Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 28 фев. 2008, 20:08 ч.

Мами дайте ми съвет относно храненето

• 395
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
Моето съкровище се храни така:В 8.30 закусвме задължително попарка,друго неискаме,от една страна е добре защото само под тази форма хапва сиренце.В 12.30ч. обядваме-манджичка.Спим от 14 до 17-17.30ч.яде следобедна закуска кремче(нишасте).Вечеря тази вечеря ми е въпросчето незнам към колко да я хапваме?Повечето бебоци покрай нас хапват към 19ч. ама на нас ни е раничко след кремчето което я засища многичко,а и само така комсумираме прясното мляко.Моля ви дайте ми съветче,споделете вие как хапвате? Hug
Предварително ви благодаря.

# 1
Някакво леко ядене/ яхния, супа, салата/, задължително /поне според мен/ мляко- кисело или прясно, плод. Не всичко наведнъж, разбира се. Най-добре да не даваш на детето да яде прекалено много, за да не преяде и това да се отрази на съня му. Не е лошо ако заспивате към 21 ч., да хапвате съм 19.

# 2
  • Русе
А в колко часа си ляга вечер?Ако е към 21.00 (ние сме така),вечеря към 20-20.30,после баня и в леглото.Или пък давай по-малко от кремчето следобяд,а останалата част след вечерята за десерт   Hands Thumbsup  Hands Thumbsup

# 3
Най-малко 2 часа преди сън трябва да се вечеря.Може да е супичка или кисело мляко с бисквити. Peace

# 4
  • София
лягаме към 21ч.Определено май е по-добре да давам кремчето на половина,защото то е множко и тя го изяжда цялото.

# 5
  • Германия
Според мен давай цялото кремче и просто по-кьсно вечерята, примерно половин-един час преди лягане. И ние така бяхме доста дьлго време. Кьм 17 ч. закусваше следобед след като спеше по 2-3 часа и кьм 20:30 ч. й давах каша за вечеря. После не заспиваше преди 21 ч. така като следобед се наспиваше май предостатьчно.  Wink

# 6
  • Бургас
Моето съкровище се храни така:В 8.30 закусвме задължително попарка,друго неискаме,от една страна е добре защото само под тази форма хапва сиренце.В 12.30ч. обядваме-манджичка.Спим от 14 до 17-17.30ч.яде следобедна закуска кремче(нишасте).Вечеря тази вечеря ми е въпросчето незнам към колко да я хапваме?Повечето бебоци покрай нас хапват към 19ч. ама на нас ни е раничко след кремчето което я засища многичко,а и само така комсумираме прясното мляко.Моля ви дайте ми съветче,споделете вие как хапвате? Hug

А досега как е било.Даваш ли да пие мляко преди лягане?

Ние закускваме към 8.Обядва към12,следобедната закуска е 15.30-16 часа.Вечеря към 19 часа и после пие мляко за заспиване.20-20.30 си ляга.

# 7
  • София

А досега как е било.Даваш ли да пие мляко преди лягане?

Ние закускваме към 8.Обядва към12,следобедната закуска е 15.30-16 часа.Вечеря към 19 часа и после пие мляко за заспиване.20-20.30 си ляга.
В една друга темичка бях писала,че от скоро неиска да пие мляко преди лягане.Сега се случва да пие но почти през вечер. Weary

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт