поизляза малко да размърдам кокалчетата и дупето.   Flutter

Аз също качвам постепенно килца... вече съм +4  Mr. Green

Между другото, виждам там горе "на балкона" няколко мамчета, дето не са писали доста отдавна тук. Момичетата, включвайте се, че иначе ще има да се чудим кво става с вас: nickless, вероник ....

Общи условия

Активация на акаунт