Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Варна/Балчик

Здравейте мами, търся добър хомеопат за бебка във Варна.
Цитирай

Варна

д-р Соколова,но работи само частно,ако се интерисуваш ще ти изпратя координати Peace
Цитирай

Варна/Балчик

Здравей Глухарче, благодаря за бързата реакция. Бих искала да ми дадеш координатите на тази лекарка.  Smile
Цитирай

Варна

д-р Рада Соколова
ул.Никола Михайловски 1
сл.тел.052/60-89-86
дом.тел.052/31-87-66
Аз лично съм доволна от нея
Цитирай

Варна/Балчик

Благодаря!  bouquet
Цитирай

Варна

За мен най добрия хомеопат във Варна е д-р Кремена Хаджиева(класически хомеопат)Лекувам дъщеря си а от скоро и себе си при нея.Един невероятен лекар и ЧОВЕК.
Цитирай

Варна

Като доп. информация:Д-р Соколова не е класически хомеопат.
Цитирай

Варна/Балчик

Хей, rosiel дай някакви координати на тази лекарка. И ако можеш да ме светнеш каква е разликата между класически хомеопат и некласическия. Извини ме за невежеството! Peace
Цитирай

... при вятъра и вълните

Аз знам за д-р Хаджолян. Доколкото знам приема в МЦ "Надежда"
Цитирай

Варна

Основната разлика е че класическия хомеопат взема 30 лв. за преглед а другите по 15 лв.Това е в кръга на майтапа Very Happy
Цитирай

Варна

Като доп. информация:Д-р Соколова не е класически хомеопат.
Какво искаш да кажеш с това.Това че не е класически хомеопат не я прави лоша лекарка.
Цитирай

Моят племенник е на 2г. и 4мес. и имат големи проблеми с приспиването.Както на обед, така и вечер.Приспиват се с часове,на обед понякога не успяват да се преборят с неговия "инат" и остава без сън.Ходили са на психолог, пили са хомеопатични лекарства(без да са ходили на лекар-хомеопат,който да ги предпише),но досега няма ефект.Голяма борба е.Сякаш нарочно не иска да заспи, иска да става да пиша,да пие чайчета,да му четат приказки.Та въпросът ми е, хомеопат може ли да им помогне,незнам,някакви лекарства ли могат да се изпишат,какво да правят.Посъветвайте ме!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.