плуване

  • 5 352
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 53
аз не се притеснявам от поставената диагноза,защото ни я поставиха само да можем да си вземаме сингюлера чре зд.каса.
Ние бяхме на Бейбихалер а лекарството е Флексотид.Бейбихалера/това е една помпа в която се слага лекарството/ струваше около 50 лв. Здр. Каса покриваше тогава около 12 лв.а един приятел на мъжа ми който имаше аптека ми го донесе за 16 лв.Представи си аптеките с каква надценка работят.Пожелавам ви да не го ползвате дълго време.

# 16
  • Мнения: 4 877
В "Спартак" има детски басейн и температурата е по-висока от другите басейни. Виждала съм, че ходят и бебета (по-скоро дечица с памперси).

# 17
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 957
имаш ли телефон на спартак?

# 18
  • Мнения: 4 877
имаш ли телефон на спартак?


потърси през google - имат сайт, но се води "Спарта"

# 19
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 957
Данибон,благодаря за информацията,но и там е за деца над 4год.Явно няма да стане,ще трябва да чакаме да стане на 4 Sad

# 20
  • Мнения: 5 531
Много ми се иска да  взема отношение като майка на деца с бронхиална астма. И двете ми деца са с астма. Диагнозата ни е поставена в Александровска болница, лекуващ лекар ни е д-р Ани Куфарджиева. С това исах да уточня че астмата ни е доказана, Мария правеше тежки пристъпи, многократно сме тичали по болници да и сложат поредната доза урбазон. Започнах да водя децата си на плуване преди 2г. Наистина трябва време организмът да привикне, но съм много доволна. Да проблеми с кожата имаме и до сега, но се справяме. А плуването е страхотен спорт, който се препоръчва и за астатици и за сърдечно болни пациенти. Моите деца намалиха многократно боледуването, пристъпите и здравословно са чувствително  по - добре.

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 143
Скоро четох статия в в. Труд за плуване за бебоци от най-ранна детска възраст. Там пишеше че има басейн съобразен с ранната възраст на децата (предполагам по-висока температура и без химикали) в Горна Баня. Единствените координати обаче бяха един мейл на който пратих запитване за подробности, тъй като имах желание да водя малкия, но така и нямаше отговор. Ако имаш желание ще разровя да го намеря, но според мен най-добре е да се отиде на място в Горна баня и да се намери къде е това място.
Успех и по-бързо преодоляване на болестта  Peace

# 22
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 957
marychery,ако не ти представлява проблем провери.             candygirl и на нас тя ни е алерголожка,супер специалист е ,но вече работи само във Дженерали

# 23
  • Мнения: 14 654
Тъкмо звънях в спортната палата, за да проверя от каква възраст е плуването за деца при тях и ми казаха, че след 5 навършени години детето може да ходи на плуване. 42 лв. струва месечната карта за 8 посещения. Цецко05, в майките има тема "плуване за бебета"- може там да намериш нещо полезно. Доколкото знам, точно плуване трябва да тренират децата, склонни към проблеми с белите дробове. Моят мъж е бил дете, често страдащо от пневмонии и бронхоспазми, и твърди, че точно плуването го е оправило.

# 24
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 957
янечек и аз звънях на много места ,но навсякъде ми казват след 4год.Темата за плуване за бебета не я намерих

# 25
  • Мнения: 14 654
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=208968.280 - ето я темата, не съм я чела, но може да ти е полезна.

# 26
  • Мнения: 2 211
Цецко05, скоро присъствах на разговор, където се коментираше, че условията на ледената пързалка били много подходящи за астматици и повечето от децата записани на фиг. пързаляне били с такава диагноза. Защо не пробваш?

# 27
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 957
tetyблагодаря за информацията,това честно казано не го знаех,ще поинтересувам

# 28
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
имаш ли телефон на спартак?

Аз имам - 0887412721 - Стоян Церовски е инструктора, ПК "Спартак"
Приемат деца над 2г. възраст, ние още не сме водили Петър, едни приятели са си водили детето - казаха, че са доволни!

# 29
  • Мнения: 4 877
имаш ли телефон на спартак?

Аз имам - 0887412721 - Стоян Церовски е инструктора, ПК "Спартак"
Приемат деца над 2г. възраст, ние още не сме водили Петър, едни приятели са си водили детето - казаха, че са доволни!

да, точно при този треньор съм виждала малки деца. Ние не сме били при него, но децата, с които се занимаваше, доста го слушаха - изглежда има подход.

Общи условия

Активация на акаунт