Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

се променя - разгледайте новостите и споделете с нас впечатленията си Включете се
Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора

Отново в Лондон

Здравейте мами.Моля да ме ориентирате кога трябва да се запиша на женска консултация в българия и от коя седмица почват първите изследвания.Питам ви, защото аз в момента съм в чужбина и искам да се прибера в България там да си следя цялата бременност.Затова искам да си планувам кога да се прибера.
« Последна редакция: чт, 28 фев 2008, 13:40 от nina_london80 »
Цитирай

монтана

различно,но след 3 тия месец е добр да се посети АГ.на мен първото изследване ми го пуснаха в 4 тия мес.
леко бременеене  bouquetи  безпроблемно раждане
Цитирай

Аз отидох на лекар в 4 г.с. Веднага ми пуснаха първото изследване.
Цитирай

Varna

В края на 3 - я месец ми направиха картона , а в 4 - я ми пуснаха първите изследвания.
Цитирай

рядко вкъщи

Мен ме гледаха на видеозон в 3 г.с.,а изследванията ми пуснаха в началото на 3 месец.Добре е да се следиш редовно.Весело бременеене   bouquet  bouquet  bouquet
Цитирай

На една звезда

Аз като влязох в третия месец се записах и изследванията започнаха веднага.
Цитирай

София

Първите ми изследвания бяха при установяване на бременността. После, от третия месец, ходех веднъж месечно на ЖК с изследвания на кръв, урина, кръвно, мерки и теглилки, видеозон, сърдечен ритъм и изобщо целия набор, който се полага. Когат влязох в 9ти месец ходех всяка седмица.
Цитирай

UK, Harlow/София

В 6г.с. ми направиха талона и ми пуснаха всички изследвания.
Цитирай

София

На 9г.с. ме гледаха на видеозон.А в 3тия месец ми направиха картона и ми пуснаха иследвания. Peace
Цитирай

Бургас

Аз бях в 9 г.с. когато ми направиха картона и тогава ми пуснаха първите изследвания
Цитирай

София

Направиха ми картон и ми пуснаха изследвания в 14г.с., но до този момент ходех на ехограф през две седмици, защото имах изчезващ близнак.
Цитирай

Варна,морето,сините вълни...

В 6г.с ми пуснаха пьрвите изследвания,още с установяването на бременността ми  bouquet
Цитирай

Бургас

В 6г.с. ми направиха талона и ми пуснаха всички изследвания.
и при мен беше така Peace
Цитирай

Не помня коя седмица бях, но седмица-две след положителния тест като ходих на преглед, докторът веднага ми назначи изследвания Peace
Цитирай

Регистрираха ме в 3-тия месец, а първите изследвания бяха чак 5-тия  #Crazy  #Crazy  #Crazy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора