детски колички

  • 3 233
  • 26
  •   1
Отговори
  • Varna
  • Мнения: 414
здравейте мами.знам че тази тема е много обсъждана,но още не мога да взема решение-триумя се между детски колички Чиполино Пуки/притеснява ме само че май е по -тясничка/,Чиполино Дакота тя пък е тежичка и Кангаро Круизер много ми харесва но не съм чувала отзиви.ако някой има мнение или пък по-добро предложение нека да се включи.Благодаря предварително

# 1
  • София
  • Мнения: 8 272
Мястото на питането е в На пазар, там е и информацията.

# 2
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Аз имам чувство, че съм старомодна относно детските колички. Мисля, че сега всички колички са доста малки за бебета. Някак си няма място за дечицата. Затова предпочитам тези, в които има място за бебчо.
Моята количка е HAUCK DISNEY.
Това си е лично мое мнение за количките, не искам да го натрапвам.

# 3
  • София
  • Мнения: 5 693
Aз съм с Пуки и никак не е тясна,лека е съм супер доволна! Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 1 504
Ами виж коя ще ти е най-удобна/все пак трябва да е маневрена и доста ще я буташ/, как се сгъва, колко тежи, бебето дали ще е с лице към теб или не, колелата не трябва да са от най-малките, доста друсат, виж дали количката има амортисьори или не, лесно ли се сваля плата за пране, кошницата колко кг. поема, да не е от най малките, може ли да се поизправя гръбчето и  до какво положение..дали количката е комбинирана или само зимна. Винаги има период в който бебето отказва да спи в количката и ние си мислим, че му е тясна/ при нас това беше 6 7 месец, а сега си спинка като пич, ем къде къде е по-голяма беба и по облечена/. Аз си бях харесала "Елеганс" на Чиполино..но я нямаше на склад...в крайна с/ка купихме на АВС design и съм супер доволна.

# 5
  • Мнения: 941
моят съвет е да си вземеш кангуруто, имала съм и кангуру и чиполино, чиполиното няма да повторя но си купих пак кангуру, много здрава и удобна количка, когато спреш да  я ползваш ще си  е пак като нова, лесно се поддържа тапицериите са много хубави и не се захабяват и развличат,

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 1 250
Аз се спрях на Форцата на Чиполино  Peace Не е тясна, маневрена е и е лека...

# 7
  • San Diego, CA
  • Мнения: 78
и аз съм за cangaroo newsm10

# 8
  • ....от ляво до десния завой...
  • Мнения: 273
Ние при сина ми си избрахме едно моделче на Бертони и сме много доволни от него - лекичка, лесно маневрена, зимна и лятна - комбинирана, нито много голяма, нито много малка, с чупеща дръжка - това беше идеално за съпруга ми, защото той е доста височак, а аз съм по-мъничка, а коша-столче се вадеше и можехме да го слагаме в колата и возехме бебето в него Peace!Струваше през 2004година около 180лв.
Сама трябва да избереш кое моделче и марка количка ти допада и ще се чувстваш конфортно да я буташ, а също и в коя на бебето ще му е добре!Успех в избора! Grinning

# 9
  • Мнения: 881
Ние сме с Кенгуро Ексклузив PeaceМного удобна и маневрена количка Peace

# 10
  • Мнения: 1 197
Aз съм с Пуки и никак не е тясна,лека е съм супер доволна! Peace
И аз съм много доволна от този модел

# 11
  • Варна
  • Мнения: 773
Пуки има съседката ми. Тясна, къса и ужасно неудобна за бутане. постоянно я блъска, натиска да мине през най-малкото препятствие. Аз имам cangaroo круизер и съм ужасно доволна. Големи гуми за да минаваш на всякъде без проблеми, маневрена, широка, удължение за крачетата, абе просто е страхотна.  Peace

# 12
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 380
Аз имам Кенгуро круизер - зимата в снега бях единственна с детето на вън. Направо като джип с големите гуми, минавах през снеговете.
При по-дълги разходки, сина ми още спокойно спи в нея. Има голям гюрук - дори и без дъждобран го пази от вятър или дъжд, голям кош, чупеща се дръжка, чанта, покривало за крачетата.
Много съм доволна, на това се казва "яка" количка, може да израсте поне още 2 деца.

# 13
Моята е "Galiano" - полска.

Специалните ми изисквания бяха:
- към колелетата ( помпят се и са със спици като на колело ; страшно меко возят; големи са)
- начина на окачване - с каиши, което още повече подобрява мекото возене

Плавна и удобна за бебето , като се има предвид, че улици и тротоари - всичко е в дупки.

Много леко и меко се кара.

250лв.

# 14
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Аз ползвам Чиполино Дакота- доволна съм,удобна е.Цяла зима не сме се спрели, все сме навън.Обаче е тежка.С първото дете имах Кенгуро, но дръжката се счупи и не можах да я използвам за второто.

Общи условия

Активация на акаунт