Тарифен план /Мтел/ за дете - препоръки

  • 3 029
  • 15
  •   1
Отговори
  • на майната си
  • Мнения: 425
Здравейте, мами.
Моля Ви да споделите кой план е подходящ според Вас. Взех на щерката телефон, но нямаме време в момента да я включим в нашата група /за РД и не реагирах навреме  Embarassed/. Та купих и Прима и ми се иска да я прехвърля към някакъв ограничен план, да може а набира от 2-5 номера, и ако има вариант да е безплатно към тях. Идеята е детето преди училище да свикне да си служи с телефона, а не да навърта сметки  Grinning. Та да споделите извън групите кой какъв план ползва за детето си.

# 1
  • София
  • Мнения: 15 984
Първо дъщеря ми беше в група, после на ЛООП, сега е на Прима. Говори много, не може да се ограничава, правеше сметки по 45-50 лв. при кредитен лимит от 30 лв. След последната сметка от 86 лв и връчих Примата и я зареждам с определена сума месечно. Просто другите деца, които не са на абонамент само звънкат и затварят, тя ги набира и само тя се набутва да говори и аз да плащам. И от джобните и вземах и какви ли не скандали, не помага. Затова реших докато не започне да си изкарва сама парите Прима, а ако ми трябва аз я търся.

# 2
  • на майната си
  • Мнения: 425
 #Crazy малиииии, да ти е жива и здрава добри сметки прави  Laughing.
Моята и тя е една добродушна, дащна и приказлива, та затова ми се ще някаква ограничаваща тарифа /на 7 е все пак/, ама въобще не съм наясно, аз и към двата оператора съм в групи.

# 3
  • Мнения: 550
аз съм на лууп - няма месечна такса, към всички в лууп говоря за 1 ст./мин (500мин, но до сега не съм ги прехвърляла), и имам право на 2 номера към м-тел също за 1 ст/мин., минимално месечно потребление е 15лв. на сестра ми взех също на мое име като втора карта, там няма минимално потребление, но няма и право на номера към м-тел. сметката ми доста падна, за двата номера плащам общо към 50лв средно сметка, без да се ограничавам в разговорите. сега има и разни други оферти, разгледай http://loop.bg/page.php?p=prices

# 4
  • Мнения: 17 963
Моята щерка е на на сметка, такса 5 лв месечно, 100 безплатни минути към 3 номера. Много съм доволна, рядко сме доплащали 2-3 лв. чуваме се по 2- 3 пъти на ден за кратко.

# 5
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 167
За нашия първолак решихме, че Прима-та е достатъчна.

# 6
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Най- удачният вариант за дъщеря ми е Прима. Не може да се контролират иначе телефонните й разговори.
Явно си е до детето, моето е телефонист. Wink

# 7
  • на майната си
  • Мнения: 425
Благодаря на всички, явно засега ще останем на Прима, по натам ще я мисля  Thinking

# 8
  • Мнения: 2 700
Ако целта ти е да не свиква да навърта сметки, аз бих/съм заложила на Прима. Аз съм включила номера на дъщеря ми към моите безплатни разговори, така че когато се чуваме, тя ми клика и аз я набирам. Нейните пари в картата са за екстрени ситуации и наложителни разговори със съученици.

# 9
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Синът ми е на Прима. На година да я заредя най-много 2-3 пъти. Говори основно с нас(мен и баща му), като ние го избираме и много рядко със съученици и с бабите си. Има възможност с 5 номера да говори по-евтино, но почти не му се е налагало.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 840
Аз мисля, че можеш да я включиш на М-тел Комфорт 100 /100 минути безплатни към три номера/ и да я ограничиш да говори само в група, т.е. само към тези три номера. Можеш и да и деактивираш услугата изпращане на СМС. В такъв случай тя ще може да говори само към тези три номера.

# 11
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
И само да вметна, че децата имат способността да са много разсеяни и да губят и забравят. Та в този ред на мисли един загубен телефон с Прима би създал по-малко неприятности, ако някой го намери и реши да поговори от него.

# 12
  • на майната си
  • Мнения: 425
Аз мисля, че можеш да я включиш на М-тел Комфорт 100 /100 минути безплатни към три номера/ и да я ограничиш да говори само в група, т.е. само към тези три номера. Можеш и да и деактивираш услугата изпращане на СМС. В такъв случай тя ще може да говори само към тези три номера.

Това ми допадна, а за СМС-те е рано, сега стана на 7 - трудно ще пише още  Laughing. Просто искам да свикне с него бавно и под надзор, та в първи клас да не я мисля.

# 13
  • Мнения: 10 758
На дъщеря ми телефона е с тарифен план.Таксата е 6,50лв.Но сме я включили да говори само в групата.Демек - родата.Други номера не може да набира.От един месец е и със спрени смс-и, защото миналия месец се беше оляла Joy

# 14
  • виртуално
  • Мнения: 2 858
Дъщеря ми е с Прима, зареждаме по 10 лева  на 2-3 месеца. Не се обажда често, предимно използва игрите на телефона  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт