От кога може пшеничен зародиш?

  • 1 162
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 062
Това ми е въпросът. Знам, че е много полезен, но не знам от кога може да се дава на бебето. Предполагам, че може би е рано за моето бебе, но ми се иска да знам. Предварително благодаря.   bouquet

П.П. А ще ми е интересно и ако някой ми поясни и за подобни зърнени култури - ечемик, кълнове и т.н.

# 1
  • София
  • Мнения: 15 219
Eто една тема по първия ти въпрос, която би могла да погледнеш:
пшеничен зародиш?

Ето и част от едно отдавнашно мнение на Афродита:
Мноооого мислих Thinking , преди да се реша да ви кажа, какво ново научих днес от Д-р Емилова, но ще споделя, въпреки, че знам каква ще бъде реакцията ви. Както казва Лидия, нека всяка майка се довери на майчинския си инстинкт и отсее най-доброто за себе си и най-важното за своето дете. Та такааа...
.............

Пшеничен зародиш, кълнове от всякакви семена, булгур - да, стрити добре и по една чаена лъжичка за около шест месечно бебе, след около два месеца по две лъжички, за кълновете, а пшеничния зародиш на върха на лъжичката.

...................
[/u]
[/b]


Ако пуснеш търсачка с "пшеничен зародиш" и маркираш да търси само в Кърмене и Хранене с АМ, ще излязат доста мнения. Ще видиш, че много майки дават, както и с какви храни го комбинират.  Peace

# 2
  • Мнения: 1 062
Vivi, много ти благодаря.  Hug

# 3
  • Мнения: 1 217
От около 3 месеца,едно от междинните хранения на сина ми е кисело мляко с пшеничен зародиш. Peace

Общи условия

Активация на акаунт