Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 28 фев. 2008, 12:03 ч.

Ще имам близнаци! Тема с продължение.... 4

• 12 475
  • 200
  •   1
Отговори
Нова пролетна тема с пожелание щъркелите да ви донесат най-здравите, хубави и умни бебета! 

bouquet  bouquet

Нека тук да запишем термините си, къде ще раждаме, какви бебета очакваме.
           А след това, когато гушнем своите бебоци, да разкажем нашите истории как станахме близнашки майки.
           Кога и къде родихме, как кръстихме децата си, как се появиха и други такива впечатления от раждането.
                                                              Надявам се да сме си полезни. 
       Предполагам, ще бъде интересно и полезно ако в темата се включат и вече станали близнашки майки. Hug

Ето и какво показва нашата анкета досега. До момента очакваме:
- 5 двойки момченца                                       

- 8 двойки момиченца                                     

- 10 двойки момиченце и момченце         

-11 двойки, които още крият пола си               

- 1 тройка, на мама Velizaria                           

А сега ето и нашите термини и дати на раждане по ред на очакваните бебета  Wink

01.01.2008г.  - МЕЛ                           -Стилян и Ивелина
27.01.2008г. -Zoq(19.02)             -Александра и Велизара
30.01.2008г. - mimozka23(19.02)   -Станимир и Мартин
31.01.2008г. - rumialka(27.02)      -Кристина и Силвена
02.02.2008г. -бубето 29(24.02)   -Вяра и Велизара
25.02.2008г.  -dobi_sh(11.03)      -Георги и Ивайла
03.03.2008г.  - slonchetka(13.04) -момче и момиче
08.03.2008г.  - ilenze(18.04)         -Димитър и Елица

25.12.2007г.  - viki_79                      - пол неизвестен
20.02.2008г.  -Veni_Bo                     - момчета
12.03.2008г.  -stefffiii                       - момче и момиче
14.03.2008г.  -PEPI 78                     - пол неизвестен
23.03.2008г  -DolceVita                    - момчета
25.03.2008г.  - aniji                          - пол неизвестен
13.04.2008г.  -мим4о                       - пол неизвестен
15.04.2008г.  -*vera                         - момче и момиче
29.04.2008г.  - hrispi                       - момичета
11.05.2008г.  -ani-r                         - пол неизвестен
15.05.2008г.  - plampetq                 - момче и момиче
16.05.2008 г. - fruit                         - пол неизвестен
17.05.2008г.  - galla99                    - момичета
22.05.2008г.  - Lale32                     - момче и момиче
26.05.2008г.  - avalena                   - момичета
04.06.2008г.  - kaka Maya              - момче и момиче
18.06.2008г.  -Аниto                        -момчета
30.06.2008г. - ole                            - момче и момиче
08.07.2008г.  -6milianka                - пол неизвестен
11.07.2008г.  - djini_selena           - момичета
26.07.2008г.  - rossin555               - пол неизвестен
01.08.2008г.   - velizaria                 - пол неизвестен
03.08.2008 г.  -feli4e                      -момчета
04.08.2008г.   - *MALENA                - момичета
14.08.2008г.   - kalu                        - пол неизвестен
16.08.2008г.   - elissa                      - пол неизвестен
28.08.2008г.   -magy_m78               - пол неизвестен

Линк към предишните темички:

Ще имам близнаци! Тема с продължение....
Ще имам близнаци! Тема с продължение.... 2
Ще имам близнаци! Тема с продължение...3

Телефон на щъркелчето - 0888296382 Нели - много съм щастлива като докладвам за такива невероятни новини!
Който желае да ме ползва - на разположение съм!  Hug

Последна редакция: нд, 09 мар 2008, 12:13 от Double with Cream

# 1
  • Sofia
Охооо, имаме си нова тема  Party Да ни е честита Simple Smile
Какви са тези музи за чистене? Аз обичам да ми е чисто, ама ако може някой друг да изчисти и  вчера мъжа основно изчисти кухнята Simple Smile Много съм доволна от него. Аз само гледах отстрани и давах нареждания Wink Чакам майка ми да дойде тези дни и нея ще я подхвана на тази тема - и тя малко маниачка си пада на тема чистота. Но най-вече се надявам времето да е хубаво и да ходим на разходки с нея.
Аз пък вчера усетих, че десният ми крак се е подул вечерта и сега съм малко притеснена. Дано да не се повтори. Мажа се с някакъв крем на Мустела за отекли крака, а другата седмица на консултацията ще питам и доктора. Сутринта усетих и някаква болка в същия крак - още докато бях в леглото - все едно нямаше приток на кръв към него. Дано да не се случва повече.
Лек ден от мен, момичета, не се преуморявайте, а почивайте Simple Smile

# 2
slonchetka , те нашите мъже вчера са били братя по неволя Mr. Green Моят ми чинии до несвяст. При нас е много кофти, че е много слаб дебита на водата в кухнята. Да измиеш пет чинии и три чаши ти отива половин час ooooh!
Обаче ми е старателен  Heart Eyes
Сигурно са се въртяли бебенцата и оттам ти идва усещането в крака. Едва ли е нещо сериозно.
Моите краци поспаднаха малко, не съвсем, но поне мога да си обувам обувките / с разкопчан цип/.
Утре съм на ЖК за болничния за майчинството ooooh!

# 3
  • Разград
ето ме и мен в новата тема   bouquet
блазеви че има кой да ви помага Sad аз нали съм си самичка и трябва да се справям сама 1ironing hang newsm28 1dishes
и бебетата сама ще си гледам Sad нашия тати ще си дойде само за 2 седмици и майка ми ще постои само месец:(
е имам си вас ще помагате със савети  Heart Eyes

# 4
Откакто съм бременна, съм пас със чистенето. Каката и таткото действат по въпроса. Тя каката, като пубер, здраво я мързи, ама таткото я организира от време на време. Иначе продължавам с готвенето, защото моите и двамата са много злояди и ако не сготвя нищо изобщо няма да им направи впечатление и могат да си вечерят спокойно само с кока-кола. Да ама аз не съм от тяхната порода и на това отгоре сега съм гладна непрекъснато, така че си угажам и си готвя и си хапвам, като се оправдавам, че бебетата са гладни Embarassed

# 5
  • Софендия
О-о-о честита нова темичка момичета!
Аз почти една седмица не съм влизала, ама го закъсах. Отоците, които мислех за големи станаха страшни. Целите ми крака, от дупето надолу станаха двойни и твърди като камък, особено левия.  не мога изобщо да го свия, а вечер и не мога да стъпя на него.  Cry Май ще ходя на консултации по чехли, не виждам в каква обувка могат да влязат. Confused

Иначе в събота гледахме бебоците, които са вече по над 2 кг и за съжаление си нямат хич място и се гъчкат горките.  Sad Според док може и да не издържат още много, но каза че са си доносени.

Слончети, това изтръпване на краката и аз го имам и то от шести месец. Сега се засили и  като стана и краката ми стават морави с бели петънца и боцкат. Бебета притискат и кръвта не циркулира добре. Отоците ми и от това се увеличават още повече.    Дано при теб не се увеличи.

Верче и аз пия вече протеини, заради много нисък албумин - по 100 гр на ден.
Честит ви педиатър. Ние ще видим другата седмица дали джипката ни  ще измисли нещо в района.

# 6
  • София
Честита нова темичка Simple Smile
slonchetka, ilenze тези болки и изтръпването е защото бебоците притискат кръвоносните съдове. И аз бях така горе долу на вашите седмици и не обръщах много внимание докато не получих бучки и се наложи да влезна в болница. Почивайте много с краката нависоко, още малко остана  Hug и ви чакаме в бебешката близнашка тема  Hug

# 7
Иле, от вчера почнах да пия чай от коприва /листа/. Трябва да ти кажа, че днес съм доста по добре с отоците. Имам, не като да нямам, но до това време на деня иначе краката ми щяха да са станали равни целите. Сега наблюдавам поне очертания на глезен Mr. Green
Не е толкова гадно. Пие се преди ядене по 100 мл, смятай три, четири глътки.

# 8
  • Софендия
hellche , какви бучки? Опасно ли е?Аз имам цели буци зад колянната сгъвка. Левия крак не мога да го свия в коляното изобщо.
Верче, още утре ще взема коприва. дано и на мен ми помогне.

# 9
  • Карлово
иле,правила ли си консултация с лекар  за тези оттоци.вижда ми се  доста страшничко.на мен пръстите на ръцете са  ми изтръпнали от месеци а и доста подути,но важното е,че изследванията са ок

# 10
  • Софендия
Миме, консултирах се. Доскоро отоците си бяха нормални що годе, но от няколко дни стана страшно. Общият белтък е нисък, а албуминът още по-нисък. Пия протеини по 100 гр на ден, ама се замислям дали няма да се напомпат бебетата. В допълнение явно много притискат , понеже  ми изтръпват краката.
Урина пускам на 10-12 дни, досега не съм имала проблем.
В събота сме пак на преглед и ще видим с док нещо може ли да се направи.

# 11
Здравейте мили момичета  love001
Ние вече сме на линия,след четири месечен ремонт Whistling
През това време на очакване да свърши ремонта и отново да съм с вас,станах мама на две прекрасни дами newsm10  ylinfant  ylinfant
Александра-49 см и 2.500кг
Велизара-47 см и 2.400кг
Терминът ми беше за 19.02.2008,но дамите  се родиха на 27.01.2008г thumbsup

# 12
Йееее-ееее! Честито Зоя! Живи,здрави, послушни и красиви  bouquet

# 13
  • Бавария
Зоя,

да са честити двете прекрасни дами... Да ви бъдат радост и гордост в живота  bouquet  bouquet  bouquet Laughing Hug Peace

Ох момичета, и аз вече не си виждам глезените, обаче като чета вашите Разкази ми става страшно някак. Все пак има осте доста време...

# 14
  • Варна
 smile3501  Честито Зоя!!! Hug Да са ти здрави и послушни малките принцески!  bouquet
 Аз вече нямам търпение да си гушкам моите! Rolling Eyes Ама ще трябва да почакам ...
Още веднъж ЧЕСТИТО!

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт