Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 485 отговора

Днес се завихри спор в офиса по този въпрос и бих искала да разбера какво е всеобщото мнение.  Rolling Eyes
И като подвъпрос: Познавате ли семейства, които са без деца /не по мед.причини/ и са заедно или по-скоро се разпадат след години ?
Цитирай

Познавам. Обичат си живота, такъв какъвто е и не желаят раждането на едно дете да го промени. Тяхно право си е да избират сами.
Цитирай

Щекотлива тема. Твърде лична някак си. Не си падам да обсъждам решенията на другите. Уважавам ги, каквито и да са.
Познавам такива семейства, но не бих ги коментирала. Както и не бих пуснала такава тема.
Цитирай

Жал ми е за такива хора, и си мисля, че имат нещо сбъркано. Но това е лично мнение. Познавам такива екземпляри (мъже), уважавам и съм толерантна към избора им, но не ги разбирам.
Цитирай

противоречиви неща
Цитирай

Това решение е много лично. И никой не ми дава отчет по какви причини няма деца. Така че нямам мнение. И не виждам що за спор може да се заформи заради личното решение на 2ма човека, което по никакъв начин не засяга останалите.

За подвъпроса. Познавам и от двата типа: такива, които дълго са заедно и нямат деца (не знам по какви причини) и такива, които имат деца и бързо са се разделили. Та не виждам закономерност за това колко ще е дълга и щастлива една връзка според това двойката има или няма деца.

Цитирай

он дъ чери трии

Мисля , че майките им е трябвало да мислят като тях...
Цитирай

аз скоро си мислех за тези,които искат деца,а нямат,но въпреки това са заедно от мноого години без изгледи да се разделят. Все си мисля,че такива хора сигурно много се обичат.
А иначе не знам,на мен ми е странно това някой да не иска да има деца и все си мисля,че може би си има някакви по-лични причини за това,които не назовава пред всички.
Цитирай

Всеки има право да живее живота си според собствените си разбирания. Стига да не пречи на околните.
Цитирай

според мен е нормално човек да избере да няма деца, така както е нормално да избере да има деца.
Не ми се струва странно. По-странно ми е, че повечето хора смятат за задължително имането на деца.
Цитирай

София

Ами, нищо не си мисля.Всеки, си решава сам за себе си.
И не, не познавам семейства без деца.И все пак това  не им пречи да се разпадат.
Вярно е че, децата скрепяват семейството но, понякога това не е достатъчно.
Цитирай

Мисля, че си е тяхна работа какво да искат и какво не.
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

не се сещам за сем. без деца.
А какво мисля.... ммм... не е за разправяне Flutter
Цитирай

Thinking
Не мога да съм сигурна дали наистина не искат, или само казват така. Всъщност проблемът може да е много по-различен - някой от двамата да е стерилен. Но не върви това да се обяснява пред всички приятели, нали?
Цитирай

всеки сам си решава какво иска и какво не
трябва ли да имам някакво по-различно отношение към такива хора? не мисля.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 485 отговора