Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 39 отговора

Варна

Моля ако някой от Варна познава д-р Добрин Георгиев - очен лекар,да ми даде някакви координати, телефони и къде работи ако някой е ползвал неговите услуги да сподели дали е доволен!Благодаря Ви! Hug
Цитирай

Варна

Никой ли не го познава! Sad Ако е така дайте ваша информация къде във Варна работят най-добрите лекари в тая област.Става въпрос за проблеми с очичките на две момиченца близначки - ако вие сте си водили някъде децата с такива проблеми моля да ми пишете!
Цитирай

varna

сина ми има проблем с едното оченце-водих го в очна болница при няколко специалиста и....нищо,не ми помогнаха!Сега март месец ще го водя при доц.Контрова(доста добър офталмолог е).Ако искаш мога да ти дам телефон,най-малкото да разговаряш с нея?
Цитирай

по пътеката

георгиев го знам, оперира баща ми преди много години, но не знам къде работи! добри са в клиниката  света петка и тази на митов! едната е до света петка църквата, другата е за централна поща!не съм в бг, за пове4е инфо! потърси на справки, те ще кажат теелфоните!
Цитирай

Там където е семейството ми

сина ми има проблем с едното оченце-водих го в очна болница при няколко специалиста и....нищо,не ми помогнаха!Сега март месец ще го водя при доц.Контрова(доста добър офталмолог е).Ако искаш мога да ти дам телефон,най-малкото да разговаряш с нея?
За въпросният лекар нямам мнение,но да кажа и аз за доц.Контрова,че съм много доволна от нея. Peace
Цитирай
Знам, че във Варна доц. Контрова е добър детски офталмолог. При нея водих малкия и съм доволна. Ние ходихме на частно при нея в Очната поликлиника. Мисля, че има и частен кабинет, но незнам къде се намира. Препоръчвам ти я! Успех!
Цитирай

Varna

Ние сме ходили при д-р Барбукова в Очна клиника! Доволна съм от нея!
Цитирай

Варна

Препоръчвам д-р Хубанов
Цитирай

Варна

“Специализирана очна болница за активно лечение-доц. Георгиев” ЕООД- Варна, ул. “Хр. Попович” 18, доц. Добрин Георгиев     052/25 57 22 и  60 85 06

Марси, тази на Митов е Св. ПЕтка, другата( зад пощата) е на ГЕоргиев.
Цитирай

по пътеката

дренка,моя е грешката,явно, не съм питала на кого е клиниката! като записвах 4асовете ,не споменах кой иска да я гледа,а само за какво ,накрая така нито един не я гледа, ами една лекарка, млади4ка,ни взе и тя остана наблюдаваща!някаква лудница е в света петка, много пациенти и непрекъснато операции! явно не съм обърнала зна4ение ,коя на кого е! ина4е георгиев съм го виждала в о4на болница,когато откриха тумора на баща мипреди 18г!аз при него исках да я видим, но нямаше време ве4е,когато ни казаха за клиниката зад пощата, само по телефон записах и не отидохме!
Цитирай

Варна

за деца единствено доц. Контрова тел 0887226780  Peace
Цитирай
 здравейте,бихте ли ми описали как проти4а прегледа при доц.Контрова,тъй като смятам да заведа детето си ,което е на 2 годинки.
Цитирай

Варна

Както всеки преглед при офталмолог. Може би първия път ще разшири зениците, следващите пъти не. Затваря едно по едно оченцата, слага стъкалца, свети с лампичка.... Показва картинки на детето и така. Поне при нас е било така винаги.
Цитирай
много благодаря за подробния отговор.ние не сме ходили на очен за кривогледство до сега,а притесненията ми са свързани с капките за разширяване на зениците,тъй като сме алергични към храни и медикаменти и дано е възможно да минем без това
Цитирай
Доц.Георгиев ме оперира, когато след раждането ретината на еднотоми око се отлепи.
Аз отидох чак след месец и половина, защото не знаех, че при такива случаи се ходи спешно.
Той ми спаси окото и направи всичко, което беше възможно за да виждам. След това като съм ходила при други лекари винаги казват, че перфектно си е свършил работата.

Много добър лекар е и не е кожодер като някои (от св.Петка)
Преди операцията при Георгиев ходих 2-3 пъти на лазер в св.Петка, единия път ми изгориха роговицата и стана 2 пъти по-зле.Бяха някакви млади

Препоръчвам ви Георгиев
Цял живот ще съм му благодарна на този човек
Може би за деца, обаче трябва да се отиде при специалист детски офталмолог
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 39 отговора