Ще имам близнаци! Тема с продължение.... 4

  • 13 904
  • 200
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 844
ЧЕСТИТО НА ДВЕТЕ МАМИ  bouquetПОЖЕЛАВАМ ИМ САМО ХУБАВИ МИГОВЕ СЪС СВОИТЕ ДЕЧИЦА. ВСЕ ПАК БЛИЗНАЦИТЕ СА ДВОЙНА РАДОСТ, НО И ДВОЙНА ГРИЖА / сладка грижа/.
и  моите бебета тежаха по толкова, и лежеха в кувьозче само заради килограми ................. а иначе страшно живи и енергични каквито са и сега.

# 76
  • Мнения: 306
Три дни не съм влизала в нета, а то какви хубави новини имало!!!

Честито на Доби и на Слончетка за малките бебоци. Да пораснат големи и силни  и Господ да бди над тях. На гордите родители да са живи и здрави, много сили и кураж и много двойни радости!!!

[size=10pt]Честит рожден ден и на баткото на Плами. Да е много послушен, да радва мама и татко и да помага за бебчетата  Wink[/color][/size]

# 77
  • Мнения: 212
олеееее браво браво....

Slonchetka честитооооооооооооо Hug Hug Hug Hug
да са ти живи и здрави рожбите и много много да те радват  Hug Hug Hug

# 78
  • Мнения: 173
Честито на мамчетата и от мен Hug  bouquet
Радостта е наистина много голяма! Hug
Пожелавам на семействата,много радостни мигове с техните рожбички  love001

ЧЕСТИТА БАБА МАРТА НА ВСИЧКИ И ОТ МЕН!
Желая много здраве и румени бузки на всички newsm51

Относно бременността-родих секцио.На мен също ми казаха, че за бебенца е по-добре да е секцио.В последния месец също имах отоци по краката,но е нормално накрая да се получат...
Качих 20 кг Crazy, веднага след раждането 15 кг  изчезнаха,но си запазих 5 кг,които в последствие станаха 7,ама ще ги сваляме малко по-нататък Wink
Накрая на бременността се движех като пате,но знаех какво следва и нищо от тези притеснения не ми правеше впечатление Hug Hug Hug

Мнооого благодаря за поздравите и пожеланията на всички  bouquet  bouquet  bouquet
Много се радвам,че отново съм сред Вас!!! newsm51

# 79
  • Мнения: 517
Честито и от мен на новообебилите се мами Slonchetka и dobi_sh  bouquet Ех, какви радостни новини... Желая им дечицата да растат умни и красиви и да носят много, много радост на цялото семейство  Hug

Честито на патерица на синчето на Плампетя. Да е жив и Здрав и да бъде опора на мама...
Днес рожден ден има моят кръстелник Росен, става на 12 и на рождения си ден е на състезание по ски Laughing

А утре сте празнуваме 3годишнина от сватбата с моя мъж, днес сте трябва да му потърся скромен подарък...

Вчера бяхме на чичо доктор, продължаваме да растем с бързи темпове...

# 80
  • Мнения: 152
Привет, момичета!   bouquet
Някой да знае нещо за nip1977? Нещо ми се губи от погледа напоследък, дано всичко да е наред !  Praynig
Успешен ден на всички! Hug

# 81
  • Мнения: 291
ЧЕСТИТО НА МАМА СЛОНЧЕТКА!!!ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ ДЕЧИЦАТА   bouquet  Hug

# 82
  • София
  • Мнения: 1 711
Честито на Слончетка и Доби. Да са им живи, здрави бебоците и много радост да носят на мама и тати!  smile3525

# 83
  • Балчик
  • Мнения: 249
     Момичета моя позната днес роди тризначета в 34 седмица. Бебетата са 2 момичета и едно момче. Момчето е 2050 гр. а момичетата 1850 и 1950 гр.. Засега децата са добре и не са на командно дишане. Мама Милена е голям герой. smile3501 smile3501, Чувства се добре.

# 84
  • София
  • Мнения: 80
Да са живи и здрави бебчетата на мама Слонченка, както и Георги и Ивайла!
Да са много, много послушни, папкащи и добрички!!!  bouquet

# 85
  • Мнения: 291
ей тази темичка се напълни с радостни новини да са и честити на мама Милена тризначетата живички и здравички   bouquet   bouquet   bouquet

# 86
  • Мнения: 4 306
Да са живи и здрави Георги и Ивайла! baloni

vemite , днес се чух със Слончетка и тя ми каза, че сутринта в ТК са изродили тризначета Grinning. Може би става дума за същото майче. Дори да не е така, трите бебенца на твоята позната са големи като за 34 седмица. Да са живи и здрави и много да радват мама и тате!

# 87
  • Балчик
  • Мнения: 249
Сутринта рано се появиха. В 9,30 брат и се обади, че са се родили. Доколкото знам щеше да ражда при д-р Стаменов, но не знам в коя болница. Не съм се чувала с Миленчето, а с брат и. Той ми е кумец. И аз се учудих на килограмите, но явно мама доста се е постарала през тези 8 месеца.

# 88
  • Мнения: 1 069
Ехааааааааа, честито и на мама Милена и на нейните три бебочета - да са живи и здрави всичките!

vemite, как са родени бебетата? Секцио или нормално раждане?

Последна редакция: вт, 04 мар 2008, 21:19 от NellyDi

# 89
  • Мнения: 1 174
Ехааааааааааааа,много бебета!Да са живи и здрави!

Общи условия

Активация на акаунт