«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

улинари€
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-3 от 3 отговора

софи€

ћнени€: 46
–еших да сподел€ с вас как прав€ супата аз,защото наистина е много бърза и лесна  Peace и никога н€ма фал.
1грава лук
1по-гол€м морков или два по-малки
250гр.кайма
1 кафена чашка ориз
ћаги-зеленчуков микс-една суп.лъжица(без връх,че е много солена)-може и пикантина
целина суха
чубрица
1€йце
1кофичка кис.мл€ко
«апържвам лука и морковите с подправката ћаги,сипвам вода,през това време си прав€ топчетата,в които не слагам јЅ—ќЋё“Ќќ нищо.— черпака ги заливам с вр€щага супа и ги пускам в тенджерата,добав€м ориза и подправките.—лед 10 мин.супата е готова.—вал€м от котлона и застройвам с €йцето и мл€кото към което съм добавила от супичката за да не се пресече.
ѕилешката € прав€ по абсолютно същи€ начен,но ползвам бульона от пилето и р€дко € застройвам,защото и така си е много вкусна  Peace
ƒа ви е сладко.

÷итирай

ћнени€: 655
браво за хубавата идейка,направое ми спестиш доста време.само си избери какво да те черпи€ заради спестеното време Laughing
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 391
—амо неразбрах както е написано -ц€ла кофичка кисело млеко се слага в супата в застройката ли?  newsm78
÷итирай

—офи€

ћнени€: 4 166

«апържвам лука и морковите с подправката ћаги,сипвам вода,през това време си прав€ топчетата,в които не слагам јЅ—ќЋё“Ќќ нищо.— черпака ги заливам с вр€щага супа и ги пускам в тенджерата,добав€м ориза и подправките.—лед 10 мин.супата е готова.......

«а 10 мин. ти увира ориза и каймата, или аз нещо не съм разбрала Thinking
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-3 от 3 отговора