силният слаб пол

  • 1 475
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
 Вижте само колко уязвимо,романтично същество било това мъжът,бе
http://netinfo.bg/?tid=40&oid=1166421
Айде аз отивам да лекувам моя,че ми е болничък. лека вечер!И пазете крехките същества до вас!

# 1
  • Мнения: 2 631
Ми то аз май прочетох повече факти за жените, отколкото за мъжете  Joy

# 2
  • Майничка
  • Мнения: 12 483
Ай ся и да ги жалим. Mr. Green
Щом са оцелели след векове естествен подбор, значи има още живот в тях! Laughing

# 3
  • Мнения: 606
  Е как няма да се поболеем.....  От късане на нерви е.

# 4
то май напоследък няма разлика между половете, тя започна да храни него ,  а той й изневерява пак с него

# 5
  • Мнения: 5 622
то май напоследък няма разлика между половете, тя започна да храни него ,  а той й изневерява пак с него

искаш да кажеш, че мъжете са станли гейове, ли?  newsm78


Аз, обаче не съм съгласна със статията. Или ако е така, то мъжете много умело прикриват чувствата си  Wink

# 6
  • София
  • Мнения: 1 176
Глобалните заключения и слагането под общ знаменател  всичко и всички ми идва в повече. Мъжете това, жените онова.  Tired
Бла бла.  Grinning

# 7
Вижте само колко уязвимо,романтично същество било това мъжът,бе
http://netinfo.bg/?tid=40&oid=1166421
Айде аз отивам да лекувам моя,че ми е болничък. лека вечер!И пазете крехките същества до вас!

Това може да го напише само някоя крайна феминистка, мразеща до дъното на душата си мъжете.Или членка на някоя гей организация. Sunglasses

# 8
  • Мнения: 2 631
Членка на гей организация...  Thinking
Не бях чувала  Joy

John Lord, няма ли да подкрепиш изказването си?!

# 9
  • Мнения: 152
Това може да го напише само някоя крайна феминистка, мразеща до дъното на душата си мъжете.Или членка на някоя гей организация. Sunglasses
хлебец еж , водица пий...и дий пърпъл , дий...  Mr. Green и аз си мисля , че е неква болна феминистка тая...
жените..., сили за нам си ко... ноу важно!

# 10
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Ох,милите.Толкова мъчно ми стана Sick

# 11
  • Мнения: X
Моля,моля,не съм писала аз статията, просто исках да споделя на какво съм се натъкнала. За някои неща съм съгласна, за други не. Трети даже ме учудиха.

# 12
  • Мнения: 24 467
Поредният "напълно научно доказан факт" от скучаещите учени на N- ския университет в Х-щат, нам коя си губерния, позовано на напълно обективни и задълбочени статистически проучвания...

Въобще не си падам по обобщенията и статистиките. Някои ме разсмиват, за което благодаря на тези "учени".

# 13
  • Мнения: X
Вижте само колко уязвимо,романтично същество било това мъжът,бе
http://netinfo.bg/?tid=40&oid=1166421
Айде аз отивам да лекувам моя,че ми е болничък. лека вечер!И пазете крехките същества до вас!

Това може да го напише само някоя крайна феминистка, мразеща до дъното на душата си мъжете.Или членка на някоя гей организация. Sunglasses
Абе джонка,ти нещо ме съмняваш. Търсиш под вола телИ.И феминизъм под една чисто човешка загриженост  и любов  към ближния.

# 14
  • Мнения: 1 224
пепиляжка, може ли да се познаваме от толкова време и да не ми споделиш тайната , че си Гей? И то феминистичен  ooooh!
Аз се чудя , защо само целувки ми пращаш , а то ето каква била работата.
Милу, милууу
  ooooh!
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт