Давате ли кашите на "Слънчо"

  • 5 796
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 252
Здравейте, мами. Аз наскоро захраних моя бебчо с пюре, за каши ни е още рано , но все пак да попитам. Давате ли от кашите на Слънчо и как ги приемат децата т.е. харесват ли ги. Аз купих една оризова на Blevit plus ( май така се казваше) и мисля да храня с кашите на Humana i Milupa, но видях, че Слънчо имат и зеленчукови. Давали ли сте от тях, хубави ли са и стрували си изобщо да купувам.

# 1
  • София
  • Мнения: 2 734
Дъщеря ми харесва кашите на Слънчо,но ги въведох след 10-ти месец,защото съдържат обикновено сухо мляко.За зеленчуковите,спомням си,че имаха 1-2 безмлечни,но трябва да провериш дали не са със глутен.Ако нямат,няма проблем да даваш от тех.С млечните изчакай.

# 2
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Давала съм безмлечна и безглутенова Слънчо - 2-3 вида бяха (не помня кои, беше преди време). Безмлечните Слънчо са по-малко сладки от млечните, така че аз доста дълго давах безмлечни (пък и тя млякото си го взимаше от кърменето така или иначе). И досега ги обича.

# 3
  • Мнения: 378
 След оризовата каша въведох бананова и прасковена "Слънчо" - без глутен. На 6 месеца и половина - овесено-ябълкова. Първо прибавих малко количество от нея към кашата без глутен. После въведох и пшенична, и други каши "Слънчо". По-късно и каша "Блевит" - 5 зърнени храни, 7 зърнени храни... Понякога давах кисел от царевично нишесте или каша от просо с ябълка...
 Първо кърмех и давах малко количество - до около 50 грама. Децата ми ги харесваха...
 Детето на една приятелка около два месеца яде само каши "Слънчо" - наложи се внезапно да отбие, когато бебето и беше на около 7 месеца. Отказваше адаптирано мляко, пюрета, други каши...

Последна редакция: пт, 29 фев 2008, 09:48 от Милли

# 4
  • София
  • Мнения: 3 064
Да, давам, но и аз от късно, някъде на 10-11 месеца. Харесва ги.

# 5
  • Мнения: 3 718
И аз давам, но  от около седмица (1,4г). Ще се възползвам да попитам къде намирате безмлечни каши на Слънчо ?

# 6
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Ще се възползвам да попитам къде намирате безмлечни каши на Слънчо ?
Аз живея близо до склад на дистрибутор, но съм ги виждала в Билла.

# 7
  • Мнения: 745
По бебешките магазини за храни,в Кауфланд.Аз нещо не съм много сигурна дали на 7 месечна възраст е подходящо да се дава Слънчо?Какво е това пълномаслено мляко,което съдържат?Най-обикновено сухо мляко.

# 8
  • Мнения: 967
Хубави са кашите на Слънчо, но повечето са млечни и са с обикновено мляко, а не с адаптирано така че стават за след 1 год. Безмлечните можеш да даваш и сега, само гледай кои са без глутен.

# 9
  • Мнения: 961
Аз не съм давала Слънчо. Започнах с оризова безмлечна каша,после каша от елда на ХИПП. Избрах ги тях, защото са биопродукти. Взимала съм оризова каша на Плазмон, бебка много я харесва. Леко е ароматизирана на ванилия. Млечните на ХИПП са с адаптирано мляко според възрастта. Пробвала съм Лека нощ след 4 месец, добре я понесе бебка, но нея я предложих след навършени 9 месеца!

# 10
  • София
  • Мнения: 1 477
Започнах да давам Слънчо скоро, т.е. след като навърши годинка. Не са лоши, просто не са с адаптирано мляко и не стават за по-малко дете.

# 11
  • Мнения: 753
И моят сладур ги харесва много, давам ги от по-късно както другите са писали. Даже в много случаи, когато го мъчи зъб, яде само кърма и тях?! /не желае нито Нестле, нито Хумана, нито Милупа, които иначе е ял с апетит/

# 12
  • Мнения: 1 984
Здравейте, мами. Аз наскоро захраних моя бебчо с пюре, за каши ни е още рано , но все пак да попитам. Давате ли от кашите на Слънчо и как ги приемат децата т.е. харесват ли ги. Аз купих една оризова на Blevit plus ( май така се казваше) и мисля да храня с кашите на Humana i Milupa, но видях, че Слънчо имат и зеленчукови. Давали ли сте от тях, хубави ли са и стрували си изобщо да купувам.
не.

# 13
  • Мнения: 6 438
Не мисля,че кашите на Слънчо са подходящи за захранване.Имат глутен и захар(май само една зеленчукова нямаше глутен).Не съм давала от тях.

# 14
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Не съм давала от кашите Слънчо. Всичките имат захар и за това ги избягвах.

Общи условия

Активация на акаунт