Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 116 отговора

София

Има ли нещо , което направо да ви бърка в очите , когато видите някой облечен в него ? Нещо , което никога дори не бихте си помислили да облечете? Кое е то ? Аз лично не мога да понасям тези дънки, които са с пришит корсет на тях и талията им стига до под гърдите  Sick
Цитирай

Белгия/София

Е, чак да ми бърка в очите, не, уважвам чуждия вкус. Не бих облякла пола върху панталон, както често виждам.  Crazy
Цитирай

И на мен ми се вижда смешно пола върху панталон. Peace
Цитирай

Не бих носила потури.
Цитирай

В полето на неограничените възможности.

Е, чак да ми бърка в очите, не, уважвам чуждия вкус. Не бих облякла пола върху панталон, както често виждам.  Crazy

Е, това не съм го вiждала... пола върху пола, да... ама това, което казваш ти  Shocked Crazy

Цитирай

София

Като казахте пола върху панталон се сетих за едно момиче , което видях миналата седмица на Витошка. Беше с дънки и отгоре с пола до коляното..  ooooh! Щом още я помня , значи съчетанието и е било.. чудесно  Sick
Цитирай

София

Аз пък пола върху пола не съм виждала  Shocked
Цитирай

Като казахте пола върху панталон се сетих за едно момиче , което видях миналата седмица на Витошка. Беше с дънки и отгоре с пола до коляното..  ooooh! Щом още я помня , значи съчетанието и е било.. чудесно  Sick

Това не сме го казвали, но има такова съчетание - пола върху панталон. Едно-времешна мода. Има сполучливи попадения. Перди години имах такъв панталон, но полата беше по-скоро като престилка и беше къса. Можеше да се маха. Бяка в един цвят.

Цитирай

София

Анче, а Блонди какво е казала ?  Mr. Green
Цитирай

Белгия/София

Това не сме го казвали, но има такова съчетание - пола върху панталон.

Е, как да не сме го казвали? Нали го коментирахме малко по-нагоре   Very Happy
Цитирай

В моя випуск в училище има едно момиче,което се облича меко казано странно. Shocked
Скоро беше облечена със сив панталон,върху него синя пола,отдолу с цикламени кецове,а нагоре-с червен блуза с дълъг ръкав и върху нея беше сложила бял потник. Shocked
Цитирай

Това не сме го казвали, но има такова съчетание - пола върху панталон.

Е, как да не сме го казвали? Нали го коментирахме малко по-нагоре   Very Happy

Ми аз съм прочела пола върху пола  35 35 35 Нали съм недескиФ  ooooh! Mr. Green
Цитирай

София

В моя випуск в училище има едно момиче,което се облича меко казано странно. Shocked
Скоро беше облечена със сив панталон,върху него синя пола,отдолу с цикламени кецове,а нагоре-с червен блуза с дълъг ръкав и върху нея беше сложила бял потник. Shocked

Вероятно става въпрос за скоро нашумелия Емо стайл. Много неприятно се обличат въпросните деца.. И си правят едни прически  ooooh!
Цитирай

Вероятно става въпрос за скоро нашумелия Емо стайл. Много неприятно се обличат въпросните деца.. И си правят едни прически  ooooh!
Не,не е Емо. Shocked
Според мен иска да покаже,че има повече дрехи  Laughing
Цитирай

И аз щях да кажа, че се прави на "Емо"....
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 116 отговора