Тренч

  • 14 341
  • 128
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 885
Понеже времето е подходящо за тренч да ви попитам носите ли?
Какви цветове имате?
В момента по магазините (аз за съжаление нямам време да обикалям Sad) какво се предлага?
Горе-долу как вървят цените? В Манго? Нещо по-луксозно?

# 1
  • Мнения: 6 617
Нося, имам само черен ако имах време за обикаляне по магазините 100% щях да имам още един. Laughing

# 2
  • София
  • Мнения: 4 746
Искам червен ама нямам време да ходя по магазините  #2gunfire Надявам се поне в събота да успея. 

# 3
  • Мнения: 779
а какво е трен4

# 4
  • София
  • Мнения: 10 858
През декември си взех от Манго, много готин нещо между екрю и бяло. Страхотна материя.

# 5
  • Мнения: X

Ново, модерно определение за тънко палто или поне така мисля.  Joy
Аз лично не използвам тази дума, нито мои познати, само тук я чета.  Laughing

# 6
  • Мнения: 779

Ново, модерно определение за тънко палто или поне така мисля.  Joy
Аз лично не използвам тази дума, нито мои познати, само тук я чета.  Laughing
Heart Eyes.... newsm78явно не сме в 4ас с "модата" Laughing

# 7
  • Мнения: 4 435
Харесвам,но още не съм си взела.Днес мерих един страхотен,но беше единична бройка и номера беше "m",беше ми голям.Иначе е  с много интересно късо ръкавче,силно вталеничко,с коланче,а надолу беше балон,за първи път видях такъв,седеше ми супер,ама голям за съжаление.И цената му беше само 75лв. #Crazy

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 779
Много харесвам тренчове, но все още не съм се сдобила с такъв. Искам в бежов цвят  Heart Eyes Ще следя темата да видя дали някой има попадения и ако да, в кои магазини.  Flutter

# 9
  • Мнения: 2 726
за тези,които се чудят какво е тренч,заповядайте: Wink

http://www.promod.eu/coats/trenchcoats

# 10
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Преди две години тази дреха беше оплюта в "Красива мама".  Mr. Green И тогава аз си купих, български (за износ във Франция). Party
Съвсем класически модел, бежов.
Сега си намерих и мокасини. Имам и барета.
Ако ме видите по улиците, ще ме познаете по франзелата, която нося под мишница. Понякога си тананикам и шансони.  Laughing

# 11
  • Мнения: 65
Французите имат силна слабост към тренчкота.Сега особено модерни там са тези в червен цвят.

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 277
Ох, аз страшно си падам по тези в Манго и съжалявам, че не си купих, когато имаше на разпродажба. В момента пак там има уникално манто-цикламено, в което направо съм влюбена Laughing, но не знам обаче как ще прежаля около 120 лв.

# 13
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Преди две години тази дреха беше оплюта в "Красива мама".  Mr. Green И тогава аз си купих, български (за износ във Франция). Party
Съвсем класически модел, бежов.
Сега си намерих и мокасини. Имам и барета.
Ако ме видите по улиците, ще ме познаете по франзелата, която нося под мишница. Понякога си тананикам и шансони.  Laughing


Аха, помня я тази тема. 95% от съфорумките НИКОГА няма да облекат такова нещо.  Grinning

Шлифер е думата, която търсите.

За да съм поне малко по темата - нося сиво-белезникав един такъв. С мокасини. И тричетвърт панталон. Явно, трябва ми барета. Василиса, няма страшно, аз живея в друг град. Grinning

# 14
  • Мнения: 1 885
Търся нещо точно такова, но не бежаво или червено, по-скоро някакъв нестандартен цвят - розово, синьо, зелено .. може и пастелни.
Някой да е мярнал?

Общи условия

Активация на акаунт