Споделете 52

  • 19 873
  • 1 055
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 281
Първа, първа!

# 2
  • Мнения: 1 052
Гаднярка!

# 3
  • Мнения: 3 405
Много ми стана мъчно за нахапаното от кучета детенце.
Моето мъниче като види куче бяга към него да го прегръща и му се радва и му говори нещо.
Да му насаждам ли страхове или да го оставя да ги обича?
Ние имаме куче, което е при дядо му. А бездомните, как да им имам доверие?
Уф.

Въпросите ми са риторични, разсъждавам си така.

# 4
  • Мнения: 742
Сън не спите, ей. Много са ви хубави новите премени.

# 5
  • Мнения: 3 405
Имаше дискусия за новите къщички за децата от Могилино-грозна история, на кратко: хората не искат пищящи деца да смущават покоя им, вече имат старчески дом в квартала, дементни се разхождали на свобода и т.н., хем ги разбирам, хем не. Хайде, че трябва да отивам на работа.

закостенялост човешка

# 6
  • Мнения: 494
 Aйде да съм от първите в новата тема...Споделям, че по-малкият ми син изкара здрав в градината точно седмица и половина и пак, за пореден път, е болен...Изглежда този път няма да е така тежко, но все пак...Споделям, че ми се налага да пътувам по задачи още днес вечерта, та чак до събота и ми е много кофти, че оставям малчо с майка ми болен, че и по-големия ми син ще гледа...Споделям, че вече се чувствам абонат в кварталната аптека и ще трябва, сигурно, специална отстъпка да искам (,то пък като ще ми дадат...как не!)...Споделям, че се ужасих от новините, в които говореха за това, че децата от Могилино, които ще бъдат настанени в защитени жилища,  ще "притесняват" хората от квартала...Споделям, че обществото ни има още толкова много да пораства, че чак не виждам кога ще стане зряло... Confused

# 7
  • Мнения: 503
Това, ако не е дискриминация, какво е? Говоря наизуст, защото не съм гледала дискусията. Някакви сериозни аргументи, освен че ще им развалят спокойствието?

# 8
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Добро утро Grinning!

# 9
  • Мнения: 3 405
Уф, тази сутрин само пухтя.
Надявам се, че ние (повечето от нас) няма да сме като тези хора и ще предадем това и на децата си.
Децата не виждат разликата, възрастните я насаждат слагат етикети, рамки ...
Спирам, че започвам да се ядосвам.

# 10
  • Мнения: X
Споделям, че в събота, ако не ми мине котка път, ще бъда във Варна. Party Варненки, очаквам духовата музика! Laughing
Споделям, че вчера бях като чалдисана и нищо не ми се правеше. Мръхтуних цял ден пред компютъра и дори не писах във форума. Това дали е пролетна умора?

# 11
  • Мнения: 1 992
Човек докато ви изчете и нова тема сте пуснали.

# 12
  • Мнения: 3 423
Добрутро, пиленца!

Май съм понастинала и много
ме боли дясната ръка, но ще
мине, и пак ще ви помахам!
Споделям, че вчера бях 20 км
навътре в изтока, променил се е.

# 13
  • Мнения: 2 070
Ето ви нещо интересно за гледане по ТВ или на живо, ако сте в Сф. Снощи детето много се изкефи. Ако не сте на работа или на път все пак по това време.

16:20 Световно първенство по фигурно пързаляне за юноши и девойки /оригинален танц/, пряко предаване от Зимния дворец на спорта в София - Канал 1

Гледах и аз реакциите за построяването на къщичките. Отврат. Ей сега в К1 в сутрешния блок.
Чухте ли едната патка какво каза - че такива увредени деца се зачеват в пияно състояние и показват деградацията на обществото, нещо такова и бяха думите. Другата щяла да абортира, ако знаела, че носи увредено дете, но нищо не отговори на въпроса "бихте ли го изоставили, ако вече сте го родила". Най-абсурдно беше това с чистият въздух - тези деца заслужавали да ги гледат на чист въздух, не в центъра. И как така ще са в центъра, където хората си правели празниците.  ooooh! Разказвам за негледалите.
В примитивните общества така са изолирали увредените, болните, самоубииците, дори са ги погребвали в други гробища. Когато нещо не се вижда то не съществува. Не сме мръднали.

# 14
  • Мнения: 2 070
Лисо, помахай с лявата пък.

Аз съм със сополиво дете, снощи имаше лека температура и сега е при мен. Май нищо и няма по-сериозно, ама да я наглеждам. Добре я финтирах - заиграх я на фризьорство, козметика и масажи, та успях и кожата да и обърна на гръбчето и цялата да я намачкам, включително главата и лицето, та и се поотпуши носа. И за мен имаше бонус масаж.
Ще ходим да ни напече и да накупим мартеници.

Общи условия

Активация на акаунт