Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 39 отговора
Момичета, имам много хубава светло синя спирала, но започва да изсъхва. Не мога да намеря никъде същата (от стара колекция на Аркансил), а други фирми не предлагат точно това синьо.
Имате ли идея как да я "съживя"?
Цитирай

Sofia/ The Hague- Nl

Хубава спирала не се разрежда.Изхвърли я, ако не искаш да си развалиш миглите.
Цитирай

Няколко капки вода на четчицата ще свършат работа  Peace
Спиралите са на водна основа  Flutter
Цитирай

София

Момичета, имам много хубава светло синя спирала, но започва да изсъхва. Не мога да намеря никъде същата (от стара колекция на Аркансил), а други фирми не предлагат точно това синьо.
Имате ли идея как да я "съживя"?

Най -лесно се разрежда като се купи нова,такава светло синя имам на AVON и не е никак лоша  Wink Иначе знам,че се слага капка зехтин  yes
Цитирай

Варна

Според мен е за коша, щом не може да се използва. Груба грешка е да се разрежда с тоалетно мляко, крем или друго  Peace
Цитирай

София

Чувала съм за капка лосион за почистване на грим и за бадемово масло. Не знам кое върши работа.
Цитирай

Ако толкова ти се свиди да я хвърлиш.пробвай да я разредиш с малко тоалтено мляко.Имам споемни,че майчето правеше така навремето,ама тя си е Плюшкин,де. Не знам доколко е правилно и доколко безвредно това newsm78
Цитирай

На мен ми се е случвало 1-2 пъти да се наложи да я разредя с малко тоалетно мляко на четчицата,но това естествено е временно решение Wink
Цитирай

хвърля се
Цитирай

софия

Колкото и да не ти се иска,трябва да я изхвърлиш.
Цитирай

Хубава спирала не се разрежда.Изхвърли я, ако не искаш да си развалиш миглите.
Peace
Цитирай

Гоце Делчев

Няколко капки вода на четчицата ще свършат работа  Peace
Спиралите са на водна основа  Flutter
Няма проблем да капнеш няколко капки вода в спиралата. Ще е като нова. От личен опит ти го казвам. Не е вредно.  Peace
Цитирай

На една звезда

И аз съм чувала, че се разрежда с малко вода или тоалетно мляко. Но при всички случаи е най-добре да си купиш нова.
Цитирай

Толбухин

Чувала съм за тоал.мляко,но ако питаш мен по-добре я хвърли.
Цитирай

Белгия/София

Малко вода или тоалетно мляко, аз така правех, като бедна студенка. Very Happy Ок са си ми миглите, нищо няма да ти стане  Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 39 отговора