Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 28 фев. 2008, 16:50 ч.

Как се разрежда спирала?

• 5 097
  • 39
  •   1
Отговори
Момичета, имам много хубава светло синя спирала, но започва да изсъхва. Не мога да намеря никъде същата (от стара колекция на Аркансил), а други фирми не предлагат точно това синьо.
Имате ли идея как да я "съживя"?

# 1
  • Sofia/ The Hague- Nl
Хубава спирала не се разрежда.Изхвърли я, ако не искаш да си развалиш миглите.

# 2
Няколко капки вода на четчицата ще свършат работа  Peace
Спиралите са на водна основа  Flutter

# 3
  • София
Момичета, имам много хубава светло синя спирала, но започва да изсъхва. Не мога да намеря никъде същата (от стара колекция на Аркансил), а други фирми не предлагат точно това синьо.
Имате ли идея как да я "съживя"?

Най -лесно се разрежда като се купи нова,такава светло синя имам на AVON и не е никак лоша  Wink Иначе знам,че се слага капка зехтин  yes

# 4
  • Варна
Според мен е за коша, щом не може да се използва. Груба грешка е да се разрежда с тоалетно мляко, крем или друго  Peace

# 5
  • София
Чувала съм за капка лосион за почистване на грим и за бадемово масло. Не знам кое върши работа.

# 6
Ако толкова ти се свиди да я хвърлиш.пробвай да я разредиш с малко тоалтено мляко.Имам споемни,че майчето правеше така навремето,ама тя си е Плюшкин,де. Не знам доколко е правилно и доколко безвредно това newsm78

# 7
На мен ми се е случвало 1-2 пъти да се наложи да я разредя с малко тоалетно мляко на четчицата,но това естествено е временно решение Wink

# 8
хвърля се

# 9
  • софия
Колкото и да не ти се иска,трябва да я изхвърлиш.

# 10
Хубава спирала не се разрежда.Изхвърли я, ако не искаш да си развалиш миглите.
Peace

# 11
Няколко капки вода на четчицата ще свършат работа  Peace
Спиралите са на водна основа  Flutter
Няма проблем да капнеш няколко капки вода в спиралата. Ще е като нова. От личен опит ти го казвам. Не е вредно.  Peace

# 12
  • На една звезда
И аз съм чувала, че се разрежда с малко вода или тоалетно мляко. Но при всички случаи е най-добре да си купиш нова.

# 13
  • Толбухин
Чувала съм за тоал.мляко,но ако питаш мен по-добре я хвърли.

# 14
  • Белгия/София
Малко вода или тоалетно мляко, аз така правех, като бедна студенка. Grinning Ок са си ми миглите, нищо няма да ти стане  Simple Smile

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт