Хайде на постите!

  • 67 294
  • 743
  •   1
Отговори
  • Мнения: 111

Кажете кой ще участва в предстоящите Великденски пости?
Може да обменим и някой идейка, че бързо ми се изчерпват рецептите. newsm78

# 1
  • Мнения: 1 655
пробвала съм ама не мога да издържа без млечни продукти

# 2
  • София
  • Мнения: 478
 Peace присъединявам се

# 3
  • Мнения: 3 036
И аз искам да се присъединя,
но това са най  - дългите пости и
не знам дали ще се справя,
но поне ще се опитам.
Пишете ме в групата.
Давайте повече рецепти!

# 4
  • Мнения: 481
Преди да забременея, постих и на тези и на Коледните пости. Много добре ми се отразяваше, но все още кърмя и пак ще пропусна.
Иначе, аз доста хапвах тофу, освен това майка ми слага във фризера печени чушки, печени патладжани и с тях се правят много вкусни неща. Аз много харесвам един соев хайвер с чесън - намазан на филийка черен хляб с печена чушка отгоре става прекрасна закуска. Авокадото, също спасява често положението-пак резен авокадо върху тост и резен домат отгоре, мммммм... Аз, и без пости, редовно си ги ям тези неща.
Като ми се хапваше манджичка, купувах различни зеленчуци - лук, морков, картоф, целина, домат и си правех "шарена манджа" (така я наричаше баба ми).

# 5
  • Мнения: 111

То аз няколко пъти съм ги правила целите пости, но накрая вече бях постоянно гладна. Пък и навън е трудно човек да намери нещо за хапване. Хубавото е поне , че не мога да се тъпча с шоколад и други подобни. Joy

# 6
  • Мнения: 1 208
Ох много се изкушавам от постите. Имам едни опит, но накрая точно защото нямаше какво да ям докато съм на работа и само се тъпчех с хляб и надебелях като резултат. Ама имам време да помисля до неделя Mr. Green

# 7
  • София
  • Мнения: 7 023
Аз пък постя само една седмица точно преди Великден,  Confused не мога да издържа повече без сиренце и кисело мляко.

# 8
  • Мнения: 5 647
А откога всъщност започват постите?

# 9
  • Мнения: 2 926
Не пропускам пост  Peace
Отразява ми се перфектно.
Но я си кажете бързо, на 100% ли спазвате поста - без секс и алкохол и с мирни и спокойни души?  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 1 208
Моят пост беше само за храната, не можах да се сдържа да не пия бира. Embarassed

# 11
Постите започват от понеделник, като сега в неделя /02.03/ е месни заговезни. Заговява се с месо и следващата седмица е разрешено мляко, сирене, яйца и риба. На 09.03 е сирни заговезни, заговява се с мляко, сирене, яйца и риба и от 10.03 се пости изцяло до 27.04, когато е Великден. Пожелавам Ви леки пости!

# 12
  • Мнения: 153
И аз се присъединявам към постите, но не на 100% Embarassed, т.е ще постя само от млечни и месо Laughing
 02.03 са месни, а на 09.03 са сирни, нали така?

# 13
  • Мнения: 256
И аз мисля да се пробвам да постя! Казаха ми че мога да си направя бели пости, т.е само без месо, без да се ограничавам за млечните!

# 14
  • Мнения: 526
Мъжо почна постите  PeaceНо аз не мога без млечни продукти. Ще откача ако 2 дни не ям нещо млечно  Sad. И с рецептите се ужасявам, защото 2 седмици имповизация, на третата-в задънена улица.

Общи условия

Активация на акаунт