Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора

И аз като Dalia-Frina имам проблем къде да разхождам и да водя да играе детето ми? Имам кола и мога да ходя и по-далеч от квартала ни. Но къде другаде мога да отида освен в Южния парк? Моля, дайте ми идеи!
Цитирай

Записвам се да ти следя темичката. Аз съм в Младост 1 и също всеки ден се чудя на къде да тръгна, за да се разходя спокойно.
Цитирай

София Люлин 10

В Борисовата градина  Peace
Цитирай

София

В Борисовата градина  Peace

Да, т.нар. площадка на Слона!  Peace В градинката на Народния театър, пред гранд хотела също не е лоша площадката; в Заимовата градинка...
Цитирай

София

Едни от любимите ми места за разходка са паркът Заимов и Борисовата градина.
Цитирай

София

Ако имаш повече време - Витоша  Peace, Банкя и паркът зад Сити Център, не знам как се нарича.
Цитирай

подножието на Стара планина

Борисовата градина или Зоопарка.
Цитирай

Определено в Борисовата градина е доста по-добре отколкото по кварталите. Зоопарка също става, макар че събота и неделя е пренаселено.

Записвам се да ти следя темичката. Аз съм в Младост 1 и също всеки ден се чудя на къде да тръгна, за да се разходя спокойно.

И аз съм от там- няма да намериш хубави площадки.
Цитирай

Северният пърк в Надежда, ако си наблизо. Rolling Eyes
Цитирай

СОФИЯ

Аз обожавам БОРИСОВАТА ГРАДИНА Hug, има много забавления за децата и не е като в Южния парк едно ходене е 50лв. разходи 35 иначе скука.
Цитирай

софия

Парк Заимов / сега парк Оборище /, парк Гео Милев.
Цитирай

София

Вчера видях, че на края на улица "Ал. Чехов", малко преди да започне Борисовата градина от към кв. Изток, има направена страхотна детска площадка от община "Изгрев".
Цитирай

София

Определено в Борисовата градина е доста по-добре отколкото по кварталите. Зоопарка също става, макар че събота и неделя е пренаселено.

И аз съм от там- няма да намериш хубави площадки.
Има,на бензиностанция "Темпо",но лошото е,че е до булеварда.
Цитирай

София :(

Аз мн харесвам Мак Дак като детски кът, външен е голямо е мястото и има мн забавления на куп. Овча купел-за тези които не го знаят. Но трябва още да се стопли.
Цитирай

София

Аз мн харесвам Мак Дак като детски кът, външен е голямо е мястото и има мн забавления на куп. Овча купел-за тези които не го знаят. Но трябва още да се стопли.

по-точно къде е? опиши го накратко!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора