Медицински педикюр в Бургас?

  • 3 756
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 234
Обръщам се към всички момичета от Бургас- знаете ли къде правят медицински педикюр? Лятото наближава, пък аз много лошо си ударих единия крак и като си го погледнах после  ooooh! единият ми нокът направо ужасна гледка. Така че помагайте момочета ако можете!  Praynig Ще ви бъда много благодарна.   bouquet

# 1
  • Мнения: 234
Момичета, моля ви ако някой знае нещо по въпроса нека пише, че ми е спешноооо Praynig  Sad

# 2
  • Мнения: 33
имаше координатите на една педикюристка в някоя от темите Къде в Бургас. Ще потърся и ще ти пратя линк.

# 3
# 4
  • Мнения: 234
qvlena, благодаря ти!!!   bouquet

# 5
  • Мнения: 33
за нищо, знам каква мъка са тези нокти  Sad Дано ти свърши работа. Сподели после впечатления.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 5 675
Лошата новина е , че въпросната госпожа-педикюристка замина за няколко месеца в Германия на гурбет  Tired И тъй като аз бях източника на информация и тъй като аз си имам хронични проблеми, ще продължавам с издирването на тази така рядка птица "лечебен педикюр" и ако намеря нещо ще свиркам  Peace

# 7
  • Мнения: 234
 ooooh! Тъкмо се бях наканила да ходя тези дни. Къде ще търся пак сега  Crossing Arms Ако разбера къде правят такъв педикюр ще свиркам и аз   Peace

Общи условия

Активация на акаунт