силният слаб пол

  • 1 478
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
тиху,ма парцауу.Аз не ти ли казах оня ден,че от веднъж гей не се става,камо ли със зачатъци на феминизъм. Това,че съм издоила веднъж-дваж бика може само леекинко да ме е еманципирало. ПОне така ми обеща сър Елтън Джон Wink

# 16
  • Мнения: 1 224
Усещам аз, че напоследък има нещо мъжествено в теб.. Само не ме бий , моля те  Praynig Joy

# 17
  • Мнения: X
Иска ти се на теб,мазохистка такава. Чакай малко да ми се калцират китките и тогава,обещавам ти Hug

# 18
Членка на гей организация...  Thinking
Не бях чувала  Joy

John Lord, няма ли да подкрепиш изказването си?!

Че да не би авторката на тези писаници за мъжете да е подкрепила тезата си с някакви доказателства?
А членка на гей организация е нещо като педерастка. Mr. Green

# 19
Вижте само колко уязвимо,романтично същество било това мъжът,бе
http://netinfo.bg/?tid=40&oid=1166421
Айде аз отивам да лекувам моя,че ми е болничък. лека вечер!И пазете крехките същества до вас!

Това може да го напише само някоя крайна феминистка, мразеща до дъното на душата си мъжете.Или членка на някоя гей организация. Sunglasses
Абе джонка,ти нещо ме съмняваш. Търсиш под вола телИ.И феминизъм под една чисто човешка загриженост  и любов  към ближния.

Съмненията ги опровергавам искрено и лично,/ но без Миглена Ангелова/.
И не нас тия със загрижеността и любовта към ближния.
Представи си под кравата какво ще търся тогава...

# 20
  • Мнения: 1 224
Че да не би авторката на тези писаници за мъжете да е подкрепила тезата си с някакви доказателства?
А членка на гей организация е нещо като педерастка. Mr. Green

Като ти погледна ника на ум ми идва следното - бельо Лорд - мъжете го предпочитат.. Ти си се написал Лорд .. говориш за гей организации.. Интересно .

# 21
Че да не би авторката на тези писаници за мъжете да е подкрепила тезата си с някакви доказателства?
А членка на гей организация е нещо като педерастка. Mr. Green

Като ти погледна ника на ум ми идва следното - бельо Лорд - мъжете го предпочитат.. Ти си се написал Лорд .. говориш за гей организации.. Интересно .

Ами както казваше баба ми, гледай на една жена кво и е в главата и и крой капела. Mr. Green
Прояви малко повече въображение, стига си мисли за "хубави неща", никът John Lord няма нищо общо с бельото. Laughing

# 22
  • Мнения: X
Вижте само колко уязвимо,романтично същество било това мъжът,бе
http://netinfo.bg/?tid=40&oid=1166421
Айде аз отивам да лекувам моя,че ми е болничък. лека вечер!И пазете крехките същества до вас!

Това може да го напише само някоя крайна феминистка, мразеща до дъното на душата си мъжете.Или членка на някоя гей организация. Sunglasses
Абе джонка,ти нещо ме съмняваш. Търсиш под вола телИ.И феминизъм под една чисто човешка загриженост  и любов  към ближния.

Съмненията ги опровергавам искрено и лично,/ но без Миглена Ангелова/.
И не нас тия със загрижеността и любовта към ближния.
Представи си под кравата какво ще търся тогава...
За да те подразни толкова статията,значи имаш някакъв проблем със половете. Особено след като ти е толкова лесно да даваш  определения. Извинявай,ама никак не звучи по "лордски"

# 23
Пепиляжке, последното нещо, което може да ме издразни са такива измишльотини и бла-бла писаници.
Нямам проблеми с половете, още по-малко с Вашия. А тук всеки може да даде определение, стига те да не звучат като библейски постулат или като някой закон на Архимед. Sunglasses

# 24
  • Мнения: X
Аз също не твърдя,че смятам написаното в статията за самата истина. Радвам се,че нямате проблем с Нашия пол Mr. Green и по този повод отивам да си напудря..носа. Outta Joint

# 25
  • Мнения: 8 999
"Българска гей организация "Джемини" е самостоятелна и доброволна организация на физически лица (мъже и жени) със сексуална ориентация към лица от същия пол, бореща се в рамките на закона срещу нарушаването на гражданските и политическите права на своите членове"

Понятието "гей" се използва както за мъже, така и за жени.

Колкото до слабия и силния пол, това малко ми намирисва на проучване от сорта: кърмените и некърмените деца.

# 26
  • Мнения: X
ами явно тия мъже от статията не са ги кърмили достатъчно Joy

# 27
  • Мнения: 24 467
Също така са играли с кукли на 2 години, връзвали са им панделки и са ги обличали в роклички.

Общи условия

Активация на акаунт