Zlatno 4udo №14???

  • 2 487
  • 12
  •   1
Отговори
Zdraveite Laughing iskam da popitam dali nqkoi e izpolzval "zlatno 4udo №14".razbrah 4e se priemali t.e. kapkite de,sys stroga dieta,6te sym vi mnogo blagodarna ako q spodelite i s men Praynig

# 1
  • Мнения: 1 320
Аз го пия вече 10 дни , за първите 6 отслабнах с 4 кг , разтварям го в 50 мл вода. Не го използвам като добавка , а като заместител на хранене на  съответното място в схемата.
Като строга диета не съм си налагала , но ограничих сладките, шоколада и хляба / т.е. лиших се от тях, поне за сега Wink /
Така като гледам 1 шише ще ми дойде за 14-15 дни.
Трябва да се пие поне 2-3 месеца.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 827
и аз ще тичам днес към аптеката
нищо не губя да го пробвам  #Silly

# 3
  • Мнения: 2 534
Майка ми от два месеца е на него и свали шест килограма , смятам , че сваляне с такива темпове е добре .
Строга диета не спазва , но ограничава сладкото , хляба , и не пие газирано . Използва го като заместител на едно хранене дневно  , както е посочено в схемата .
Странно е , че всеки път като го купува , цената му се покачва

# 4
  • София
  • Мнения: 5 826
И аз съм го пробвала веднъж, ефекта е същия ако се намали храната, избягват се сладките и тестените неща и просто пропускаш едно хранене. Така че може и без "чудото".

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Цитат на: vessi
Не го използвам като добавка , а като заместител на хранене на  съответното място в схемата.
Като строга диета не съм си налагала , но ограничих сладките, шоколада и хляба / т.е. лиших се от тях, поне за сега Wink /

Значи пропускаш обяд или вечеря?
Засища ли? Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 1 320
Цитат на: Milenika
Цитат на: vessi
Не го използвам като добавка , а като заместител на хранене на  съответното място в схемата.
Като строга диета не съм си налагала , но ограничих сладките, шоколада и хляба / т.е. лиших се от тях, поне за сега Wink /

Значи пропускаш обяд или вечеря?
Засища ли? Rolling Eyes

Аз пропускам закуската и обеда ,вечерята по-рядко/само ако е по схема/
Сутрин пия кафе / с захар Simple Smile / , по обед съм навън , вечер слагам много неща на масата и понякога не мога да им устоя  Embarassed , но не ям нищо тестено / разрешавам си  само солети ....... 1 пакетче за цял ден ........ само това!!/ нищо газирано ,мазно и  сладко.
Рибата е на скара , пилето варено или печено , а пуешкото под формата на филе.
Когато съм много гладна изяждам по голямо количество таратор и то ме засища, не съм фен на супите след тях си оставам гладна.
Честно казано нямам много време да мисля дали засища Rolling Eyes  , но поне е приятно за пиене Wink.

# 7
  • Мнения: 6 315
Какво представлява това и колко струва? Аз по принцип ям веднъж дневно само.....Остава да се откажа от вечерята и да ям туй златно чудо, ама да не стане като с на Настрадин Ходжа магарето Wink.

# 8
  • Мнения: 2 534
Доста струва , опаковка , която свършва за 20дни - 15 лв.

# 9
  • София
  • Мнения: 3 108
И аз си го купих, обаче не можах да издържа да пропускам едно ядене... направо ми става лошо от глад! Вие как успявате???

Сега го пия като добавка....не знам дали ще има резултат така...

# 10
  • София
  • Мнения: 1 845
А как точно се пие, ако може да ми обясните?
Едно хапче се пие всесто едно ядене ли?
А мога ли да ви помоля да напишете някой телефон или друго нещо за връзка от опаковката-да питам може ли при кърмене да се пие.

# 11
  • София
  • Мнения: 4 423
От личен опит мога да кажа,че това Чудо не върши никаква работа. Imp ,само парите си дадох,а и го препоръчах на позната от която сега ми е неудобно,защото и при нея нямаше никакъв ефект Sad

# 12
  • София
  • Мнения: 8 272
Абе някакво друго Чудо ли съм пила ама там в схемата имаше и пропускане на 2 хранения?! Shocked

Общи условия

Активация на акаунт